Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך (צריך = מבקש) חוות דעת על פיג'ו 307 שנת 2002 אוט'

rotman23
שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

אני צריך חוות דעת על פיגו (XS אם אני לא טועה) שנת 2002 3 דלתות , אוט'

פנסי הרכב (הקדמיים) שראיתי משום מה נעשו עכורים , בעל הרכב אמר לי שזו בעיה ידועה בכל הסידרה של 2002.

כמו כן , האם מישהו מכיר בעיות ספציפיות של הדגם הנ"ל ובשנה הנ"ל?

כל טיפ שתוכלו לתת יכול לעזור ,

בנוסף , האם מישהו יודע במקרה מה העלות של 2 פנסים לרכב הזה?

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני בדיוק החלפתי 2 פנסים קדמיים ב307 XS 2002.

עלות כל פנס חדש (במוסך המרכזי - חלקים מקוריים) היא 616 ש"ח לפני מע"מ.

זה גם לא כולל עבודה (שזה עוד 180 בערך).

רק תבדוק שנותנים לך את הפנסים הנכונים. במוסך המרכזי בנתניה שמו לי פנס אחד עם פנסי ערפל והשני בלי. במזל שמתי לב לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי יש 307 משנת 2002 ויש לי רק דברים טובים להגיד - רכב נוח, מאובזר ובטוח עד מאוד. לגבי הפנסים - אצלנו הכל בסדר, אבל ממה שהבנתי באמת שלא צריך לרוץ ולהחליף כי ניתן לשייף ע"י חומר מיוחד ולהחזיר לקדמותו (הבי קיימת גם באופל אסטרה, גולף/בורה ועוד רכבים רבים).

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...