Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יתרונות וחסרונות בחישוקי מגנזיום

שימו לב! השרשור הזה בן 4320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

חישוקי מגנזיום אכן יפים יותר ועל זה אין ויכוח ותרומתם למראה הרכב אקוטי ולפעמים גורלי (ראיתי כמה ערסים שפשוט גרמו לבמוו להיראות כמו סובארו וכו'..) אמורים ברב המקרים להיות קלים יותר וכן כמו שכבר נאמר קודם מאפשרים אוורור טוב יותר לבלמים. אינני חושב שאתה צריך לחשוש ממשהו, מבלי להעליב הטיפו היא איננה 106 ראלי ואני בספק אם תרגיש הבדל בכלל בעשת נסיעה. אני אישית התקנתי חישוקים קלים על מגוון מכוניות (פג' 309, פונטו 95 ו2001 ,206, ועוד) התקן בלב שלם ידידי התענג על המראה ופנק את המכונית שלך- היא צריכה את זה....

נ.ב- החסרון הוא שאשתך לוקחת את האוטו ונצמדת יותר מדי למדרכה ומגרדת את החישוק אבל זה כבר בעיה שלי שהתחתנתי...:-D

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

יתרונות:

נראים טוב

איורור טוב לבלמים במכוניות ספורט

קלים ושוב למכוניות ספורט

חסרונות:

נזקים בקלות בכבישים משובשים עד כדי שבר ובקלות יציאה מאיזון

כניבים

חייבים גנט איכותי

הפלדה סופגת טוב יותר מהמורות ואיכות השיכוך בפלדה טובה יותר מבמגנזיום.

בארץ הייתי מעדיף במשפחתית פלדה ולא מגנזיום מבחינה פונקציונאלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...