Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות מפגרות, תשובות מפגרות...

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל פעם שנפגשים כמה אנשים בעלי רכבי אספנות, ישנם אנשים שלא קשורים למפגש ואין להם מושג מהחיים שלהם. במקרים שאני לא יודע משהו, אני פשוט סותם את הפה ומתפלל שלא ישאלו אותי, אבל שמעתי דברים ממש מגוחכים במפגש ביום שישי שעבר, מ-"יש לזה מנוע עם מינימום 3000 סמ"ק ו200 כ"ס" (על הקורבט השחורה), וגם "זה הרכב הכי מהיר בארץ, אתה צריך לראות את המנוע" (בהתייחסות לקאדילאק לימוזינה), ואפילו (התכוננו להיות מופתעים) "משרד הרישוי הסכים שיביאו לארץ את הפרארי הזאת רק אם הופכים את המנוע לחשמלי. חכה שהוא יתניע..."

אנא ממכם, אם שמעתם הערות מטומטמות שגרמו לכם/לכן להרים גבה, להתעצבן, או אפילו להתגלגל על הרצפה בצחוק, שתפו אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הבוטנים שאירית זורקת, זה מטאוריטים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן נשמע כך לאוזני האספן המצוי אבל בוא ונחשוב על הענין בכנות,האם לא יתכן שנקלע גם אנחנו למקום שיצגו שם דברים מעניינים שאין לנו שום מושג וידע לגביהם?

אני יכול לחשוב על עצמי מגיע לאירוע מקצועי ומרשים שעוסק במחשבים (אנ'לא מבין כלום במחשבים,בקושי מצליח להיכנס כאן לפורום..)עם הדגמות מרהיבות של ישומים ואני עלול לנסות ולגלות ענין ותוך כדי כך לשאול או לדבר על משהו ששמעתי או נראה לי אך אין לי בו שום ידע אמיתי או מבוסס...

אז נכון שאומרים שמי שלא מבין שישתוק,אבל מצד שני,למה לשתוק? איך נלמד? קל וחומר שאני מדבר עם חבר או מישהו שגם רוצה לדבר איתי.

לכן אני סלחן כלפי מי שאינו מבין ברכב.. ובכלל..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם סלחן, כי פעם לא ידעתי כלום, וכיום אני גם לא מתמצא גדול בכל מה שקשור לענייני מכאניקה, אבל עדיין אפשר לקחת את ההערות המצחיקות ולספר עליהן. אני לא מתכוון להעליב אף אחד, כי כולנו טועים, אבל כן נחמד לקחת את הטעויות ולהנות מהן קצת.

תאמין לי שגם עלי ירדו הרבה במסגרות שונות בגלל חוסר ידע, וזה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הבוטנים שאירית זורקת, זה מטאוריטים.

רז

זו השפרצה והוצאת ריבה, אני לא זורקת בוטנים, מעולם לא זרקתי בוטנים!

זרקתי גברים, זרקתי זבל, ואני זורקת חרצנים של זייתים, לפעמים פוגעת, אבל אני לא אשמה מה הם נכנסים לי לכוונת?

אני שוקלת ברציפות יתר טביעה משפחתית.

יוסי לא לקחת קשה מדיי משפטים מפגרים , כי כאלה היו יישנם ויהיו, מר ומרת ישראלי תמיד יודעים יותר טוב מאחרים

ערב נפלא

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי לכם להתעסק עם עורך דיני. הוא ישמח וירון לפרץ התביעות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלות הקלאסיות:

1. איזה אונדה זו.....ומצבעים על הווספה.

2. כמה עולה טוסטוס כזה, על CBR1000RR

3. איפה פה הפלאגים, על רכב דיזל.

4. אבן אחת והוא מתהפך....על...האמר.

בוקר טוב לכם, אני הולך לישון-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי לכם להתעסק עם עורך דיני. הוא ישמח וירון לפרץ התביעות.

עזוב את מיודענו י.פ. ותן לו להתעסק בדברים החשובים שבהם הוא מתמחה.....MG

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטואצייה:

טיול לצפון של מועדון הרודסטרים הישראלי, 30 כלי רכב. הרבה מיאטות, קצת MR2, MGF, 306 קבריולט, 307 קבריולט וכו'.

אנחנו יורדים במורד הר של כביש מפותל (מאוד) ומגיעים למין פנייה של 10 קמ"ש.

מאיטים שם החברה ה"פחות איטיים" ומחכים לכולם, ושם ממש עומדת משפחה.

האשה שואלת את בעלה "מה זה?" והוא תוך שילוב ידיים עונה לה בסמכותיות "הרי זהו מועדון הקורבטים הישראלי!" :shock:

ואנחנו? אנחנו על הרצפה... :lol:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את מיודענו י.פ. ותן לו להתעסק בדברים החשובים שבהם הוא מתמחה.....MG

אני גם"י.פ." ואין לי מושג ירוק מMG. אולי מMB כן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטואצייה:

טיול לצפון של מועדון הרודסטרים הישראלי, 30 כלי רכב. הרבה מיאטות, קצת MR2, MGF, 306 קבריולט, 307 קבריולט וכו'.

אנחנו יורדים במורד הר של כביש מפותל (מאוד) ומגיעים למין פנייה של 10 קמ"ש.

מאיטים שם החברה ה"פחות איטיים" ומחכים לכולם, ושם ממש עומדת משפחה.

האשה שואלת את בעלה "מה זה?" והוא תוך שילוב ידיים עונה לה בסמכותיות "הרי זהו מועדון הקורבטים הישראלי!" :shock:

ואנחנו? אנחנו על הרצפה... :lol:

יוליה לא ביצעה בהם מעשי סדום וסאדיזים אחרי זה?

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליה לא הייתה שם.

אני די בטוח שאם היא הייתה שם היא הייתה זורקת משהו על הנעל בית ההוא...

גם כן "מועדון הקורבטים"... :shock: ישראלי מצוי! :x

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...