Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלוהים ישמור, ערוץ הקניות כל כך שרלטנים

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 6292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטעות הגעתי לערוץ וראיתי שמתנהלת מכירת מחשבים, החלטתי לצפות קצת כדי להשתעשע.

הציגו שם מחשב, כשהמוכר התחיל לדבר על המעבד הוא אמר את הדברים הבאים -

מעבד אינטל DUAL CORE 2.8 שהוא בעצם פיתוח גאוני של אינטל, שני מעבדי 2.8 ג'יגה הרץ בחתיכה אחת, חיוני לעבודה עם הווינדוס החדש (כנראה ששכחו את שמו) - בלעדיו לא תוכלו להתקין את מערכת ההפעלה החדשה של מייקרוסופט.

כמו כן בעזרת הפיתוח הגאוני הגיעו למצב שמחשב עם מעבד זה חוסך בחשמל מה שיביא להפחתה בהוצאות החשמל החודשיות בבית, אני חוזר - שני מעבדים בחתיכה אחת, תקבלו כוח של שניים במחיר של אחד.

וזה רק חלק קטן, גם בקשר לכל שאר החלקים הוא לא היה כנה ולא הציג טיפה מהאמת.

עכשיו אני שואל, מה? אין גבול לטיפשות ולרמאות? פשוט בושה, עובדים על אנשים תמימים בעיניים.

עוד מוצר שהיה אחרי היא חגורת הרזייה, הם טוענים שהם נותנים אחריות שבכל הפעלה (סשנים של 50 דקות) שאתה פשוט שם את החגורה על הבטן ונח, תאבד 2.5 ס"מ מהיקף המותניים וקילוגרמים רבים תוך כמה שבועות. כן ממש. מוצר שטותי והבטחה עוד יותר שטותית, נותנים לאנשים תקווה סתם.

אני מציע לכם להתרחק מהערוץ הזה, אולי תמצאו פה פעם בהרבה זמן משהו באמת משתלם (וגם לא נראה לי שזה יתכן) אבל כל העצבים לא שווים את זה.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חדש?

וכל החוברות קנייה טובה של חברות האשראי? עבודה בעיניים על אוכלוסייה חלשה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערוץ הזה מיועד למי שקונה ממנו. וזה פשוט כך.

חוץ מזה, זה אחד הערוצים הכי מצחיקים שיש, ואני רואה אותו כל הזמן.

פעם הייתה תקופה ארוכה שכשהייתי מתקשה להירדם הייתי צופה בו, זה משעמם אותך למוות ועובד כמו קסם - מומלץ :twisted:

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל פרסומות אתה רואה שרושמים שטויות כדי למכור.

פרסומות כמו "מחשב על" שמדובר על פנטיום 3 או רמקולים עצמתיים - שאפילו האוזניות שלי יותר חזקות מהם.

אתה צריך לזכור שהתפקיד של הפרסומות של המוצרים הוא למכור והם יעשו את זה בכל דרך ואז אתה לא תתפלא כמה שפרסומות זה דבר טיפשי שעובד כמובן בעיקר על אנשים טיפשים.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בולשיטים מסתובבים שם זה נורא...

ושכחתם את המוצר להורדת שריטות מהרכב!

הראו איך הוא עובד עם אוטו של זקנה,כמובן שה"שריטה" הייתה לא יותר מאשר פס שחור שנצבע עם עפרון פחם של חוג ציור...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמוכר שם מחשבים הוא לא בידיוק מבין בתחום. העבודה שלו להגיד מילים שיגרמו לכם לחשוב שזה המחשב הכי טוב גם אם זה 486.

החגורת הרזייה כבר קיימת המון זמן ושמעתי ממישהו שזה עובד- לא יודע עד כמה.

אם ראיתי את חגורת ההרזייה הזאת לפני כ8 שנים לראשונה, ועד עכשיו מוכרים כאלה של חברות שונות, כנראה שיש בזה משהו.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ראיתי את חגורת ההרזייה הזאת לפני כ8 שנים לראשונה, ועד עכשיו מוכרים כאלה של חברות שונות, כנראה שיש בזה משהו.

בהחלט יש בזה משהו - כסף, שפראיירים נותנים בתמורה לדבר הזה, במקום לעשות ספורט אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, מה אתם רוצים שהם יגידו? מעבד כפול ליבה או משהו מפוצץ כמו "2 מעבדים במעבד אחד?"...

אנשים שומעים "2 מעבדי 2.8 מגה הרץ בחתיכה אחת", חושבים שהם עשו את עסקת חייהם וקונים. כנ"ל לגבי Windows vista החדשה.

ועל זה נאמר: פראיירים לא מתים- רק מתחלפים. אני לא יקנה שום דבר מהם, מניסיון רע.

אגב, לפחות המחיר היה מוצדק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...