Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב, שנגרר על ידי עירייה - איך משחררים ומה העלויות ?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 6303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר שלי גרררו בתחילת השבוע רכב, שעמד מס' חודשים ליד ביתו ללא תזוזה . (רכב אכן נראה גרוטאה וכמובן נגרר בעקבות תלונה של שכן)

מדובר בעיריית חולון.

הוא רוצה לשחרר את הרכב.

מישהו יודע, לאן עיריית חולון גוררת מכוניות כאלו?

מה הליך שיחרור רכב כזה?

האם מחייבים את בעל הרכב עבור ימי חנייה במגרש העירייה?

מה עוד צריך לשלם?

למי פונים?

מה קורה לרכב, במידה ובעלים יחליט לא לשחררו?

תודה מראש לעזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אתה משלם על עלות הגרירה + האכסון במידה ואתה רוצה לשחרר את הרכב.

במידה ולא, אני מניח שהרכב ילך למגרש גורטאות לאחר זמן מה \ ישחט לברזל.

לפרטים נוספים על שחרור הרכב, קח את מספר העירייה מ 144, התקשר אליהם וברר מה שאתה צריך.

בהצלחה!

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף מעצמי: לא יודע, איך זה בחולון, אבל בת"א זה לא סיפור כזה גדול לשחרר אוטו כזה: עלות שחרור בעיריה (תשלום במקום): 150 ש"ח, ויומיים של חניה (במיקרה שלי): 60 ש"ח לקבלן-בעל מיגרש גרירות, וניגמר הסיפור- סה"כ- 210 ש"ח, לא כולל כמובן גרר שלי, שבא לקחת את האוטו.

מצד שני- אם האוטו ממש, אבל ממש גרוטאה- קיים סיכוי, שלקחו אותו ישר למגרש מחזור שבאזור- ואז- תשכח ממנו, ואני מאמין, שגם פיצויים אין טעם לבקש- בטוח, שהזהירו אותו לפני, לפחות זה מה שהם יטענו... חוץ מזה- לא מכיר מיגרש בחולון, אולי עידן יכול לעזור לנו- עידן- איפה אתה כשצריכים אותך?!:roll:

אגב, באיזה אוטו מדובר? ולמה אתם בטוחים, שעיריה לקחה אותו, ולא גנבי ברזלים? -לכו תעשו סיבוב במיגרשים באזור- אבל זה כבר עלול להיות מאוחר מדי.

למען הסר ספק- אינני טוען, ולא טענתי איי-פעם, שמיגרשי מיחזור באזור- הם גנבי הברזל! להפך- מהכרותי האישית (יחסית) עם כמה מהם- הם דווקא חברה נחמדים ומוכנים לעזור בעת הצורך- הבעיה עלולה להיות עם אלו, שמבאים להם לפעמים את הגרוטאות, לכו תדעו, מאיפה לוקחים...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרטים נוספים על שחרור הרכב, קח את מספר העירייה מ 144, התקשר אליהם וברר מה שאתה צריך.

בהצלחה!

חבר של ביזבז אתמול חצי יום על טלפונים לעירייה, שורה תמתונה - אין עם מי לדבר.

עלות שחרור בעיריה (תשלום במקום): 150 ש"ח, ויומיים של חניה (במיקרה שלי): 60 ש"ח לקבלן-בעל מיגרש גרירות, כלומר אם הרכב ישאר שם חודש, נניח, צריך לשלם על כל יום חנייה כ 30 ש"ח ? מצד שני- אם האוטו ממש, אבל ממש גרוטאה- לא, לא ממש גרוטאה, במצב די סביר אפילו, בייחס לנסיבות קיים סיכוי, שלקחו אותו ישר למגרש מחזור שבאזור- ואז- תשכח ממנו.

אגב, באיזה אוטו מדובר? אלפא רומיאו 33 מודל 1990 ולמה אתם בטוחים, שעיריה לקחה אותו, ולא גנבי ברזלים? כי מכתב מהעירייה הגיע רק כמה ימים קודם לכן. כמובן לא בטוחים, רק משערים. חוץ מזה, הרכב נראה עדיין סביר יחסית, ועמד במקום הספיציפי הזה כ 3 חודשים בלבד.

