Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת רשיון לרכב בבית ספר לטייס... :o

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בטוח שאני לא היחיד שיצא לו להתקל בגולף VR6 אדומה משופרת (קוסמטיקה, אגזוז שמרעיד את הכביש מקילומטרים והשד יודע מה...), שהנהג שלה חושב שהכביש הוא מינימום מסלול ראלי מוגבל בזמן, כל השבוע האחרון באיזור המרכז כמעט כל יום אני רואה את המטורף הזה שעוקף מכוניות בתוך העיר ומחוצה לה במהירויות שלא יביישו מטוס קרב שמתמרן בין מטוסי האוייב!

למשל במוצ"ש שעבר אני נוסע בסביבות 21:00 לכיוון פ"ת מצומת ירקונים (הכביש החוצה החדש), התנועה צפופה מאוד, פתאם אני שומע מטוס מנמיך טוס שממש לפני מהירות הקול, מגיע מאחורי תוך כדי זיגזוג עצבני בין מכוניות, כשהוא עובר אותי (לפחות על 180קמ"ש) האגזוז שלו מצמרר ומרטיט את כל יושבי רכבי, וישר זוכה לתגובות של מטורף, הוא יסיים בתוך קיר במקרה הטוב, בתוך מכונית אחרת במקרה הרע וכו'...

בכל מקרה אם אתה קורא את זה, תירגע! יש אנשים שרוצים לחזור בשלום הביתה, לא כמוך!

ועוד, היום בבוקר (6:00) אני נוסע לי בגהה, ואני רואה שוטרים ומשאיות של מע"צ חוסמות את הכביש, הסיבה לכך הייתה אוטו (לא זיהיתי, היה בצבע בורדו) שנתקע באמצע על הגדר הפרדה :shock:, זוכרים את המאזדה (כמדומני) הלבנה שגם נתקעה על גדר הפרדה? אז הנהג של הרכב הזה היה יותר כשרוני, הביאו את מע"צ לפרק את הגדר :screwy: צריכים לראות את זה כדי להאמין, אולי זה יופיע בעיתון ביום ראשון...

סופ"ש נעים ובלי תאונות, עדי.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות גבר יש הרבה משוגעים שהם חושבים שהם נהגי ראלי ולא משנה מה תעשה או מה תגיד זה פשוט לא יעזור.

דרך אגב גם לי הייתה VR6 אדומה משופרת ומאד חזקה וגם היה לה רעש של מטוס קרב ממש מפחיד. הקטע הוא גם שזה היה אוטו ספורט ראשון שלי והייתי קצת (הרבה :lol: )מתלהב והייתי גם נוסע כמו משוגע ועושה שטויות ככה שזה מצחיק מה שאתה אומר כי זה מזכיר אותי לפני 4 שנים. אבל זה היה לפני הרבה זמן היום זה שונה.

ואולי בכלל מה שראית היתה הVR שלי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...