Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסר זהירות של הולכי רגל (או - תזהרי יא מטומטמת.)

omri75
שימו לב! השרשור הזה בן 7537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה מקומם שקרה לי היום בערך לפני עשר דקות.

נכנסתי לחנייה של בית ספר. בדיוק שעה שכולם פורצים החוצה מהשערים מתים ללכת הביתה כולם

מכיוון שנעלו אותי בפנים (סגרו אותי.) יצאתי מהחניה ברוורס ישר לכביש הסואן. כמובן בזהירות ועם מראות.

שהגעתי ליציאה מהחניה לקראת הכניסה לכביש מורה עם טויטה קורולע יוצאת ברייס מדהים מאחריי וכמעט שברה לי את כל הדלת.

אני צופר לה וצועק

עושה לי מה אתה רוצה?!!??

אמרתי לה טוב שתקי יצאתי מהחניה

הילוך ראשון קלאץ.. מעט גז בום קופצת לי ילדה (היא רואה שאני נוסע1!!!) בום ברקס נכבה האוטו. ( ********** (קללות.) ) טוב הנעתי והמשכתי לנסוע. אני עושה פרסה חוזר חזרה לבניין שלי.. בום קופצים לי שתי ילדים בלי להסתכל אפילו.! נתתי להם מזה צפירה. עושים לי מה אתה רוצה!?! מה אני רוצה!? אין פה מעבר חצייה. אין פה כלום מה אתם קופצים ככה לכביש!? השגתעתם!? אמרו לי ללכת להזדיין. טוב אני לא יריב עם ילדים בכיתה ו.

המשכתי נסיעה חזרה לביתי זועם.

זהו למעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקל בזה הרבה מכיוון שיש בית ספר במרחק איזה 20 מטר מהבית שלי ....

התלמידים ממש לא יודעים שזה מסוכן .. וההורים שבאים לקחת את ילדיהם מבית הספר עוד יותר מפגרים .. חוסמים את הכביש וחונים חניות משונות רק כדי לא להיתקע בפקק אחרי סיום בית הספר !!!!

משתתף בצערך !!

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לחנייה של בית ספר. בדיוק שעה שכולם פורצים החוצה מהשערים מתים ללכת הביתה כולם

מכיוון שנעלו אותי בפנים (סגרו אותי.) יצאתי מהחניה ברוורס ישר לכביש הסואן. כמובן בזהירות ועם מראות.

שהגעתי ליציאה מהחניה לקראת הכניסה לכביש מורה עם טויטה קורולע יוצאת ברייס מדהים מאחריי וכמעט שברה לי את כל הדלת.

אני צופר לה וצועק

עושה לי מה אתה רוצה?!!??

הילוך ראשון קלאץ.. מעט גז בום קופצת לי ילדה (היא רואה שאני נוסע1!!!) בום ברקס נכבה האוטו. ( ********** (קללות.) ) טוב הנעתי והמשכתי לנסוע. אני עושה פרסה חוזר חזרה לבניין שלי.. בום קופצים לי שתי ילדים בלי להסתכל אפילו.! נתתי להם מזה צפירה. עושים לי מה אתה רוצה!?! מה אני רוצה!? אין פה מעבר חצייה. אין פה כלום מה אתם קופצים ככה לכביש!? השגתעתם!? אמרו לי ללכת להזדיין. טוב אני לא יריב עם ילדים בכיתה ו.

זהו למעשה.

תגיד,

באיזה מהשלבים שתארת, בדקת את עצמך ?

שאלת את עצמך האם אתה רואה את הדברים בראיית העולם הצרה שלך בלבד ?

האם חוסר תשומת הלב שלך גורמת לך לגלות דברים ב"בום" ...

חשבת שאולי חוסר הנסיון שלך בנהיגה - מצריך ממך יתר סבלנות, יתר קשב, חשיבה 2 צעדים קדימה ?

חשבת אולי על זה שאתה זועם מפני שאתה בטוח שמגיע לך הכל, ולא קיבלת ?

אם מורה הנהיגה שלך לא לימד אותך, אז כדאי שתלמד ותזכור :

להולכי רגל תמיד ! אבל תמיד ! יש זכות קדימה במפגש בין המכונית אליהם, ולו רק מפני שבמקרה של תאונה הם חסרי סיכוי, והעליונות הפיזיקלית בידיך !

לא שהחוק מחייב אותך לעצור ולתת להם לעבור בכל מקום, אבל במידה ונקלעת למצב כלשהו, הזכות היא שלהם !

אגב, לא בריא להיות כזה עצבני בגיל צעיר...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי אמרת בעצמך, הם מטומטמים, כי הם... הם ילדים...

הם בקושי אחראים לחיים שלהם.

לעומת זאת, אתה נוהג, ז"א לוקח אחריות לא רק על החיים שלך, אלא גם על חייהם של אחרים, מין הסתם גם על חיי הילדים המנומסים והמחוננים האלה שכבר בכיתה ו' יודעים איך מתרבים היונקים... :wink:

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד לצורך נסיעה ליד בתי ספר - קנה טוסטוס.

