Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו שלא כל כך ברור לי (בקשר לרמקולים באוטו)

*MOSHIKO*
שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה לצורך העיניין יש לי מכונית פג'ו 306 5 דלתות....מערכת סוני +מגבר+סאב+קומפננט ......ועכשיו לשאלה:

מה עדיף לעשות עם המגש האחורי באוטו.... לשים עוד קומפננט או לחבר רמקולים 6X9 ולחבר אותם למגבר... חשוב לי מאוד שמי שיושב מאחורה ישמע טוב ולא רק בום מהבאסים (כמובן שהבמה הקדמית תיהיה יותר מושקעת מהאחורית באיכות ובהגברה)

לא שמעתי הרבה מערכות אבל שאלתי אנשים וכל אחד מצדיק את הדברים שהוא עשה באוטו שלו וממליץ לי לעשות גם....

השאלה שלי היא כזאת בשביל שישמעו טוב גם האנשים שיושבים מאחורה באוטו עדיף לשים עוד קומפננט ולחבר אותו להגברה או לחבר אולי 6X9...או אולי בכלל לחבר קומפננט של 6X9 ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מזמן רציתי לשים עוד סט קומפוננט מאחורה בנוסף לזה שיש לי מקדימה (אותו דגם) ובנוסף להוסיף זוג מידים מקדימה. בסוף התחרטתי ואני מוסיף רק עוד צמד מידים מקדימה. לדעתי, 6X9 אם אתה אומר שזה בשביל אלה שיושבים מאחורה. אישית? הייתי מעדיף לשים קומפוננט בשבילי ולא בשביל אלה שמאחורה כי אניודע שעם קומפוננט ישמעו יותר טוב יותר מפורט ויותר חזק מאשר עם 6X9, וזה כמובן היה בשביל האוזן וההנאה האישית שלי בלבד, מה גם שאין לך צורך בבאס מאחורה כשיש לך סאב שמביא את הבאס, ולכן אני אישית הייתי הולך על קומפוננט. זאת דעתי האישית (אני מדגיש לאלה שינסו לקטול אותי ולהגיד כל מיני שטויות כמו שאתם רגילים להגיד).

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

עדיף קומפוננט.

זאת דעתי האישית (אני מדגיש לאלה שינסו לקטול אותי ולהגיד כל מיני שטויות כמו שאתם רגילים להגיד).

כנ"ל

מקס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצדיק את השניים שמלפני שאמרו שאין צורך ב6*9 מאחורה מפני שיש לך כבר סאב והוא מספק את הבאסים, אבל אני לא מבין למה אתה צריך קומפננט מאחורה? שים שתיי רמקולים 6.5 אינצ' או 1way או 2 way. לפני דעתי אני חושב שאין צורך בקומפננט.

מיקי.

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה מה תשים

רק אל תגביר אותם מאחורה

תחבר רק לרדיו דיסק

היושבים מאחורה מספיק יהנו

אם תגביר אותם מי שישב מאחורה יסבול וילכו לו האוזניים.

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...