Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעת רכב בקטנוע - דומה לפגיעה עם רכב ?

umardekar
שימו לב! השרשור הזה בן 6144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייי.

האם פגיעה של רכב בקטנוע תחשב כאילו פגעתי ברכב רגיל או שבתי המשפט או המשטרה התייחסו לזה בצורה שונה.

כי לפי חיפוש קל ברחבי האינטרנט שמתי לב שתמיד שקורה משהו שקטנוע מעורב בו, תמיד יחפשו את בעל הקטנוע על איזה עבירה הוא עבר עוד לפני שחקרו את בעל הרכב.

תגובות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל בין תאונה עם קטנוע, משאית או מכונית פרטית

זאת תאנת דרכים לכל דבר וענין.

בדרך כלל בעלי קטנועים לא עושים ביטוח מקיף וגם לא תובעים נזקי רכוש מצד ג' (אם הוא אשם), כי הנזקים הם שוליים ולרוב גם לא מתקנים אותם.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר רכבים מעורבים בתאונה, בודקים את שני המעורבים בתאונה.

זה לא משנה על איזה כלי רכב הנהג נהג באותו הרגע.

הם רכבים ממונעים לכל דבר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק גדול ממה שקטנועים עושים בעיר הוא לא חוקי אבל הוא מותר.

עקיפות בשוליים,בין מכוניות...

אם יש תאונה בזמן משהו לא חוקי אז הקטנוע אשם.

בקיצור.קטנוע תמיד אשם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני כבר 4 שנים רוכב, עדיין לא מצאתי קטנוען או אופנוען שלא נכנס בין מכוניות, זה לא חוקי אם מישהו עדיין לא יודע.

לגבי הנושא של נזקים: יש לי חבר לא הכי חכם, הוא החליק עם סוזוקי DR בכביש גהה במהירות גבוה, כולו משופשף מכף רגל ועד ראש, אין ביטוח לאופנוע, אין מה לתבוע וחבל כי הוא יכול להוציא שם הרבה כסף.

אהה כן, אל תחשבו עכשיו "יופי אני אכנס בכל קטנוע שמציק לי" כי זה לא ככה, עדיין יש הרבה בתי משפט עד שיוצאים מזה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אם כן מה החיים של של רובי הדו"ג לא שווים? תזכרו מה שיכול להתיים בשריטה בכנף עבורך עבור רוכב הדו"ג יכול להסתיים הרבה יותר גרוע. אני לא רוצה להשמע כמו תשדיר של גלגל"צ אבל חפשו אותם על הכביש גם אם קשה לראות אותם.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע כמו תשדיר של גלגלצ, הבעיה שכנראה אף אחד לא שומע את התחנה הזו :(

אתמול חזרתי מאשדוד עם הקטנוע, אני על 120 (לא אכפת לי שזה לא חוקי, אל תטיפו לי על זה), אנשים עוקפים אותי, נכנסים לנתיב הימני (שאני נוסע בו) ומאיטים ל100, מה עשיתם בזה ?

אני הבנתי: מפריע להם להיות מאחורי קטנוע/אופנוע, אז הם עוקפים ומפריעים לי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...