Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט דובלו מול פורד קונקט

חידודי
שימו לב! השרשור הזה בן 6238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אשמח לחוות דעתכם:

אני צריך רכב שנוסע המון המון המון (משהו כמו 250 קילומטר ביום) ומדי פעם צריך להעמיס כמויות סחורה.

אני מסתפק בין פיאט דובלו לפורד קונקט.

אני חושב על רכב חדש בליסינג, ומעניינים אותי הנתונים הבאים:

1. אחזקה זולה (דלק וטיפולים).

2. נוחות נסיעה.

3. אורך חיים.

4. אמינות.

- בנוסף יתקבלו בברכה נקודות שלא חשבתי עליהם או כלי רכב אחר שנראה לכם מתאים לתאוותי.

ילה, תתחילו לענות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתנסות עם שני הרכבים

הנוחות הולך לפיאט

מבחינת דלק ואחזקה פיאט יותר זולה אבל יש הרבה תקלות לרכב הזה

מבחינת אמינות ואורך חיים הולך לפורד

וגם הרכב חזק יותר מהפיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת דלק ואחזקה פיאט יותר זולה אבל יש הרבה תקלות לרכב הזה

וגם הרכב חזק יותר מהפיאט

יש לי 2 דובלו, שתיהן סביב ה 240K ק"מ. לאחת מהן התקלה היחידה הייתה משאבת הזרקה יקרה באזור ה 100K ק"מ, לשניה לא הייתה אף תקלה מעולם, רק טיפולים שוטפים.

הפורד ממש לא יותר חזק מהדובלו!

250 ק"מ ביום?:shock:

הפיאט דובלו מאוד גדול אבל הייתי הולך על הפורד קונקט נראה לי אפשר יותר לסמוך עלייה

נראה לך? אתה שולח בן אדם להשקיע את מיטב כספו על בסיס של "נראה לך".

כמו שכבר ציינתי, הדובלו מפגינה אמינות מופלגת ביותר, בטח ובטח כרכב חדש.

עם מטיחת הפנים הנוכחית (ושאר השיפורים) היא גם הרבה יותר נעימה ונוחה לנהיגה ארוכה.

קח בחשבון שני דברים לגבי הדובלו, המנוע החזק בקבוצה וכמו כן נפח העמסה הגדול ביותר.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של דובלו (אחת בעבר היתה בשימושי ועוד אחת שצמודה לאיש שיווק שבלשון עדינה הוא נהג מאוד אגרסיבי) הן מפגינןות אמינות כמעט מוחלטת.

שתיהן מודל 2003 כשאני נסעתי עם שלי 11 חודשים ו 44,000 ק"מ והשניה עשתה 240,000 ק"מ. התקלה היחידה שהיתה היא מנגנון חלון שהוחלף לפני 3 חודשים, אלטרנטור שהוחלף באחריות בחודש האחרון שלה וקלאץ' שהוחלף אחרי 70,000 ק"מ במסגרת האחריות. בגלל אופי העבודה שלי הרכבים נכנסים הרבה מאוד לשטח ולאתרי בניה ואיכות ההרכבה של האוטו מוכיחה את עצמה מבחינת עמידות ורעשי פלסטיקה.

הרכב חזק מאוד, נוח מאוד, בעל שדה ראיה מצויין ועושה כ 18.5 ק"מ לליטר בנסיעה שברובה בין עירונית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם הקונקט:- רכב אמין, חזק, סוס עבודה אמיתי. אחיזת כביש גבוהה מאוד יחסית לקטגוריה. צריכת דלק נמוכה ביותר. הרגשה מאוד מסיבית בנסיעה. לא נוח בכלל (מלבד המושבים המצויינים).

מניסיון עם הדובלו:- רכב חזק יותר מהקונקט (כל עוד הוא תקין...:) ). אמין פחות מהקונקט. עולה על הקונקט מבחינת הנוחות, אבל משרה הרבה פחות ביטחון בנהיגה - הן בגלל אחיזה פחות טובה והן בגלל ברקסים חלשים מידי, במיוחד כשהאוטו עמוס.

אני אישית מעדיף את הקונקט. בכל המובנים. בעיקר בגלל האמינות וצריכת הדלק העדיפה.

בהצלחה,

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון העבר: פורד יותר חזק, יותר מרווח ומהנה לנהיגה.

פיאט דובלו - יותר זולה בטיפולים, יותר נוחה מבחינת אחסון דברים.

פורד אופציה עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח עפ"י תחושת בטן כי הפיאט יותר חזקה ובעלת שטח העמסה גדול יותר ואפילו אין כאן מקום לדיון, פשוט נתונים יבשים 8)

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...