נשאלת כאן השאלה של עלות שיחרור מול תועלת, כי הרכב היה אמור להמכר לחלקים בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות זה מה שהם יטענו... חוץ מזה- לא מכיר מיגרש בחולון, אולי עידן יכול לעזור לנו- עידן- איפה אתה כשצריכים אותך?!:roll:

אני פה, לא הלכתי לשום מקום.

לזכותה יאמר, שעיריית חולות נורא "סלחנית" לרכבים שעומדים הרבה זמן, בניגוד לעיריית ת"א.

ברחוב שלי עומדים שתי רכבים, שבהפרש זמן קצר מאוד הושבתו בגלל שהבעלים שלהם קיבלו טנדרונים מהעבודה - לאדה סמראה סדאן בורדו (היום: סקודה פייבוריט) ומיצובישי לאנסר (היום: סיטרואן ברלינגו), הם עומדים כבר קרוב לשבעה חודשים ללא תזוזה, ורק לאחרונה בעל הסמארה (שהוא גם שכן שלי במקרה, בחור נחמד) שם עליה שלט למכירה.

בעל המיצובישי שם ז%% אחד גדול, לא רק שהוא החנה את הרכב שלו נגד כיוון התנועה, הוא גם תפס שתי חניות. ובעוד לסמארה יש טסט, המיצובישי כבר שנה וחצי ללא אחד כזה.

התקשרתי למוקד 106 כדי לדווח על המיצובישי, ושום דבר לא זז.

הם מעדיפים לתת דו"חות ברחוב סוקולוב, זה הרי מכניס יותר כסף.

חבל על עוד 33 שיוצאת מהמצבה. ברחוב המעפילים עמדה אלפא רומיאו 33 דור ראשון כסופה, שנהרסה בתאונה ונמכרה לברזלים. הייתה שייכת לבנאדם מבוגר, יד ראשונה מקורית לחלוטין. כמה בניתי עליה.... :cry:

אני מכיר עוד אחת אדומה, אבל ממש ממש לא למכירה.

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר של ביזבז אתמול חצי יום על טלפונים לעירייה, שורה תמתונה - אין עם מי לדבר.

נשאלת כאן השאלה של עלות שיחרור מול תועלת, כי הרכב היה אמור להמכר לחלקים בכל מקרה.

שוב- לא יודע, איך וכמה זה עולה בחולון, אבל אני מאמין, שזה זהה או דומה לת"א- אז, כן,

הוא יצטרך לשלם כ-1000 ש"ח אחרי חודש של חניה.

לגבי "נראה סביר"- אז, גם הוואנדורה שלי הייתה נראית "סביר", וכל כמה זמן אף זזה

מהמקום- כולל כחודש לפני הגרירה- מה שלא הפריע לעיריה לגרור אותה בסוף, למזלי רק

למיגרש, ולא למגרש מיחזור!

בעניין של "אין עם מי לדבר"- עזוב טלפון, שום דבר טוב לא ייצא מזה- מניסיון, צריך לגשת פיזית למחלקה הרלוונטית בעיריה ולדבר עם האנשים, כמו כן- תבררו לאן פיזית גוררים ותבקרו שם, גם אם אומרים לכם, שזה לא שם, ותתעקשו להיכנס לכל פינה- וואנדורה הכניסו לי לכזה חור, שעד היום הייתי מחפש אותה, לו לא היה שומר לילה נחמד שהכניס אותי להיסתובב ולחפש במיגרש! שוב- הכל מניסיון!

לגבי "התועלת מול העלות"- לשיקולכם. כלומר- אם הרכב יעמוד כחודש, ומחירו לחלקים בסביבות 1000 ש"ח- כנראה, כבר לא שווה. אחרי יומיים-שלושה- אני מניח, שבכל מיקרה אפילו לברזל אפשר למכור אותו יותר יקר! תקחו בחשבון, שעיריה בד"כ מראש לא מצפים אפילו, שמישהו יבוא לקחת רכב שניגרר כ"גרוטאה", אז לא נראה לי, שיחזיקו אותו שם יותר מדי זמן, חוץ ממקרים החריגים- אלא ישר יזרקו לברזלים.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...