Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלקי חילוף לרכבי אספנות

דני יונגר
שימו לב! השרשור הזה בן 6162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

במסגרת הטיולים שלי בעקבות חלקי חילוף שונים לעליזה נכנסתי היום לחנות שממוקמת בכפר יאסיף , מנסיון העבר שלי זכיתי למצוא שם משאבת מיים חדשה לעליזה שלי , היום תוך כדי שיחה על עיניינים שונים קפץ אחד מבעלי החנות ואמר לי - אתה זה לא זה עם הרנו 4 וכשעניתי בחיוב הברנש שעונה לשם - חנא ניגש לחלקה האחורי של החנות וחזר אליי עם קיט שיפוץ קרבורטור חדש תוך כדי שהוא אומר ידעתי שתחזור אז שמרתי לך !

לשאלה כמה עולה הוא הגיב בביטול ואמר - עזוב שטויות לי אין מה לעשות עם זה , המפגש הסתיים תוך כדי זה שהוא הבטיח להביא לי ( בתשלום ) רדיאטור חדש לעליזה במחיר הוגן ביותר .

בקיצור יש לו עוד חלפים לסוגים שונים של קשישות שמופיעות בפורום , אז למעוניין :

חלקי חילוף עבוד ( חנא ) - כפר יאסיף על הכביש הראשי

טלפון 04-9967983/04-9563907

וכמובן לא יזיק למסור ד"ש מדני :wink:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאני מבלבל לאיש במוח, לדעתך יש לו גם אביזרים, נניח פנסים אחוריים ? תודה - זאב

אתמול הייתי בחדרה,אצל חנות אביזרי הרכב הותיקה בעיר(שכחתי את שמו),מצאתי בשביל ''סועאד'' זוג בקליות אחוריות חדשות בלבד..אני כרגע מחפש את 4 הפינות של הפגושים ואם כבר אז ל איזיק אם יש למישהו או יודע למי יש פגוש קדמי ואחרוי לסובארו 79:lol:..וכל חלק או אביזר יתקבל בברכה(בתשום כמובן).

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאני מבלבל לאיש במוח, לדעתך יש לו גם אביזרים, נניח פנסים אחוריים ? תודה - זאב

שאלתי את חנא מה יש לו מבחינת חלקים והוא אמר לי שצריך לפנות אליו והוא יבדוק ויחזיר תשובה , יש לו בבית מחסן חלקים עוד מהתקופה שאבא שלו עבד בחנות , בשביל זה בהסכמתו פרסמתי את מספר הטלפון שלו . :lol:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנות של עבוד היא שם דבר בכפר יאסיף, כולם קונים אצלו הכל, גם המוסכים.

לצערי, את צינור המיים של ה DS שנקרע לי רבע שנייה לפני הטסט הוא לא מצא.

יאמר לזכותו שהוא ניסה וחיפש.

לצפוניים הוא שווה ביקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור נחמד מאוד,התקשרתי לברר אם יש חלקים לאופל,הוא לקח את המספר שלי,

ואמר שאם יימצא משהו הוא ירים לי טלפון.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את חנא מה יש לו מבחינת חלקים והוא אמר לי שצריך לפנות אליו והוא יבדוק ויחזיר תשובה , יש לו בבית מחסן חלקים עוד מהתקופה שאבא שלו עבד בחנות , בשביל זה בהסכמתו פרסמתי את מספר הטלפון שלו . :lol:

תודה רבה. - זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...