Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג להגה כוח, תוספת סאנרוף וספויילר לדייהטסו שרייד

Nevo89
שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי דייהטסו שרייד שנת 89..

רציתי לדעת כמה דברים אני מקווה שתוכלו לעזור לי.. [אם הנושא שפתחתי לא רלוונטי כאן או לא כתוב נכון, עדכנו אותי בבקשה]

הגה כוח? אפשרי להוסיף? כמה יעלה? חסרונות?

סאנרוף? כנ"ל.. ^

ספויילר.. רציתי להוסיף ספויילר אבל אני לא מוצא אחד שיתאים לי.. ולא אני לא רוצה ספויילר כמו של האימפרזות הונדות וכ'ו.. חשבתי על משו כמו של הגולף .. ש"ממשיך ת'גג"..

תודה לעונים :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAGIRA

הכוונה שלי ב"שיפור האופי" הייתה לכוון את הבחור לכותרת של שם הפורום הזה "כח, אחיזה, ומה שביניהם"

ספוילרים, סאנרוף, הגה כח, בשילוב עם דיהטסו חבוטה בת 20 הוא לא בדיוק המתכון הבדוק והמתאים ...

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשילוב עם דיהטסו חבוטה בת 20 הוא לא בדיוק המתכון הבדוק והמתאים ...

ליאור

מאיפה אתה יודע שהיא חבוטה ?!

ואם היא שמורה ?

ואם היא במצב חדש ?

למה סתם לבאס את הבן אדם ?

מה לעשות שיש אנשים שלא יכול לקנות רכב כמו שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גג OPEN AIR יתאים ןיעלה סביב העשיריה ב"סביר" מושב גנות.

http://www.sunroof.co.il/openproduct.aspx?a=96

ספויילר של קולט 93-97 גם כן יתאים, תשתדל לקנות אחד ולא "להשאיל" מאיזה קולט מסכנה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, כדי שיהיה ברור - דיונים על קוסמטיקה לרכב לא מתקיימים בפורום זה.

שאלות על סאנרופים וספויילרים זה אחלה, אבל בפורום הטכני ולא בפורום שיפורים.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שלי לא חבוט. ומה לעשות שאני עובד כדי להשיג את מה שיש לי ולא זורק מילה ופרצוף עצוב לאבל'ה.. אני לא אכנס לוויכוח

אפשר בבקשה להעביר את הנושא לפורום המתאים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבו.

אם הגזמתי עם נושא "הישנה והחבוטה" אני מתנצל, כוונתי הייתה שלא רצוי לשפר רכב בן 20 שנה, מה לעשות, עייפות החומר ברכב כה וותיק תביא לנזקים רבים.

גם נושא הצעות של גג OPEN AIR או הוצאות של עשיריה כפי שהוצגו לך, לא רלוונטיות (לדעתי בלבד), אני מניח שלא תשקיע על הרכב שלך סכום כפול מהמחירון שלו, וזה רק על גג, תקן אותי באם אני טועה.

שיפורי יופי למיניהן הן עניין של טעם אישי, בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה, חג פסח שמח בהזדמנות זו.

ליאור.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...