Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוצא טיפה עשן לבן מהאגזוז

jokerstyle
שימו לב! השרשור הזה בן 6288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הבחנתי שכשהמנוע חם ואני שם על פרקינג ויוצא מהאוטו לראות את האגזוז אז אני רואה שיוצא עשן שקוף לבן אבל ממש ממש ממש ממש טיפה כאילו צריך עין ממש חדה ולהיתקרב ממש לאגזוז בשביל להבחין בזה אבל כשאני נותן גז יוצא עשן שקוף לבן כזה אבל גם קצת כאילו לא מלא שזה כבר עושה מסך עשה אלא ממש קצת,אבא שלי אמר לי שזה מהקור וגם יש סימנים קטנים של מים על הסופית של האגזוז,האם זה נכון מה שאבא שלי אמר וזה לא בעיה?

תודה מראש

צהריים טובים

ומחכה לתשובה

ואגב המנוע נישמע בלי עין רעה טוב מאוד,בלי צילצולים וכל מיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הרכב כמה קמ'' ,אני חושב שאתה מדבר על אדים. בגלל שקר בחוץ. תסתכל ביום חם ותבדוק ,נוזל קירור בכל מקרה

ח חי חיפ חיפו חיפושי חיפושית שלי שלי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיו....תודה רבה רבה לכם באמת תודה הרגעתם אותי אני ממש מודה לכם :-P:-P ונוזל הקירור שלי לא יורד במילימטר (אני בודק מהפקק)

ותודה שוב ! ! ! !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיו....תודה רבה רבה לכם באמת תודה הרגעתם אותי אני ממש מודה לכם :-P :-P ונוזל הקירור שלי לא יורד במילימטר (אני בודק מהפקק)

ותודה שוב ! ! ! !

אולי שם הבעייה. בפקק לא אמור להיות נוזל קירור אלא אם הרכב הפוך.

בכל מקרה, אני הייתי בודק צריכת שמן, לא מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיו....תודה רבה רבה לכם באמת תודה הרגעתם אותי אני ממש מודה לכם :-P :-P ונוזל הקירור שלי לא יורד במילימטר (אני בודק מהפקק)

ותודה שוב ! ! ! !

איפה אתה בודק? בפקק של הרדיטור?

כי כמה נשאר לך אתה אמור לבדוק במיכל עצמו.

(מקווה ששם אתה בודק) כי אם לא אז רוב הסיכויים שכמעט ולא נשאר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המוסכניק אמר לי לבדוק בפקק שיהיה מלא עד הסוף כאילו כשאני ייפתח את הפקק אני ייראה את המים,הוא אמר שהמיכל זה הרזרבי בשביל שלא יווצר מצב שיהיו יותר מידי מים ואז יהיה מופעל על הרדיאטור לחץ שיכול לפוצץ אותו,הוא צודק במה שהוא אומר?

תודה מראש

מחכה לתשובה

לילה טוב

JokerStyle

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק במיכל ההתפשטות כאשר המנוע קר, וגובה המים צריך להיות בין קו המינימום לקו המקסימום.

אולם רצוי גם לבדוק ברדיאטור עצמו, כי במקרה של דליפה מהרדיאטור או מצנרת המים, המים המתקררים ברדיאטור ישאבו אויר דרך הדליפה ולא מים ממיכל ההתפשטות. כאשר פני המים ברדיאטור אינם מגיעים עד לפקק יש כנראה דליפה (או סתימה בצינור ממיכל ההתפשטות לרדיאטור).

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...