Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שימור ושיפור Mazda Familia Neo- כבר 14 שנים.

AmitGo
שימו לב! השרשור הזה בן 718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הרכב , יבוא אישי, אני יד שנייה.

תמונות נוספות בהמשך

IMG_1217.jpg

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 431
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פעם ראשונה שאני רואה אחת כזאת בתמונה של ממש מהארץ , ואני נדהם , איך יכול להיות שלא נתקלים בדבר כזה אפילו פעם אחת ?

נראית לא רע בכלל , גם בעיצוב הכללי , וגם האקזמפלר כשלעצמו , נראה שמור ביותר , ואני מאמין שתשמור עליו .

עוד תמונות יתקבלו בברכה , כמו גם נתונים טכניים - במה היא שונה מ - 323F לדוגמא ? האם היא יקרה / זולה ממנה ?

כמו כן - ידוע לך על כמות המכוניות הללו בארץ ?

תתחדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הכותרת, ציפיתי ליראות BMW

לפי התמונה זה מזכיר קולט מעורבת במגאן קופה.

נחמד..

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תמונות יתקבלו בברכה , כמו גם נתונים טכניים - במה היא שונה מ - 323F לדוגמא ?
אני מוכן להמר בתור התחלה על זה שהיא קלה יותר, פשוט היא נראית קטנה יותר בהפרש מה-F.

מוטי

נ.ב: תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש עמית!

אתה אוהב אותן מוזרות האא?

אגב, יש מצב שראיתי את המגאן שלך לשעבר בפתח תקווה?

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה , מה שלומך איש יקר?

כמה שיותר מוזר , יותר טוב.(חכה לשינויים שבדרך)

יש מצב שראית את המגאן, מכרתי למישהי שעובדת איתי ( פשוט לא יכלה להפסיק לשאול על המגאן), אגב הריפודים עד היום מחזיקים (אתה תותח). הרכב נוסע הרבה ראשון, פתח תקווה. ( את כל השיפורים מכרתי לבעל מגאן אחרת.....)

לגבי הבחור שטען שהרכב חלש, ספציפית ברכב הזה נמצא מנוע מסדרת Z של מאזדה, והרכב ממש לא שוקל:

Z5

The 1.5 L (1489 cc, 108 hp) Z5 was used in the 1995-1998 Mazda Protegé, Mazda Lantis (Astina) and in Mazda Familia Neo (1994-1997). Bore and stroke were 75.3 mm and 83.6 mm. The Z5 was a totally new design but didn't succeed and the development was discontinued. It's the only Mazda engine with these piston dimensions.

JDM versions produce 97 PS (71 kW; 96 hp) and 110 PS (81 kW; 108 hp)

עריכה אחרונה על ידי AmitGo

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וחס וחלילה תצטרך חלף חיצוני או קוסמטי, לא יהיה סיפור היכן ניתן לקנות?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל קיים במאזדה, יש אישור לרכב (מבחינת תקינה), חוץ מזה על פי תוכנת EPC, (של מאזדה כמובן), רוב המכלולים חולקים דגמים שונים של מאזדה.

כמו כן יש אישור להתקנת מנוע דגם: ZL-VE 1.5L ,1498 cc, 130 hp

מכלולים פנימיים יש כבר... (בוכנות, קאמשפטים, קראנק, שסתומים , גלגל תנופה קל וניהול מנוע:twisted:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

טוב, הנה עדכון השרשור (למה לפתוח חדש)

שלום

אני בעליו של מאזדה FAMILIA NEO,ידנית, יבוא אישי.

במהלך ה 10 חודשים האחרונים , הרכב עבר פרוייקט שיפוץ מקיף הכולל מנוע (קאמשפטים חמים,בוכנות, רינגים, יחסי דחיסה ועוד), גיר, שלדה, סלון הרכב(דלתות,גג,ריצפה..) , חשמל (התקנת חלונות חשמל ועוד אביזרים- הכל מקורי),ניהול מנוע מיפן, צמיגים גאנטים, בודי קיט מקורי של מאזדה ועוד..

כרגע הבאתי את הרכב לרמת האבזור הגבוה ביותר של מאזדה באותם שנים (כסאות מחוממים וכו').

יש לציין כי כל הרכב הוא מקורי לחלוטין(החל מחלקי המנוע ועד הספויילרים חצאיות וכו'), על כל חלקיו (לקח לי הרבה זמן לאסוף הכל מחו"ל)

אגב זה המקום להודות ל:

בני.ל - תודה רבה על הטיפול המסור והמדהים במנוע,גיר וכו', על כך שזרמתי איתי בכל נושא שינוי אופי פעולת ראש המנוע והתזמון שלו.השרטוטים, הנתונים וכו'- (בזמן שכל מוסכניק אחר , טען שאני הוזה והמנוע בצורתו החדשה לא יניע כלל בעקבות השינוי.)

רק שתבינו, ביצענו שינוי בכל ראש המנוע של הרכב, הקאמשפטים עצמם הם שונים, חמים, כל נושא הטיימיניג שונה גם במידות הרצועות והכל, מכך נגזר גם שינוי שסתומים, בוכנות - ניהול מנוע חדש. ועוד המון דברים מעניינים

אין עוד אף מוסכניק בארץ שהסכים לגעת במנוע, בני הסכים ועוד עם אחריות.

אכן איש מקצוע מדהים אתה , וחבר טוב.

יוסי אלפיין - על העבודה הסופר מקצועית על ריפוד דלתות הרכב (בזמן שכל רפד אחר לא היה מוכן לגעת בדלתות), עד היום אני כל פעם נפעם מחדש על איכות העבודה.

לדויד - מ"קרינה" - על עבודת הריפוד המדהימה שביצעת ברכב, ידי זהב, אומן.

לאייל - מ"אייל ועובדיה" על עבודת צמות החשמל בדלתות, על כך שלא התפשרת והכל נשאר מקורי.

לעידו - מהנדס חשמל מהמעלה הראשונה (וחבר טוב) על כל נושא חיווט מחשב המנוע החדש מיפן והתאמתו לרכב.- זה היה קשה אני יודע.

לשמעון מ"קאר קולור"- על הצביעה האיכותית.

ושליח יניב של דואר שליחים - על כך שהיית מצלצל אליי אישית כדי להודיע לי שיש לי חבילה אצלכם, ופגשת אותי גם אם זה היה באמצע הלילה.- עזרת מאוד.

לאחי הקטן (שמופיע בתמונה המצורפת) שבילה שעות איתי בניקוי תא המנוע והרכב,תפירת שטיח הרצפה מחדש, וליווה איתי צעד צעד את הפרוייקט. מתי שהוא הרכב יעבור אלייך. (הינה הבטחתי לך בכתב)

ולארוסתי - אישתי לעתיד, תודה על שסבלת את הפרוייקט עם חיוך , ושעודדת אותי כאשר דברים השתבשו. מהיום לא נוגע יותר / מתעסק עם הרכב :smile:.- אני מבטיח.

נכון שזה לא רכב חדש, ולא שיא המוטוריקה או אספנות - אבל מבחינתי הגשמתי חלום.

תודה

עמית.

IMG_0309 copy.jpg

CIMG7179[1].jpg

CIMG7383[2].jpg

IMG_1881.jpg

IMG_1882.jpg

Picture 001.jpg

Picture 002.jpg

Picture 003.jpg

Picture 004.jpg

Picture 005.jpg

Picture 006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...