Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה- איך מעבירים דרך פתח צר..

דני זומרשטיין
שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השתתפתי במכרז על מכונת כביסה וזכיתי

(זאת המכונה: http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=369872

2800 שח במקום 4695 שמופיע בזאפ.

מעבר לכך שאנני בקי במכונות כביסה ואינני יודע האם זו עסקה טובה או לא, הבעיה שהבחנתי לאחר המכרז, שמידות המכונה 60 סמ' על 60 סמ' על 85 סמ' .

הפתח אצלי למרפסת הכביסה הינו 59 סמ'....

כלומר --המכונה לא עוברת, אלא אם יש משהו שם שניתן לפירוק, או לפרק מסגרת של דלת הכניסה למרפסת הזו....

(לא יודע במה זה כרוך ואם זה הגיוני, כי לשבור את מסגרת הדלת כניסה למרפסת הזו, אני לא רוצה)

או לבטל את העיסקה ולהפסיד 5% שזה 140 שח, שממש לא יהרגו אותי, אך אולי חבל לוותר על המכונה הזו...ואולי לא תהיה ברירה באם לספק לא יהיה פתרון בפירוק איזה חלק מהמכונה לצורך העברתה למרפסת והרכבתו חזרה..

למישהו יש רעיון אחר?

תודה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידותיה הטובות של מכונת כביסה הן לפעמים רוחב 59, למרות שמצויין 60.

גש לחנות מוצרי חשמל ובדוק מכונה זהה עם "מטר" / סרגל.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל, החלק הכי רחב של המכונה הוא כיסוי הפלסטיק העליון, או פח, גוף המכונה עצמה בדרך כלל צר יותר, אם תצליח להרים אותו (וזה ממש קל!) תוכל אולי להרוויח עוד ס"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתעצל, גש לחנות עם מטר מדידה ותתחיל למדוד מכונה מדגם זהה.

תמיד אפשר לפרק את הדלת ולפעמים מרוויחים כך ס"מ או 2 בעומק.

תמיד אפשר לפרק גם את המשטח העליון ולהרכיב מחדש. לפעמים עומק המכשיר חוץ מהמשטח פחות מ60 ס"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני ידידי.

תכבס את המכונה על הרתחה.

אחרי 2 כביסות זה מתכווץ ב-2 מידות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב... 2800 למכונת כביסה נישמע לי קצת יקר.

איזה דגם מכונה אם אפשר לישאול ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לסכם את כל שנאמר ולהוסיף מעט:

1. אל תוותר על המכונה.
  2. חכה שתקבל אותה ואז תראה כמה חסר בפועל ומה ניתן לפרק בקלות. מאחר ואתה לא הולך לוותר אין טעם לטרוח וללכת לחנות כדי למדוד.
  3. במידה וכל הפירוקים לא הספיקו יש לנסר את משקוף הדלת לפחות מצד אחד (אין עוקרים את כל המסגרת). הסיפור לא מסובך יתר על המידה:

מפרקים את הלייסטים שמצידי המשקוף, מבצעים חיתוך רוחבי במשקוף (בעזרת מסור עץ ידני) מעל הגובה הדרוש כדי להעביר את המכונה ולאחר מכן שולפים את החלק שתקוע ברצפה ע"י משיכה. לאחר העברת המכונה מחברים את החלק שהוצאנו בחזרה ומעגנים אותו לקיר בעזרת דיבלים וברגים. לאחר מכן מרכיבים את הליסיטים חזרה בעזרת מסמרי עץ קטנים (כמו שהיו מחוברים) את חריץ החיתוך והחורים סותמים בשפכטל עץ, פעם אחת או פעמיים בהתאם לצורך, משייפיים, צובעים ותהנו מהמכונה. כל זאת בהנחה שמדובר על משקופים צבועים בצבע שמן ולא עץ טבעי כלשהו.

במקרה הכי גרוע תזמין מנוף כמו שהציע ארז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות: כנראה שבגלל הגודל שלה לא אוותר,

מכיוון שאני לא מבין כלום במכונות כביסה, בערך כמו שחמור מבין בסלט פירות, האם החברה היצרנית הזו "TELSA "

זו חברה טובה למוצר הזה לדעתכם (אביב?)????

כי יש חברות רבות במיוחד במחיר הזה, כמו AEG או BOSCH ורבים נוספים.. האם זו קנייה טובה או שיש מוצר הרבה יותר טוב ליצרן אחר בערך באותו מחיר או אף קצת יותר..

קצת מציק לי שהיא מותקנת ב"סלובקיה" ושהיבואן נותן אחריות רק לשנה... האם זה סימן לחוסר אמונו של היבואן לאורך החיים שלה התקין?

ברדיו דיסקים לרכב זה כך.....

לסיכום, האם הקנייה מעולה או רק סבירה, אני לא מחפש כאן חיזוקים, ממש לא, ותודה לכולם, פשוט לא רוצה באלגן בשביל עיסקה קצת טובה... מחד ולא רוצה להצטער שלא עשיתי סקר רציני לגבי מה באמת כדאי לקנות ביחס לכסף.

שוב תודה לכולם על העזרה..

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכסה העליון של המכונה בולט אחורה כ 5 ס"מ על מנת להגן על חיבורי הצנרת. ברוב המכונוות אם תוריד אותו תוכל להעביר אותה.

מקסימום שים אותה בסלון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, כאן תוכל ליראות אם הקניה משתלמת

http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=E-WashingMachine&DB137477=149926&orderby=price

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, נתקלתי באותה הבעיה עם מכונת כביסה (וגם מייבש) חדשים שקניתי.

לא נותרה לי ברירה אלא להכניס את המכונה "לרוחב" ולהשאירה בצורה הזו (מאוד לא נוח - אבל העניין זמני ואין מה לעשות). את המייבש הצלחתי להכניס אבל שוב נתקלתי בבליטה של 1 ס"מ מהברז בקיר (מעל המכונה !!) שלא הותירה לי ברירה אלא לשים אותו בפינה אחרת בבית ולא על המכונת כביסה (כמו שתיכננתי).

אם זה לא היה בית בשכירות כבר מזמן הייתי שובר את האמאמאמא של המשקוף (וכל הבית) ומסדר הכל בצורה פרקטית ונוחה, כמו שאני רוצה :D :D

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...