Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן סי-4 חדשה, האם לקנות ?

ליאורה
שימו לב! השרשור הזה בן 6136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל מייעצי הרכב

אני חושבת לקנות סיטרואן סי-4 חדשה

אך שמעתי שיש לה הרבה בעיות חשמליות

והיא מבלה הרבה במוסכים.

אני נוסעת הרבה מחוץ לעיר וחשוב לי שהאוטו יהיה אמין , נוח ומרווח.

אשמח לקבל המלצות או הערות ממי שיש לו סיטרואן כזו

תודה , ליאורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-C4 היא לא בגדר "קנייה בטוחה" מהבחינה הזאת. יש כלים מצוינים ויש כאלו שהם בגדר "לימון" ומבלים לא מעט במוסך. אם את קונה רכב חדש, באחריות, אז הסיכון נמוך יותר, אבל עדיין יש חשש גדול יותר שתפסידי ימי עבודה לעומת קניית טויוטה קורולה, נניח (לא שהיא מומלצת). מעבר לכך ה-C4 כנראה תאבד הרבה ממחירה לאורך השנים, וזה עוד גורם שצריך להתחשב בו. לטעמי, ההימור לא גדול אם הכוונה שלך היא למכור את הרכב תוך שנתיים שלוש. אבל כאמור - זו בפירוש לא קנייה בטוחה. (הרכב עצמו, ד"א, מצוין).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני שלום

תודה על התגובה וסליחה אם אמשיך לנדנד לך: האם יש לך סיטרואן סי-4 או

אתה מכיר מישהוא שיש לו והוא אכן מבלה הרבה במוסכים ???

בכל אופן אין בכוונתי למכור את הרכב בשנים הקרובות כך שזה לא שיקול, אבל

מאחר ואני נוסעת הרבה מחוץ לעיר נוחות הנהיגה היא שיקול חשוב.

מה אתה אומר ??

תודה מראש , ליאורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו C4 חדשה במשפחה, 4 חודשים אמנם לא נסעה הרבה אבל הרכב ברמת איבזור הגבוהה והוא מאוד מפנק, נוח ביחס למתחרות לטעמי אולי אפילו מובילה מבחינת נוחות.. עוד לא יצא לנו לבלות איתה במוסך מלבד הטיפול הראשון ב2000 קילומטר שעיקר המטרה היא לבדוק שהכל תקין..

בכל אופן אנחנו מקבלים יחס מאוד חם מהיבואן שדאג לדבר עם אימי כמה פעמים לוודא שהיא מרוצה מהרכב ושאין לה תלונות כלשהן והם שומרים איתנו על קשר במשך ה4 חודשים שהיא בבעלותינו באופן קבוע! ראוי לציין לשבח.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני שלום

תודה על התגובה וסליחה אם אמשיך לנדנד לך: האם יש לך סיטרואן סי-4 או

אתה מכיר מישהוא שיש לו והוא אכן מבלה הרבה במוסכים ???

בכל אופן אין בכוונתי למכור את הרכב בשנים הקרובות כך שזה לא שיקול, אבל

מאחר ואני נוסעת הרבה מחוץ לעיר נוחות הנהיגה היא שיקול חשוב.

מה אתה אומר ??

תודה מראש , ליאורה

אין לי C4 אבל אני משוכנע שחלק מאלו שיש להם לא מבלים במוסכים, חלק (קטן) כן מבלים, וחלק סבלו פעם מתקלה או שתיים והם מתחלקים לשניים - אלו שלא לוקחים את זה קשה, ואלו שחושבים שזה סוף העולם.

שוב - להחזיק C4 לאורך זמן זה סיכון לאו דווקא בגלל נושא האמינות (אם כי זה אפשרי) אלא גם בגלל ירידת הערך.

באשר לנוחות הנסיעה - לא כמו של הסיטרואנים של פעם, אבל בהחלט בסדר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני חושב שאם מחזיקים רכב לזמן ארוך זה הופך להיות הרבה פחות סיכון מכיוון ירידת הערך.

אחרי 7 שנים ההבדל יהיה מה - 15 אלף ש"ח נגיד בין קורולה או מאזדה 3לבין C4? אבל באיזה רכב תעדיף לסוע את ה7 שנים האלו? (הנאמר הוא על פי השוואה לקורולה המוחלפת או למאזדה 3 הנוכחית)

מניסיון - התשובה שלי היא חד משמעית בצורה חותכת - הC4.

כמו שאחי (qil) ציין - עמדנו לפני אותה ההתלבטות לפני זמן קצר בנוגע לרכב לאימי - ואחרי ביקור ובדיקה של רוב הרכבים בתקציב הזה בשוק - הבחירה שלנו היתה הC4.

הC4 נהדרת מבפנים , מרווחת (יותר לנהג קצת פחות ליושבים מאחורה - עדיין יותר מרוב המכוניות בקבוצה) ועם בגאג' מצויין.

היבואן לוקח לרוב את האחריות על כלים עם צרות ואלו הרבה פחות נפוצים עם השנים והתבטאו בעיקר במחלות ילדות של המערכות המתקדמות יחסית ברכב.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאורה,

כאשר קונים רכב חדש (או משומש) אין תעודת ביטוח בנוגע לאמינות הרכב וגם לא קיימות מכוניות עם אמינות אבסולוטית.

ע"פ רוב הסקרים למכוניות הצרפתיות יש נטייה ליצור תקלות יותר מאשר ליפניות (בדרך כלל) , אך לעיתים ליפניות יש פחות מה להציע בתחומי האבזור/נחות/בטיחות.

במקומך, הייתי בודק פורד פוקוס (4/5 דלתות) שיכולה להוות פשרה.

בנוגע לאיבוד ערך - שוב, אין מדע מדויק, אך אני מציע לך לקנות מחירון של לוי יצחק ולעבור יצרן יצרן ע"מ לראות איך המכוניות המשפחתיות שומרות (או לא שומרות על ערכן).

אני מרשה לעצמי לומר בפה מלא שאני סבור שבשנת 2009 או 2010 המחירון טויוטה קורולה לדגמא, יהיה גבוה משמעותית מהמחירון של סיטרואן C4 או רנו מגאן.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותיינו 2 כלי רכב.

אחד צרפתי (ליסינג) כבר בן 3 שהחליף צרפתי אחר מליסינג (סה"כ 7.5 שנות נסיון על צרפתיות)

מדי פעם יש תקלות מעצבנות וגם לא פעם הרכבים הגיעו על גרר למוסך. בס"כ ניסבל אבל לא להיט!

מצד שני נוחות נוחות נוחות וגם בטיחות (שלא נדא טפו טפו טפו)

היפנית כבר בת יותר מחמש, הפעמים היחידות שהיא מגיעה למוסך זה רק בטיפולים.

למען האמת, תקלת מזגן (בריחת גז) טופלה במסגרת האחריות כשהרכב היה בן שנתיים.

אמינות סוף הדרך, נוחות זוועה (כמובן ביחס לצרפתיות)

עכשיו תעשי את החשבון ותחליטי מה עדיף לך

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש C4 בת כשנה וחצי והקילומטרג' שלה כרגע 56 אלף קילומטרים והיא עוברת חיים קשים במיוחד והתקלה היחידה שהייתה שחלון הנהג לפעמים לא עלה(תוקן במהירות) ונעשה עידכון תוכנה לגיר נידמה לי

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...