Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מטלבת בין Toyota FJ ל Toyota Land Cruiser

BarakRE
שימו לב! השרשור הזה בן 6159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות מהחברה ואני מתלבט בין 2 המכוניות הנ"ל.

אני רוצה קצת פרטים ודעות שלכם בנוגע לאמינות, בטיחות, נוחות, ביצועים וירידת הערך.

אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע ל-2 המכוניות.

כרגע אני נוסע על Golf V5 I Line וזה בעיה להוריד איתו כל פעם את האופנוע ים.. אז החלטתי שאני יקנה ג'יפ.. בכל אופן יש לי 300 אלף ש"ח. ואני יודע שאת ה FJ אני צריך לעשות יבואי אישי.. ואם אני קונה את ה Cruiser אז את הקצר Premium אני בן 21 אז תתחשבו בזה :p שלא יהיה איזה רכב זקנים :)

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הFJ עולה 350 אלף בסוכנויות הייבוא אישי.

בגדול הFJ והלנד-קרוזר זה אותו רכב, רק שהFJ עדיף בשטח בגלל פחות חלקי פלסטיק בטמבון הקדמית האחורי.

לעומת זאת, לפי מה שאני זכיתי להרגיש, נסיעת הכביש בלנד-קרוזר נעימה יותר.

אם אתה קונה את הרכב רק בשביל להוריד אופנוע ים - הלנד קרוזר יעשה עבודה טובה יותר.

אם נראה לך שתצא לטיולי שטח - הFJ גם יכול להיות בחירה מתאימה.

במקומך הייתי שוקל את הרנגלר של ג'יפ, בגרסא הפתוחה..

לדעתי, אחד הרכבים הכי "צעירים" שיש.. ובהחלט מספיק בשביל להוריד את האופנוע לים.

בנוסף לזה הוא גם ישאיר לך עוד כמה עשרות אלפי שקלים בצד לדברים כמו מיגון גחון ואולי שדרוג של האופנוע ים :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך שום צורך בג'יפ אז למה שלא תקנה ג'יפ ב-80 אלף שבהחלט יספיק להוריד את אופנוע הים לחוף ובנוסף תקנה רכב שתוכל להנות ממנו בכביש? אני לא מבקר אותך סתם זורק עצה.

בכל מקרה אני גם הייתי הולך על הרנגלר או על פג'רו ואם אתה מחפש פוזה אז האמר H3 גם בערך נכנס בתקציב (עולה קצת פחות מ-FJ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אחי.. בהחלט עזרתה לי.. יש מצב שאני ילך על הרנגלר באמת נראה שווה...

אני עדין מתלבט.. יש מצב שפשוט אני יעשה מנוי במרינה ואני ייבא Mustang אני מת על רכבי ספורט בתכלס אבל אנחנו הרבה יוצאים לטיולי ג'יפים ולים.. בגלל זה אני מצד שני רוצה ג'יפ.. בקיצר תודה על האצה.. אני יחשוב על הרנגלר כאופציה.. בהחלט ג'יפ מרהיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים קשים...

מבין השניים ללא ספק הייתי בוחר את ה-FJ. הוא נראה פי מיליון יותר מגניב. שניהם יבצעו את העבודה כדרוש, אבל ה-FJ נותן לך ערך מוסף אדיר. רק צריך לוודא שיש אחריות אם זה יבוא אישי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הFJ מבוסס על גרסה טיפה מיושנת של הלנדקרוזר- וזה טוב. המתלים מכויילים ל"קצת" יותר עבודת שטח מאשר הלנדקרוזר, והפחתת הפלסטיקה וכו'- גם תורמים ליכולת השטח.

הוזכר כאן הרנגלר- ובהחלט, ב260 אלף יש לך רנגלר 5 דלתות- הכי ג'יפ שיכול להיות. בעודף, יש לך פוטנציאל שיפורי שטח מכאן ועד אמריקה- מה שאתה רוצה. זה מה שאני הייתי קונה אם הייתי בהתלבטות של 300 אלף שקל...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...