Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת גילוח או סכין? (תמליצו לי על מכונה טובה)

speedseeker
שימו לב! השרשור הזה בן 6287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לי ברחבי הרשת אתר טוב לקניית מכונת גילוח (עד 1000 ש"ח עדיף כמה שפחות).

אם מישהו יוכל לעזור אני אשמח.

וכדי שהשירשור יהיה קצת יותר מעניין יהיה נחמד אם כל אחד יגיד באיזה סכין/ מכונה הוא משתמש ומאיפה קנה / כמה עלה.

יש לי כרגע את הפיליפס עם הכפתור שלוחצים ויוצא קרם גילוח אבל כל רגע היא עומדת להחזיר את נשמתה לבורא.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי משתמש בפיליפס עם הקרם, אבל עשה לי המון פצעים, עברתי לסכין של ג'ילט MACH 3 TURBO .

בעיקרון עם היית מרוצה מהפיליפס, תקנה עוד אחד מדגם יותר מתקדם, יש אותם בכל-כך הרבה דגמים!

ושמעתי שגם היצרן BRAUN מתחיל לצבור תאוצה בארץ, למרות ששיטת הגילוח שלו קצת שונה(לא 3 ראשים כרגיל)

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במכונה מסוג פיליפס ואני מאוד מרוצה ממנה.

האמת היא קצת יקרה משהו כמו 1070+/- בזאפ

הדגם הוא HQ9190

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק סכין גילוח.

הייתה לי מכונה של פיליפס, זה נחמד בהתחלה עד שגודל לך זיפים עבים.

היום אני משתמש במאך 3 טורבו אבל עם סכינים של מאך 3 רגיל (הכתום על הסכין לא עושה לי את זה והוא פי שתיים יותר יקר).

גם הגעתי משום מה למסקנה שגילוח באמצעות סכין הוא יותר מהיר, יש תומכים ?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שפרצו לי לאוטו וגנבו את התיק עם המכונת גילוח, אני מתגלח עם המכונת תספורת שלי...:oops:

ומידי פעם עם סכין חד פעמי, אני משתמש בשניים כאלה, אחד FORISE ואחד FINISH.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצף/ג'ל זה לנקבות.

מים, מאך 3 טורבו (או איך שקוראים לזה). האמת שההבדל בין הגרסה הקודמת

(2 סכינים) לגרסה עם 3 סכינים הוא משמעותי מבחינת קיצור זמן הגילוח ועמידות הסכינים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי במכונת גילוח מעל 10 שנים - ורק לפני כ-3 שנים עברתי לסכין גילוח (לראשונה בחיי).

בעניין התוצאות: אין בכלל מה להשוות, הסכין לוקח ובגדול.

בעניין הפרקטיקה: בטירונות זה היה בן-זונה (מתגלחים באוהל ורק אחכ הולכים למלתחות), מעבר לזה סכין זה ה-דבר. לא דורש הטענה\סוללות\חשמל ועושה רושם שגם אולי יותר בריא לעור (עניין של הרגשה לאחר הגילוח).

אם אתה מספיק מיומן - גילוח בסכין יקח פחות מגילוח במכונה, סדר גודל של 5-7 דקות.

עם גילוח בסכין העור לא נהיה אדמומי והגילוח מחזיק יותר זמן (עקב היותו קרוב יותר ויסודי יותר).

אני התרגלתי להשתמש בג'ל לגילוח. פעם ניסיתי קצף לגילוח וזה היה, בקצרה, עינוי שאין כדוגמתו (אני מאמין שיש עוד סוגים של קצף - אבל זה הספציפי שהשתמשתי בו היה.... :S)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מכונה.

5 בבוקר או 9 בערב. לא משנה אם חם או קר. להדליק מכונה ותוך 3 דקות הכל חלק.

מאידך גיסא - סכין אכן משאיר עור הרבה יותר חלק.

בעניין מכונה, כבר 7 שנים שאני משתמש בפיליפס 3 ראשים הכי פשוטה שיש. בשנה האחרונה הסוללה שבקה חיים ובכדי להתשמש במכונה היא חייבת להיות מחוברת לחשמל. גם הראשים כבר לא משהו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...