Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מוגזמת בלנטרה

lantraman
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם, וחג שמח.

טוב אז יש לי בעיה שכבר הפכה להיות ממש מטרד, הרכב אוכל דלק בכמויות מטורפות אני נותן דוגמא פשוטה מבדיקה שעשיתי, 100 שקל 150 קילומטר בלחץ.

וגם בדיקה של מיכל דלק מלא וכאלה , המסקנה היא הרכב עושה 1 ל8, 1 ל9 .

הרכב הוא יונדאי לנטרה 1996 מנוע 16V 1600 סמ"ק , אוטומטי , הרכב בעבר לא אכל דלק בכמות מטורפת שכזאת, לאחרונה התחילה הצריכה הזאת.

הרכב עבר 6000 ק"מ מטיפול האחרון, בטיפול הוחלפו 4 חוטי הצתה לחוטי הצתה של בירו, 4 פלאגים של NGK , פילטר שמן , פילטר אוויר , פילטר דלק שמן, רצועת טיימיניג , סט חגורות , סט מחזרי שמן אטם סעפת פליטה , אטם ראש שסתומים, צינור חימום מים, מיי קירור,ומה לא. פלוס תוסף ניקוי אינגקטורים , ותוסף K44 . וגם ניקוי עם ספריי קרבורטורים.

האוטו נסע מעולה, ולאחרונה התחילה הצירכה מוגזמת הזאת, אז היה עושה 1 ל11 משהו כזה.

טורים בסר"ק כרגע הם 950, בנסיעה בלי גז בסביבות ה2000 שזה גבוה.

נכנסתי לחשמלאי רכב מומחה בנתניה, לא הציין את שמו אבל שמעתי עליו דברים מעולים, סיפרתי לו הכל , והוא שאל אותי מתיי עשיתי טיימינג אמרתי לו משהו כמו 2000 קילומטר אחרי הטפיול, בהתחלה הוא חשב שזה טיימיניג לא מכוון אבל ישר הוא הקשיב למנוע ואמר שהמנוע נשמע בסדר גמור , ואין בעיה הטיימיניג יושב בסדר, הערכה שלו שזה משהו במחשב , אני חיברתי את הרכב לסקנר לבד וחישפית שגיאות ולא מצאתי כלום חוץ מחיישן טמפרטורת יניקה שמורכב בפילטר אוויר ושבור כבר שנתיים , ככה שאני יודע בוודעות שזה לא מגיע בגלל החיישן.

שאלתי או אם אפשר לעשות כיוון הצתה והוא אמר לי שלא עושים כיוון הצתה ברכב כזה, שאין בכלל כיוון הצתה וזה הכל ניהול של מחשב.

אז למומחים הרכב עשה 146000 אלף קילומטר.

מה עושים? אני כבר לא יודע מה לבדוק, אני מוכן לשלם אבל שלא סתם יעשו בידקה ואני ישלם עליה ולא יפטרו את הבעיה.

הרכב זה הרכב שבתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מגיע בזמן הקרוב לאיזור חיפה, אתה מוזמן לקפוץ.

בכל אופן,אם יש חיישן שבור, שים חדש, ללא קשר לבעיה ולתלונה הספציפית.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לגשת לחשמלאי רכב כאשר יש בעיות חשמל ולא כאשר הרכב "לוגם" דלק, אולי התערובת עשירה מדי או משהו דומה, רק במוסך יכולו לקבוע.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסת דלק לא תקין, חיישן חום מנוע שמזייף ועוד ועוד.

צריך לבצע בדיקה עם מחשב/סורק אבחון ומכשיר 4 גזים ובעל מקצוע טוב ודני זומרשטיין הנו אחד כזה ואולי כדאי לך לטייל אליו לחיפה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...