Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולגריה אחרי כניסת היורו?

BOGO
שימו לב! השרשור הזה בן 6269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם רציתי לשאול האם למישהו פה יצא לנסוע לבולגריה אחרי כניסת היורו?

אם כן במה השינויי?

אני הייתי שם בספטמבר כשהיורו עוד לא נכנס והיה זול ,חושב ללכת לשם עוד פעם בקיץ אבל מעניין אותי כיצד השתנו המחירים אחרי כניסת היורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת להיכן אתה מתכון לנסוע בבולגריה. אני נוסע לשם כול שנה להיכן אתה רוצה לוורנה?

מה זה משנה לאן הוא נוסע בבולגריה ? יש שם מטבע שונה בכל עיר ?

אני הייתי שם בקיץ,אכן אחלה מקום לנופש,בכל מקרה לא נראה לי שיש יורו עדיין,לדעתי רק בשנה הבאה יהיה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בבולגריה(ורנה,חולות הזהב) בספטמבר האחרון אם חבר היה סוף הדרך נהננו מאוד,החל מ 1.01.07 ניכנס יורו למדינה ,ואני שואל במה ההבדלים יהיו ,כיצד אנו נרגיש אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היורו לא נכנס למדינה, בולגריה הפכה להיות חברה באיחוד האירופי.

המטבע המקומי בבולגריה נשאר אותו המטבע, לבה, ומזה מספר שנים הוא צמוד לתנודות היורו.

לכן לא צפויים שינויים דרסטיים אם בכלל במחירים, יחד עם זאת בעלי עסקים מחפשים סיבה להעלות מחירים

וכניסה לאיחוד זאת בהחלט סיבה למסיבה. אפשר להניח שיהיה שינוי קטן ולא משמעותי עבורך.

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...