Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת רשיון נהיגה על טרקטורונים

alons922
שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרתי היום למורה לנהיגה באילת לשאול אם מלמדים על טרקטורונים

הוא אמר לי שזה נקרא מיול..

עכשיו שאלתי אם מלמדים מיול באילת?

הוא אמר לי שאין מורה באילת שמלמד מיול..

יכול להיות דבר כזה?שלא מלמדים באילת על טרקטורון או משהו כזה..??

ובנוסף רציתי לשאול אם מישהו מכיר באזור הכי קרוב לאילת מורה למיול..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מצאתי לי מורה

בקיבוץ צופר..

עכשיו עדיין לא שאלתי אותו

מאיזה גיל מותר להוציא רישיון?

מצד אחד ראיתי שרשמו 16 אבל מצד שני מישהו אמר לי 17

אז מאיזה גיל מותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, כן מאז החוק החדש חובה ללמוד על ריינג'ר כולל טסט ולא רק רישיון על טרקטור.

ואלון, לפי מה שאני יודע באיזור שלי, כל המורי נהיגה לטרקטור הביאו גם טרקטורונים כי מי שרוצה רישיון לטרקטורון חייב לעבור קורס כלשהו על טרקטורון, אז תבדוק את העניין.

205 GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי טסט על טרקטור לפני מס' ימים (תודה לחברים שנתנו המלצות על מקומות ללמוד בת'רד שפתחתי אז), ואנסה לשים קצת סדר בדברים.

על-מנת להיות רשאי לנהוג על טרקטורון, יש צורך ברשיון לטרקטור -או- רשיון רכב פרטי 02.

בטסט של הטרקטור, נוסף לפני זמן מה חלק בו נוסעים במסלול קצר על טרקטורון (כולל סללום, סלעים, שיפוע צד וכו') והוא חלק אינהרנטי של הטסט, גם למחזיקי רשיון ברכב פרטי.

על-מנת להיות רשאי לנהוג על מיול\ריינג'ר\טום קאר יש צורך ברשיון לטרקטור + רשיון ל"טרקטור משא". ההכשרה נעשית בכבישים עצמם על ריינג'ר ומחייבת כ-8 שעות אם אני זוכר נכון ובסופה טסט דומה לזה של רכב פרטי (לא עשיתי רשיון על ריינג'ר, אז מי שכן עשה מוזמן לתקן אותי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר מגיל 16,אבל מי שיש לו רשיון לרכב יכול לנהוג גם על טקרטורון בלי שום למידה נוספת.

לדוגמא כשהייתי באילת עשיתי טיול טרקטורונים בלי שום לימוד קודם או נסיון על טקטורון.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...