Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת כבל OBD2 ל VAG באיביי.

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 6144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני רוצה להזמין מהאיביי כבל OBD2 ע"מ להשתמש ב VAG COM,

מישהו יכול להמליץ על כבל מהרשימה:

http://search.ebay.com/vag-com_W0QQ_trksidZm37QQcatrefZC6QQfromZR10QQfsooZ1QQfsopZ1QQftrtZ1QQftrvZ1QQmppfqyZvagQ20comQQsabfmtsZ1QQsacatZQ2d1QQsaobfmtsZinsifQQsatitleZvagQ2dcomQQssPageNameZWLRS

ראיתי שיש כמה סוגים. 409 או 311.2 או 2X2/2 מישהו יודע מה ההבדל ולאיזה רכבים הכבלים מתאימים?

תודה

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום.

המחבר - 16 פין מתאים למחבר בתקן - O.B.D-2 .

המחבר השני - 2\2 הוא מתאם לשקע דיאגנוסטיקה ישן - ( O.B.D-1 ) רק לפולסווגן ואודי.

בברכה.

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

עדיף שתציין לאיזה רכב אתה מעוניין לרכוש כבל.

שים לב !! עצם רכישת הכבל לא עוזרת במאומה מכיוון שתוכנת VAG-COM החדשה עובדת רק עם הכבל שנמכר על-ידי חברת Ross-Tech .

במילים אחרות במידה ויש ברשותך גולף דור 5 עם CAN-BUS מלא אזי רוב הכבלים לא יתקשרו עם רוב המודולים של CAN-BUS אבל כן התקשרו בפורמט OBD-2.

תוכנות יישנות שיש ברשת חינם אין כסף עובדות עם כבלים מסויימים אבל לא עם CAN-BUS.

בקיצור אתה צריך להתאמץ בכדי למצוא תוכנה פרוצה ותקינה שעובדת עם כבל תוצרת סין ללא שם ואחריות.

המלצה שלי תקנה תוכנה+כבל מ-Ross-Tech .

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בהמשך להודעה בפרטי תוכל לרכוש את הכבל+תוכנה בקישור המצורף.

http://www.ross-tech.com/index.html

שים לב !! החברה מוכרת במחיר מוזל קיט של כבל+תוכנה במחיר של 349 ירוקים.

הקיט הבסיסי המתאים למכונאי החובב הוא:

VAG-COM License with HEX-USB+CAN Interface

בהצלחה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי וקיבלתי בשבוע שעבר את הכבל הבא:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/USB-KKL-Vag-Com-Cable-Interface-409-VW-Audi-VagCom-OBD2_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ43989QQihZ014QQitemZ330135267955QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

מנסיון חיבור לרכב, הוא אכן קרא תקלות, ואיפשר לי למחוק תקלות.

עם זאת, יש להשיג תוכנת VAG COM שהיא לא גרסת ה SHAREWARE על מנת שכל האופציות יפתחו.

קח בחשבון שבכבל כמו זה, לא ניתן לבצע שינויים מהותיים בפרמטרי המנוע וכו' , כי הוא כבל תואם ולא מקורי , ולכן הוא עולה זול.

מן הסתם גם לא ניתן לצרוב באמצעותו "צ'יפ" דרך שקע הדיאגנוסטיקה.

אני הבנתי שכבל זה מומלץ לVAGים מתחת לשנת 2003.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

חבל שלא התייעצת איתי לפני רכישת הכבל, הכבל שרכשת אין בו תאימות CAN-BUS ולכן לא תוכל לגשת למודלים הכי חשובים ברכב (גולף דור 4).

ABS,יחידת בקרת מנוע,גיר אוטומטי,מערכת נעילת דלתות,EDL.

הכבל שרכשת הינו מתאים לרכבים ללא CAN-BUS כלומר לא תוכל להשתמש בכבל ברכב הבא שלך (גולף דור 5 או 6) אלא רק לשם דיאגנוסטיקה בסיסית OBD2.

תהנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אני קניתי מבחור באזור המרכז דיסק שלVAG-COM +כבל התומך בCAN-BUS ב600 שקלים.

אם תהייה מעונין צור קשר בפרטי

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

חבל שלא התייעצת איתי לפני רכישת הכבל, הכבל שרכשת אין בו תאימות CAN-BUS ולכן לא תוכל לגשת למודלים הכי חשובים ברכב (גולף דור 4).

ABS,יחידת בקרת מנוע,גיר אוטומטי,מערכת נעילת דלתות,EDL.

הכבל שרכשת הינו מתאים לרכבים ללא CAN-BUS כלומר לא תוכל להשתמש בכבל ברכב הבא שלך (גולף דור 5 או 6) אלא רק לשם דיאגנוסטיקה בסיסית OBD2.

תהנה..

דווקא הצלחתי לגשת לABS ,לבצע סריקה למערכת ולוודא את תקינותה.

במהלך הבדיקה נדלקה נורת ABS בלוח השעונים ובסיומה כבתה.

בדיקה לגיר האוטומט אני לא צריך כי אין לי כזה וכפי הנראה לי עכשיו , גם לא יהיה כזה בעתיד, כנ"ל לגבי EDL.

