Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רישיון נהיגה על אוטומט.

eden_sti
שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

לאמא שלי נגמר המלווה לא מזמן, והיא קיבלה את הכרטיס הקבוע של הרישיון היום.

את הטסט והלימודים היא עשתה על רכב אוטומטי, אך בכרטיס הרישיון שום דבר לא מוזכר על זה שהיא עשתה רישיון על אוטומט.

זה אמור להיות ככה? היא מורשית לנהוג גם על הילוכים?

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב חייב להיות רשום שהיא רשאית לנהוג רק על אוטומט,אם אין סימן של טעות במשרד הרישוי,וכייף לה:lol:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ושוטר עוצר אותה לבדיקת ביקורת שגרתית, והיא נוהגת על רכב ידני,בעוד שהיא למדה על אוטומט, אך ברישיון לא מוזכר כלום, לפי מה השוטר יפעל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ושוטר עוצר אותה לבדיקת ביקורת שגרתית, והיא נוהגת על רכב ידני,בעוד שהיא למדה על אוטומט, אך ברישיון לא מוזכר כלום, לפי מה השוטר יפעל?

שאלה פשוטה - מי מוציא רישיון על אוטומט? מי שקשה לו מאוד על ידני!

למה שמישהו שקשה לו מאוד על ידני, ינהג על ידני אחרי שקיבל רישיון על אוטומט?

למה לסכן את עצמו ואת החברים ואת מי שבחוץ?

למה לעשות שטויות?

אם ברישיון לא מוזכר כלום והשוטר תופס אותה, הוא לא צריך לפעול על פי שום דבר. מבחינתו אין שום בעיה, הוא לא יודע שהיא למדה רק על אוטומט.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסבוקס שאלתי שאלה תאורטית. למה ישר הסקת שהיא נוהגת על רכב ידני?

ועל ידני היא לא תנהג, לא מסתדרת עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין לך בעיה.

אני לא יודע אם ככה זה עובד - אבל השוטר יכול לבדוק במסוף, ושם יהיה כתוב לו שיש הגבלה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסבוקס שאלתי שאלה תאורטית. למה ישר הסקת שהיא נוהגת על רכב ידני?

ועל ידני היא לא תנהג, לא מסתדרת עם זה.

זה כבר נשמע יותר טוב ("רק תאורטית").

אז שוב אני אומר:

שוטר שמביט על הרישיון שלה, לא יישאל אותה : האם למדת על ידני או אוטומט?

ברגע שהוא רואה שהרישיון שלה בתוקף, הוא עוזב אותה. אין לו שום סיבה לבדוק או לברר על מה היא הוציאה רישיון.

אם הייתה לה הגבלה על הרישיון : "מותנה לאוטומט בלבד" והיא נהגה על ידני, היא הייתה מקבלת עונש, אבל בגלל שזה לא קורה, אין שום סיבה לו לחשוב שהיא הוציאה רק על ידני. זה בדיוק כמו שייתפסו אותך לביקורת (רק שלך באמת יש רישיון על ידני). אין שום חשד. אם היא הייתה עושה עבירת תנועה חשודה, היו מבררים זאת במשפט אם יהיה וכו'... אבל בבדיקת ביקורת רגילה אין שום סכנה.

רק תאורטית, כן? :-)

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין לך בעיה.

אני לא יודע אם ככה זה עובד - אבל השוטר יכול לבדוק במסוף, ושם יהיה כתוב לו שיש הגבלה.

לי אין בעיה, אני הוצאתי רישיון על ידני :) השאלה נשאלה לגבי אמי היקרה.

בדיוק פה השאלה שלי, אם השוטר/ת ילך לניידת ויבדוק במסוף מה יופיע לו. ואחרי זה כיצד הוא יפעל.

אקסבוקס,הסר דאגה מליבך. שנית, השאלה הייתה ונותרה רק תאורטית, אתה יכול להיות רגוע :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שסמיקינג שואל זה בעצם - האם הטעות היא חד פעמית על הפלסטיק או טעות רישום במשרד התחבורע.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שסמיקינג שואל זה בעצם - האם הטעות היא חד פעמית על הפלסטיק או טעות רישום במשרד התחבורע.

זה טעות גם במחשבים שלהם גם כשהיא תקבל את החידוש רשיון בדואר לא יהיה רשום את ההגבלה..

היה לי סיפור דומה עם משרד הרישוי הוצאתי רשיון לאופנוע "מעל 33 כ"ס" וקיבלתי את הרשיון הזמני עם הגבלה לאוטומטי בלבד :screwy: (אין דבר כזה בכלל אופנוע מעל 33 כס אוטומטי)

הלכתי למשרד הרישוי כדי שישנו לי את זה ליפני ששלמתי את האגרה, וראיתי שגם במחשב שלהם מופיע ההגבלה הזאת.

אז הם ביטלו את זה דרך המחשב והדפיסו לי רשיון חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא טעות של משרד הרישוי זה טעות של הבוחן!!!

גם חבר שלי הוציא על אוטומט ולא הופיעה לו שום הגבלה...אחרי זה כששאלתי את דוד שלי (שהיה גם המורה נהיגה שלי) הוא אמר שזה לא טעות של משרד הרישוי אלא טעות של הטסטר עצמו שכן הוא צריך לרשום על הטופס הירוק שאיתו ניגשים לטסט שהנבחן ניגש על אוטומט...למעלה בצד שמאל זה צריך להיות רשום...כנראה שהבוחן פשוט "שכח" או לא יודע מה בכל מקרה לא נראה לי שזה טעות של משרד הרישוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...