Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על חומר איטום חדש

bigyr
שימו לב! השרשור הזה בן 6185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אטמתי היום את הרכב עם החומר החדש שמיובא ע"י היבואן של mbq , החומר של סקנד אודיו, לפי איך שהוא נראה ולפי השמיעה הוא טוב בהרבה מהדנמיט. ביום שבת במפגש תוכלו לשמוע.:-P

אל תחזור על דברי אחרים-הם שונאים לשמוע שטויות:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קניתי בפרוטקט ברעננה , עלה לי קיט דלתות וקיט בגאז 900 ש"ח ,אבל זה לא המחיר לצרכן. המחיר לצרכן לשניהם ביחד 1100 ש"ח, וקיט אוטו מלא כולל מנוע , דשבורד וריצפה 1900 ש"ח לפני הרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו שהסקנד סקין יהיה זול יותר מהדיינמט. המחיר שלו יקר מאוד! קיט רגיל לדלתות ולבגז 900 שקל?! :shock::?

מבאס. באמת מבאס. דווקא בניתי על הסקנד סקין :roll:

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיט ה"רגיל" שלהם טוב יותר מהדנמייט הכי יקר. יש לי עוד חומר שנשאר לי תבוא בשבת אני יראה לך ותבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך רושמים בדיוק באנגלית את השם של החברה, או שפשוט יותר: למי יש לינק לאתר של החברה הנ"ל?

עריכה, אוקיי, מצאתי בעצמי! : http://www.secondskinaudio.com/cgi-bin/index.cgi

עכשיו שאלה לפותח השרשור:

מה בדיוק קנית? DAMPLIFIER ? PRO? או OVERKILL?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו שהסקנד סקין יהיה זול יותר מהדיינמט. המחיר שלו יקר מאוד! קיט רגיל לדלתות ולבגז 900 שקל?! :shock::?

מבאס. באמת מבאס. דווקא בניתי על הסקנד סקין :roll:

גיא.

אתה באמת חושב שדינימט עולה זול, קיט של דינימט EXTREME שכולל בתוכו 9 בלוקים של החומר שזה מספיק לשני דלתות עולה קרוב ל1000 שקל הבחור אומר לך שב1900 אתה מקבל קיט לכל הרכב אני לא חושב שאתה צודק גיא?! שווה לערוך בדיקת מחירים חוזרת ולהשוות בין החומרים כי חומר פשוט של החברה הזאת עולה אפילו בקצת באיכות שלו מהחומר של דינמיט אז אכן הוא עדיף גם במיוחד במחיר שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיט ה"רגיל" שלהם טוב יותר מהדנמייט הכי יקר. יש לי עוד חומר שנשאר לי תבוא בשבת אני יראה לך ותבין.

בכייף אני אומר! אני צריך את האיטום הזה יותר מכולם :-D (תאילנדית מה לעשות).

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הסוג damplifair

הוא היחיד שאפשר להשיג כרגע בארץ ביבוא סדיר. אני יראה לכם אותו בשבת.

**הודעותייך אוחדו, למד להשתמש בכפתור ערוך.**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שדינימט עולה זול, קיט של דינימט EXTREME שכולל בתוכו 9 בלוקים של החומר שזה מספיק לשני דלתות עולה קרוב ל1000 שקל הבחור אומר לך שב1900 אתה מקבל קיט לכל הרכב אני לא חושב שאתה צודק גיא?! שווה לערוך בדיקת מחירים חוזרת ולהשוות בין החומרים כי חומר פשוט של החברה הזאת עולה אפילו בקצת באיכות שלו מהחומר של דינמיט אז אכן הוא עדיף גם במיוחד במחיר שלו

לא צודק בכלל. ואם אני רוצה רק לדלתות קידמיות ולבגז? אני אמור לשלם על סט כזה 900 ש"ח שאולי לא יספיק לי? ובכלל 1900 ש"ח זה יקר מאוד. אולי בשבילך לא, אבל בשבילי כן!

אבל דבר אחד אני כן יודע וזה שאצלי ברכב יהיה את הסקונד סקין ברכב ולא את הדיינמט :-)

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיט דלתות מספיק גם לפאגרו קינג וישאר עודף , והקיט בגאז מספיק למרצדס 500 . אלה לא הערכות אלה דברים שהותקנו ונבדקו.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לגיא ולפותח התרד מה שאתם אומרים פה על כמויות מחשיד מאד והייתי רוצה לדעת איך בדיוק האטמת את הרכב האם שני שכבות יש על דלת אחת פנימית ואחת חיצוני או רק שכבה פנימית? כי עם רק פנימית אז נכון ישאר לאטום גם פגארו אבל אטימה כפולה קיט אחד של דינמיט מספיק לשני דלתות וזה די בדוק, מסיבה שלא לקחת בחשבון מקומות שאתה שם חתיכות קטנות... גיא הרבה מתקינים שעובדים כמו שצריך ואומטם לך את האוטו כמו שצריך לא יספיקו להם קיט אחד לדלתות ובגאז תחשוב מבחינת היקף שהוא פי כמה מבחינת גודל בלוק אחד של דינמיט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך רושמים בדיוק באנגלית את השם של החברה, או שפשוט יותר: למי יש לינק לאתר של החברה הנ"ל?

עריכה, אוקיי, מצאתי בעצמי! : http://www.secondskinaudio.com/cgi-bin/index.cgi

עכשיו שאלה לפותח השרשור:

מה בדיוק קנית? DAMPLIFIER ? PRO? או OVERKILL?

בוריס החומר שאני דיברתי איתכם עליו אמור להיות Damplifier Pro™

תבדוק את זה :arrow:

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...