עם חוסר וודאות במערכת נעילת הדלתות אני חושב שאני יכול לחיות, למרות שעוד לא ניסיתי ואולי זה עובד.

אני בכלל לא בטוח שהרכב הבא שלי יהיה גולף דור 5 או 6.... החיים מלאים בהפתעות.

במידה ואני אצטרך CAN BUS (ידעתי שאין בכבל הזה לפני שקניתי) אני אקנה כבל תואם במחיר המופקע להפליא.

הכבל הזה נועד לדיאגנוסטיקה בסיסית, עקרונית יש לי גישה למחשב דיאגנוסטיקה מקצועי במוסך של חבר , ברגע שרק ארצה.

ואם כבר עסקנו בעניין: האם יש לך מושג כיצד משנים את שפת הממשק של מחשב הדרך של הגולף?

הוא מדבר איתי גרמנית בחלק מהמקרים.

תודה

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הצלחת לגשת ישירות למודול ABS ? כלומר הצלחת לקבל מסך עם פרטים מדוייקים על המודול ?

איזה גיר מותקן ברכב שלך ? במידה והגיר הוא מסוג 01M אזי הוא גם מחובר על קו ה-CAN-BUS יחד עם יחידת ניהול מנוע ו-ABS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק. אני ישמח למידע לגבי הכבלים.

איזה כבל ממולץ. ולקישור לגביו.

אני צריך שתהיה אפשרות לגישה לכל המרכיבי המערכת. ואפשרות לעשות צי'פ לרכב.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

התוכנה והכבל המומלץ ראה קישור:

http://www.ross-tech.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=VCHUC&Category_Code=VAGCOM

שים לב התוכנות החינמיות ברשת אימיול לא עובדות עם הגרסה החדשה של התוכנה מכיוון שהיא מתקשרת רק עם השבב של חברת Ross-Tech, ייתכן שבעתיד אקרים ימצאו פיתרון גם לזה.

במידה ותרצה כבל בהשאלה לתקופה מסויימת אוכל להשאיל לך את הכבל שיש ברשותיי, הכבל תוצרת סינית ויש לו אפשרות לתקשר גם לרשת CAN-BUS מתחבר לשקע USB במחשב.

אין אפשרות לצרוב צ'יפים בעזרת התוכנה והממשק שלה, לצורך זה יש לרכוש תוכנה וצורב מתאים.

במידה ויש ברשותך רכיב שאתה מעוניין לצרוב אנא תרשום את פרטיו ואני אבדוק האם יש באפשרותיי לצרוב לך את הרכיב עם הצורב האוניברסלי שיש ברשותיי לרכיבי EEPROM של חברות .MICROCHIP,ATMEL,SCENIX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

התוכנה והכבל המומלץ ראה קישור:

http://www.ross-tech.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=VCHUC&Category_Code=VAGCOM

שים לב התוכנות החינמיות ברשת אימיול לא עובדות עם הגרסה החדשה של התוכנה מכיוון שהיא מתקשרת רק עם השבב של חברת Ross-Tech, ייתכן שבעתיד אקרים ימצאו פיתרון גם לזה.

במידה ותרצה כבל בהשאלה לתקופה מסויימת אוכל להשאיל לך את הכבל שיש ברשותיי, הכבל תוצרת סינית ויש לו אפשרות לתקשר גם לרשת CAN-BUS מתחבר לשקע USB במחשב.

אין אפשרות לצרוב צ'יפים בעזרת התוכנה והממשק שלה, לצורך זה יש לרכוש תוכנה וצורב מתאים.

במידה ויש ברשותך רכיב שאתה מעוניין לצרוב אנא תרשום את פרטיו ואני אבדוק האם יש באפשרותיי לצרוב לך את הרכיב עם הצורב האוניברסלי שיש ברשותיי לרכיבי EEPROM של חברות .MICROCHIP,ATMEL,SCENIX

בוקר אור.

תודה לכולם על התגובות.

בסופו של דבר אני כנראה אקנה את הכבל עם חבר ע"מ להפחית עלויות.

בנוגע לכיוונים "צ'יפ". איך אפשר להכנס למפות מחשב המנוע דרך הכבל כמו פרילינג?

יש לי גם צורב EEPROM, אבל ממש אין לי כח להכנס לצריבות.

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הכבל שלי אני מצליח להיכנס לכל המחשבים ברכב שלי ABS , EDC, לוח שעונים וכריות אוויר

התוכנה שלי פתוחה גרסה 311-2, כולל BASIC SETTINGS, הכל פתוח ומא שיש לי את זה אני לא מתקרב לרשת בעניין דיאגנוסטיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל הגירסה המלאה והגירסה המוגבלת של התוכנה היא אותה גירסה רק שיש כמה אלמנטים שנעולים - קראק קטן פותח את זה, לרוב האנשים אפילו בקראק אין צורך

בקשר לכבל, יש בחוץ כבלים עם CAN-BUS שעולים באיזור ה90 דולר וכתוב שיש תאימות מלאה לVAG-COM מי שרוצה צריך לנסות, בכל מקרה לכל הרכבים שניסיתי הכבל שלי עובד פיקס גם על הגולף שלי שנת 02, והוא לא CAN-BAS ואפילו לא KKL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...