Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה מילים טובות על השירות של הונדה (סיכום חווית הקלאץ' ל- S2000)

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 6215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כארבעה חודשים רכשתי S2000 מהסוכנות. תהליך הקניה היה מאוד יעיל ונעים ולמרות זאת קיוויתי שלא אצטרך לדבר עם נציגי הונדה עד טיפול 10,000. זה קרה, בערך, רק שהאוטו הגיע על גרר עם קלאץ' לא מתחבר. המוסך המרכזי קיבל את הרכב ביום שבת (יומיים לפני ליל הסדר) ונעל אותו מאחורי סורג. ביום ראשון על הבוקר הגעתי ודיברתי עם הנציגים - הובהר לי שאם הבעיה מקורה בבלאי מואץ, אצטרך לשאת את עלות התיקון (כ- 6500 ש"ח לא כולל עבודה) שכן הדבר לא מכוסה באחריות.

טענתי היחידה בנידון הייתה שלא עשיתי שימוש לא סביר (שתי ג'ימיקנות לא ממש ארוכות) ותמיד הקפדתי על עבודה עם גז ביניים בהורדת הילוך. אומנם אני לא סבתא, אבל הרכב הזה עולה על מסלולים בחו"ל וכשרכשתי אותו בניתי על עמידות המכלולים. את כל הנ"ל הבהרתי לבחור משירות הלקוחות. הבעתי את אכזבתי מהאינסידנט וביקשתי מהם לקחת בחשבון את הדבר הזה לפני שהם קובעים תנאי שאם אין תקלת יצור - הקלאץ לא באחריות.

במהלך הזמן הזה הבחור (אסף) משירות הלקוחות עמד איתי בקשר צמוד (למרות החג). גם הבחור שמכר לי את הרכב (רן) ביקש שאדבר איתו במקרה ויש בעיה ובמקרה שארגיש שהוא יכול לעזור. סידרו לי רכבים חלופיים (סיביק הייבריד כדי לחפות על הנזק הסביבתי שאני עושה עם ה- S ולאחר מכן ג'אז, סתם כדי להעניש) וזאת מבלי שקבעו עדיין אם הקלאץ' באחריות. הקלאץ' החלופי הגיע למוסך בסוף שבוע שעבר אך הותקן רק היום. בשירות הלקוחות החליטו שלמרות שאין סימנים של בעית יצור, אני אשלם רק 10% מהתיקון (כלומר 6000 ש"ח עליהם) וזאת כמחווה של רצון טוב.

לאור זאת חשבתי לנכון לשבח את החבר'ה האלה גם בפורומים ולומר שלמרות שבשלב מסויים לקראת הסוף התחלתי לפזול לכיוון ה- TT החדשה, הם החזירו לי את האמון במערך השירות. כמובן שכל זאת אשלח גם למנהלים בהונדה על מנת שירשם איזה וי במקומות הנכונים עבור האנשים האלה.

קיצר, שווה לקנות S2000.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשירות הלקוחות החליטו שלמרות שאין סימנים של בעית יצור

הבעיה הייתה קלאץ' שרוף.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמזכיר לי , שבהונדה CRV מודל 2004 שלהם [gen 3]

יצאו מהמפעל כמה רכבים עם תושבות מנוע פגומות.

לקח להם זמן לטפל בבעיה ולפתור אותה , אך מסתבר שגם אחרי 3 שנים

הונדה החזירה למפעל את הרכבים המסויימים [לא כולם , עקבו אחרי מספרי שלדה] והחליפו להם במלוא השירות את התושבות התקולות.

טוב לדעת שגם אחרי כל כך הרבה זמן הם עדיין חושבים על האדם.

שירות\שימור לקוחות מעולה :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שגם אחרי כל כך הרבה זמן הם עדיין חושבים על האדם.

שירות\שימור לקוחות מעולה :)

זה נעשה גם כי יכול להיות שבזמן תאונה הרכב לא יתנהג כמו שהוא אמור להתנהג, ואז במקרה שיהו פגיעות בנפש, הם יצתרכו לשלם הרבה יותר כסף מלהחליף תושבות לסדרה מסוימת של מכוניות.

ראית את הסרט "Fight Club", שם זה מוסבר בצורה הכי יפה שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם משהו אם קליאו ספורט או GTI-6 היה מספר את אותו סיפור

איך היו נראות התגובות...

:lol: מה שעבר לי בראש...

אני לא מכיר אותך אישית או את הנהיגה שלך אבל אם הלך הקלאטץ עוד לפני הטיפול הראשו אי פעם של האוטו

לא הייתי כל כך מבסוט כמוך.

אבל אם אתה מבסוט אני לא יהרוס לך.

S2000 אמין או לא זה אוטו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שהכל נגמר!

מקווה שתמשיך להצטרף אלינו מידי פעם..

ברשד, אתה לא מוזמן!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נעשה גם כי יכול להיות שבזמן תאונה הרכב לא יתנהג כמו שהוא אמור להתנהג, ואז במקרה שיהו פגיעות בנפש, הם יצתרכו לשלם הרבה יותר כסף מלהחליף תושבות לסדרה מסוימת של מכוניות.

ראית את הסרט "Fight Club", שם זה מוסבר בצורה הכי יפה שיש.

אם אני לא טועה, דבר דומה מוסבר מצוין גם בספרו של ראלף ניידר-UNSAFE AT ANY SPEED: פורד-ארה"ב הגיעו למסקנה שזה יהיה יותר 'משתלם', כלכלית, לשלם פיצויים במקרה של פגיעות בנפש מאשר לעשות 'קריאה לתיקון' (ריקול) ולתקן את הפגם במכוניתם.

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם משהו אם קליאו ספורט או GTI-6 היה מספר את אותו סיפור

איך היו נראות התגובות...

הוא לא היה מספר את הסיפור הזה מכיוון שגם קרסו וגם לובינסקי היו בועטים אותו מכל המדרגות :-D

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שהכל נגמר!

ברשד, אתה לא מוזמן!

תום

סדובסקי מתי תעצב לי פיאות ? :lol:

מתי אתה מתקמבץ ? 8)

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, ברור :)

הקלאץ' מרגיש שונה בתכלית ממה שהוא הרגיש כשקיבלתי את האוטו - הרבה הרבה יותר רך, קצר ומתחבר נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...