Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרי מס - יש למישהו ניסיון ?

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 6174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חבר הפנה אלי חברה בשם אוסקר, שמתמחה בהחזרי מס,

הם גובים 650 ש"ח על פתיחת תיק, ועוד 25% (שעל שני הסכומים הללו מקבלים החזר בשנה הבאה, כך שיוצא 430 שקל ו18%)

והם טוענים שניתן לקבל הרבה מאוד כסף כי היו חודשים שלא עבדתי, וימים שלא עבדתי, וימים שהייתי בחו"ל וכו' וכו'

האם יש מישהו שהתנסה ? האם זה אמיתי ? או שזה סתם ניסיון להוציא ממני 650 שקל ולהגיד "שמע אין מצב"

אשמח לתשובות בעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף ..זה לא תהליך ששוה לשלם עליו בכלל

קח את כל טפסי 106 מכל המעשיקים שלך לאותה שנה + צילום של צ'ק ריק / דף כלשהו שקיבלת בדיוור מהחשבון בנק שלך + אם יש לך אישור לביטוח חיים

גש למס הכנסה , תגיד את כל המסמכים, יתנו לך למלא שם כמה טפסים , אפילו ייעצו לך אם בכלל שווה לך לאותה שנה לבקש החזר.

וזהוא.

תחכה לכסף

תריץ חיפוש פה באוף טופיק דיברנו על זה לא מזמן

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעונין - פנתה אלי חברה שבצעו עבורי את התהליך, לא היו דמי פתיחת תיק והם - גם - לוקחים 25 אחוז, וגם זה - רק אם ההחזר עולה על 1500 שקל.

במקרה שלא - אתם פשוט אומרים יפה שלום ותודה רבה.

הלכתי על זה סתם מתוך סקרנות וכי הייתי סקפטי, בלי שום תחושה שהמדינה עושקת אותי או משהו, והופתעתי מהתוצאות [לטובה :)]

אם אתה מעונין - צור קשר - אשלח לך את הפרטים בה"פ.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני מכיר את מס הכנסה (...ואני מכיר), הם מאוד הוגנים בקשר להחזרות מס ובקשר לרבית רטרואקטיבית, כל מה שצריך לעשות אדם מן השורה הוא לאסוף את כל הנתונים של ההכנסות שלו ושל ההוצאות הגדולות שלו (כולל הפקדות לתכניות ביטוח ופנסיה למיניהן)במהלך השנה ולגשת לרואה חשבון שימלא דו"ח שנתי ע"פ הנתונים (אפשר גם לשאול מה דעתו לגבי האפשרות של החזר ולגבי הכרה בהוצאות), את הדו"ח מגישים למס הכנסה. רואה החשבון בד"כ יידע כבר לאחר מילוי הדו"ח אם מגיע החזר ובערך כמה ולפי זה אפשר אולי לסכם על גובה התשלום.

אני מעריך את העלות של מילוי המסמך והגשתו בכמה מאות ש"חים אלא אם יש מכר/חבר/ קומבינה אפשרית אחרת.

מס הכנסה 'ישמח' להחזיר לכם כסף אם צריך.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שזה כולל למשל קופת גמל שנפתחה לפני הזמן ונלקח ממנה 35% מס , וכו' , האם זה נכון ?

והאם לא עדיף לתת לחברה שמתמחה בזה, ושאוספת בשבילי את כל הניירת במקום שאני אתחיל לחפש את כל ה 106 וכל מיני דברים שהיו לי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה בדיוק ההפך , הם כן.

הם אמרו שהם אולי קצת יקרים, אבל אני לא צריך להביא כלום ! , יש להם את הדרך או אפשרות או משהו בסגנון הזה (מן אישור כזה) להוציא עלי הכל, והם לא צריכים שום דבר, ובכך חוסכים לי את כל הריצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי קצת מסוכן לתת לחברה שאתה לא מכיר אישור להוציא פרטים עליך, חוץ מזה, איך הם יידעו אילו תכניות חסכון יש לך? אילו תכניות פנסיה יש לך? כמה ביטוח משכנתא שילמת השנה? מעניין אותי לדעת, האם הם עושים חקירה עליך ועל כל מה ששייך לך? או שיש להם דרך אחרת לדעת?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו , שאני גם לא יודע..

בכל אופן אני מניח שחברה שיודעת מה היא עושה, תדע להוציא יותר כסף ממני ..

השאלה אם ה 25% שהם לוקחים זה לא בדיוק ההפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חשבון מה יותר שווה לך:

* לשלם 600 שקל + 25% (או נגיד שאמרת 480 + 18% שזה הרבה כסף בכל זאת)

או

* להרים כמה טלפונים למעשיקים קודמים שישלחו לך את ה 106 + ללכת איזה בוקר למס הכנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שוב נשאלת השאלה, האם הסכום כסף הזה שווה בתמורה לכך שהם יכולים לעשות דברים שאני לא ? אולי דברים שאני לא מודע להם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שהם יוציאו יותר כסף ממה שמגיעל לך

כמו כן במס הכנסה עצמו יגידו לך את כל מה שאתה כן יכול לקבל, הפקידים שם שנותנים שירות להחזרי מס הם דווקא מנסים לעזור לך לקבל כסף ממס הכנסה בניגוד לאלו שגובים מס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין בקסמים, כל מה שהם יכולים להוציא גם אתה יכול.

יש אנשים שמאמינים שהזמן שלהם שווה יותר מהסכום שהם נדרשים לשלם בעבור שירותים מסויימים ולכן שווה להם לשכור חברות.אנשים שיבצעו בעבורם את העבודה.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שקיים סיכויי שתצטרך לשלם עוד כסף למס הכנסה, במידה ואחד המעסיקים שלך בשנים האחרונות לא ביצע חישובים כראוי ושילם פחות ! (עכשיו לך תחפש אותו ותבקש שישלם...).

מניסיון אישי שלי, לפני כמה שנים ביצעתי תאום מס עבורי ועבור אימי. לא כ"כ שמחתי מהרעיון (מס הכנסה לא מותיר באזרחי ישראל קונוטיציות חיוביות משהו) אבל לקחתי בחשבון שאם שנינו מבצעים את אותו המהלך ובאחד מהם נצטרך לשלם למס הכנסה - נקזז את ההפסד מן הרווח ונקווה שישאר רווח.

ואכן (!) בחשבון שלי נותר החזר יפה מ-א-ו-ד ואילו בתאום מס של אימי נדרשנו לשלם (!) קרוב ל 2K ש"ח. למזלנו ההחזר אצלי היה מספיק "בשרני" בשביל לכסות את ה"הפסד" ועדיין להישאר עם כמה ג'ובות ביד.

אגב, לא פנינו לשום חברה בנושא אלא הגשנו טפסים למס-הכנסה עם בקשה לתאום מס (כל אחד יכול לעשות את זה).

כנס ללינק הבא: http://www.mof.gov.il/itc/news4.htm

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...