Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך קוראים לחלק הזה באנגלית?

mush
שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. לגבי מירכוז הקלאץ' בחנויות לציוד מוסכים ניתן לקנות כלי מרכוז אוניברסלי. הם קוראים לזה "סט הילוך ישיר". מדובר בקונוס מתרחב כזה על ציר עם הברגה שמרחיבה אותו (משהו דומה לדיבל ג'מבו שעליו קונוס גדול). אתה ממרכז את הקלאץ' על ה- Pressure plate והוא מחזיק לך אותו ממורכז על ה- Pressure plate. כשהכל ממומרכז אתה מרכיב אותם יחד. בנוסף ראיתי באיביי שיש כאלו צירים מוכנים מפלסטיק להם שני קטרים, אחד מתאים לדיסק החיכוך והשני נכנס לגלגל תנופה. זה לדעתי הרבה יותר טוב כי זה ממרכז מאופן מוחלט. לכן אין צורך לחרוט במיוחד. פתרון אחר הוא להשיג הילוך ישיר משומש ממכון גירים. הבעיה היא שברכבים חדשים ממה שאני שמעתי אין את החור בתוך הגלגל תנופה ולכן לא ניתן להשתמש בפתרון זה, אלא רק בקונוס החובבני הזה, שאגב אני הצלחתי להסתדר איתו והגיר נכנס בלי בעיה.

אני מעוניין לקנות כי למירכוז קלאצ ויכיול להזמין ב איביי .

אך לא יודע מה שמו באנגלית

בברכה

mush

רוצה להצחיק את אלוהים...

ספר לו את התוכניות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כל שאלות הקלאץ' שלך אני מבין שאתה הולך להחליף קלאץ' לבד.

היה יותר יעיל אילו היית מרכז הכל בשרשור אחד וגם למען השאלות שיצוצו בזמן העבודה.

לגבי הכלי, יש פתרונות זולים ומהירים יותר כגון חריטת מקל של מטאטא. בצע חיפוש, השאלה נשאלה בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...