במקום שבו יש כל מיני ילדים מטומטמים, הורים טפשים, ומשמרות זה"ב אהבלים - הטוסטוס הוא הכלי שיוציא אותך מהפקק במינימום זמן.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן עסקנו באמא פוסטמה שגם לא חוגרת את ילדיה, גם לא את עצמה, גם מדברת בסלולרי תוך כדי נהיגה וגם מגיבה כמו... כמו פוסטמה להערות...

עכשיו, עם תחילת שנת הלימודים ירבו מקרים של הובלת חלדים אל ומבה"ס. מילא הובלה, אבל העלה והורדה אל ומהרכב. רק היום בבוקר ראיתי איזו פוסטמה מדופלמת חנתה בחניה כפולה ומורידה שני ילדים מהרכב, כמובן לכיוון הכביש :evil: כי קשה לה להקיף את האוטו. הורידה את הראשון ונכנסה לאוטו להוציא את השני, הילד, אולי בן 7, עושה צעד קדימה ו... הפעם ניצל... הרכב העוקף נסעה לאט יחסית והנהג הספיק להבחין בילד ולבלום. הייתם צריכים לשמוע איזה קללות צעקות הפוסטמה החטיפה לו... לילד?? מה פתאום!! לנהג שהיה זהיר והציל את החיים של הילד שלה שהיא מרוב טיפשותה הפקירה בקלות כזו...

ועוד, אזורים של בה"ס בארה"ב לדוגמא הם עם הגבלת מהירות של 25MPH ולפעמים 15... לא סתם אני מניח. כי לא מגיע לילדים להיפגע בגלל טמטום של הוריהם...

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפ לא לא היתי בולם.

ותמיד צריך לדעת להסתכל לא רק על הכביש. אלא על כל השדה ראייה (להסתכל תמיד קדימה לא רק על איפו שאתה נמצא. הקרוב והרוחק ולכל הצדדים.(מורה נהיגה שלי לימד אותי את זה.)

לאחר שנרגעתי אתאר לכם את המקרה בשלמות עזבו תקטע של המורה. לא מסתכלת אפילו במראות

משלבת ל ר ושמה פול גז. טוב שאני רכב ולא ילד מאחרי הרכב שלה.

הילדה יצאה משער בה"ס בריצה מהירה מאוד לכיוןו הכביש בעודי מרים את הקלאץ. על כן בלמתי באופן פתאומי ונכבה הרכב. והיא ראתה את זה והמשיכה לרוץ.

ועם הילדים - הם מדברים ומדברים צוחקים ונכנסו בהליכה מהירה לכביש בלי להסתכל לשום צד ולשום עבר. הכביש של אבא שלהם כמו שנהוג לומר.

המקרה הזה לא היה כל כך בבום אבל זה עדין מעצבן

ואם היתי משאית זבל שעובדת קבלנות וטס כמו הנהגי מוכולות

אתם חושבים שהיתי מספיק לעצור?

אני מטבעי נהג מאוד זהיר. תמיד מאותת. תמיד מראות. ותמיד שתי ידים על ההגה.(וכן אני עוצר בעצור ונותן זכות קדימה בכיכר.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדה הזו ראתה אותי יוצא מהחניה ונוסע!@!!!! ראתה ורצה לכביש

שלא תגיד כיתה א ב

כיתה ד ה לפחות

מה זה לא מלמדים אותם זהירות בדרכים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדה הזו ראתה אותי יוצא מהחניה ונוסע!@!!!! ראתה ורצה לכביש

שלא תגיד כיתה א ב

כיתה ד ה לפחות

מה זה לא מלמדים אותם זהירות בדרכים..

לי נראה שרוב הילדים לומדים זהירות בדרכים מצפיה בחתולי רחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופר לה וצועק

עושה לי מה אתה רוצה?!!??

זהו למעשה.

עכשיו יציאו אותך אשם כי שלחצת גז אחרי שהיכנסת ראשון פלטת גזים רעילים וצריך לשפוט אותך ולהרוג אותך על כך ;) , מקרים כאילו פשוט אין צורך לספר בפורום ... פשוט לא בפורום הזה :) ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, טעות לחשוב שילדים מבינים נהגים ואת כוונותיהם. ולכן באיזור עם ילדים תמיד יש לנהוג בזהירות מוגברת ולא לסמוך על זה שהם יבינו אותך. דווקא אנחנו אלה שצריכים להבין אותם ולצפות שכשהלימודים נגמרים ילדים יוצאים בריצה בלי לשים לב לתנועה.

שלא לדבר על העובדה, שאם הבנתי נכון מהתיאור, אתה יצאת מחניה תוך חצית המדרכה, כדי להגיע לכביש, ובמצב כזה זכות הקדימה היא להולך רגל בכל מקרה.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...