Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מחשב לטלויזיה ישנה ובעייתית

gti1980
שימו לב! השרשור הזה בן 6136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי מחשב יחסית בסדר, בן שנתיים, P4, וכו', וכרטיס מסך הנ"ל:

nVIDIA GeForce FX 5200 (MSI FX5200) Video Adapter

nVIDIA GeForce FX 5200 3D Accelerator

יש גם טלויזיה ישנה של פנסוניק (שנות ה 90 דגם tc - 21s1rc ) שהחיבורים היחידים שלה זה 21פינים ואנטנה.

יס מחובר לטלויזיה עם 21 פינים מן הסתם, אבל ראיתי בממיר של יס (ממיר ישן) כניסה או יציאה ורשום שם (על הממיר) :

DATA PORT

R8-232 DCE

השאלה שלי האם יש מצב איכשהו לחבר את המחשב לטלויזיה הזאת?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין החיבור הזה לבין יציאת מסך, זה חיבור 232, עוד לא ברור מה המטרה שלו בממיר, ניסיתי להבין ואף אחד לא הצליח לתת תשובה, למישהו יש תשובה כבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך ה RS232 מעדכנים תוכנה / מאתרים בעיות כאשר המערכת ניתקעת

זה יותר לצרכי מעבדה.

מטעמי אתיקה לא ארחיב מעבר לכך על איך אפשר להיתחבר אליו משם.

לפותח השירשור, אתה צריך לקנות מתאם שבו יש בנוסף ל 21 פינים גם חיבור S-VIDEO או וידאו קואקסיאלי, על אותו מתאם ישנו סלקטור (כפתור הזזה) שאיתו אתה בוחר את מה תראצה שיהיו מחובר באותו רגע לטלויזיה.

, אמור לעלות כמה עשרות שקלים בחנויות למוצרי חשמל ואפילו במחלקות החשמל בית ברשתות כמו ACE

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך ה RS232 מעדכנים תוכנה / מאתרים בעיות כאשר המערכת ניתקעת

זה יותר לצרכי מעבדה.

מטעמי אתיקה לא ארחיב מעבר לכך על איך אפשר להיתחבר אליו משם.

ACE

יש לי מתאמים מ232 לRJ45, יש לי אפשרות לשימוש בהם? בלי לעצבן את אתיקה כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, ממך ציפיתי ליותר :shock:

RS-232 הוא תקן לתקשורת טורית. בדיוק כמו Ethernet או CanBus ואפילו OBD.

RJ45 הוא סוג של מחבר, בדיוק כמו סקראט או BNC ואפילו PL.

כדי לחבר את הממיר למחשב אתה לא זקוק למתאם כזה. כמעט בכל מחשב יש יציאה סיראלית בתצורת D-Type עם 9 פינים, וסביר מאוד להניח שחיבור של כבל מוצלב בין המחשב לממיר יעשה את העבודה.

הבעיה היא לדעת מה הפקודות שיש לשלוח לממיר ומה קצב התקשורת בוא הוא עובד. אפשר לנחש, אבל זה עלול לקחת הרבה זמן.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מסמך רישמי שהגיע לידי מהנהלת הפורום, מטרת הכינוס הנוכחי היא עזרה לחבר הפורום gti1980 בחיבור טלוויזיה פנסוניק ישנה למחשב פנטיום 4 בן שנתיים.

אם כי, מחובתי לציין, כי באותיות הקטנות של המסמך מצויין בפרוש כי הנהלת הפורומים רשאית לשנות את יעוד הכינוס בכל שלב, ובלבד ששלושה מנהלים יחתמו על טופס 77ג' במזכירות ההנהלה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...