Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בצריכת דלק מאזדה 3

G.T
שימו לב! השרשור הזה בן 4259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מזדה 3 שנת 2006 ומסיבה כלשהי בשבועיים האחרונים צריכת הדלק עלתה(הרגל שלי לא נהייתה יותר כבדה,אני נוסע פחות או יותר באותם כבישים,ופחות או יותר באותן שעות). לפני שאני הולך למוסך רציתי לדעת מה זה יכול להיות, או האם יש תוספי דלק שיכולים לשפר את צריכת הדלק8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל, בדוק אוויר בצמיגים זה משפיע על צריכת הדלק וכן אם נוסף משקל משמעותי לרכב (ציוד כבד בבאגז' וכו'...)

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) במה מתבטאת הצריכה המוגברת? תן בבקשה מספרים, כמה אתה עובר ק''מ על טנק מלא וכמה הייתה עובר?

2) המוסך לא יפתור לך את הבעיה לפני שתביא מספרים על הצריכה

3) תוספים אינני ממליץ בכלל

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות מאזדה שותה דלק!

52 ליטר הצלחתי להכניס במיכל, בנסיעה לאילת שאבי נהג כל הדרך היא שתתה 3/4 טנק!

מה שאם האימפרזה שהייתה 1/2 טנק. פשוט גזילה.

בקשר לשינוי, אכן עולה השאלה האם חסר אוויר בצמיגים, או שהוסף משקל בבאגז'.

אלוהים ברא לכל אדם נתיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה לא "שותה דלק", הכל תלוי בנהיגה. כאשר נוהגים רגוע (שיוט ב- 90-100 קמ''ש) הצריכה היא סבירה בהחלט (לא חסכונית, אבל סבירה). דרך אגב, ה-1.6 אוטומטית זוללת יותר דלק מאשר ה-2.0 ידנית!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני שבועיים בערך היא הצריכה שלה הייתה בממוצע בערך 11 קילומטר לליטר והיום זה בערך 6וחצי 7קילומטר לליטר

ולדעתי זה הפרש עצום בייחוד שלא השתנו לי ההרגלי נהיגה וגם לא הדרכים שאני נוסע בהם...שמתי לב לזה גם ע"י מחשב הדרך שאומר לי כמה אני צורך וגם בגלל ששמתי לב שבמקום פול טאנק בשבוע שהייתי ממלא עכשיו זה כבר הפך לי לבערך פעמיים פול טאנק בשבוע!!:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה הפרש אדיר ולא ניתן לייחסו למשהו נורמלי. אני הייתי עושה בסביבות 1:10.5 על מאזדה3 1.6, וזה היה יורד לכיוון 1:10 או טיפה פחות בקיץ עם מזגן וכו'. בשום אופן לא מתקרב אפילו ל-1:7.

2. לזה שכתב שה-2 ליטר ידנית יותר חסכונית - אתה אמיתי? או תושב חו"ל? או מה? אין מזדה3 ידנית בארץ...

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה הפרש אדיר ולא ניתן לייחסו למשהו נורמלי. אני הייתי עושה בסביבות 1:10.5 על מאזדה3 1.6, וזה היה יורד לכיוון 1:10 או טיפה פחות בקיץ עם מזגן וכו'. בשום אופן לא מתקרב אפילו ל-1:7.

2. לזה שכתב שה-2 ליטר ידנית יותר חסכונית - אתה אמיתי? או תושב חו"ל? או מה? אין מזדה3 ידנית בארץ...

אני מדבר על צריכה יבשה, לא משנה לי שאין אותם בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
אני מדבר על צריכה יבשה, לא משנה לי שאין אותם בארץ.

לך אולי לא משנה אבל יש אנשים שכן משנה להם.

בחול יש גם מכונית שנוסעת על תירס, זה עוזר לנו הישראלים במשו?

אני לא חושב.

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...