Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש משקפת טובה באזור חיפה

JMG
שימו לב! השרשור הזה בן 6298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב - שאלה קצת מוזרה, אבל אבא שלי מתעסק בכל הקשור לנשקים, אקדחים רובי צלפים וכל הבלאגן מסביב... ויש לו יומולדת בסופ"ש הזה.

מכיוון שאקדח יש לו, וכוונות איכותיות לרובה צלפים גם יש לו, וגם כל מיני צעצועים אחרים יש לו - חשבתי על מתנה נחמדה: משקפת. אני זוכר שהוא הרבה פעמים הסתכל על משקפות בכל החנויות סטייל ריקושט וכאלה ונורא התלהב.

מכיוון שהתקציב הוא יחסית מאוד מוגבל (עד כ400 שקל), אין מצב שאני אקנה איזה משקפת מטורפת ב3 אלף שקל (אני גם לא בטוח שהוא צריך אחת כזאת).

אבל אם כבר 300-400 שקל, אז לפחות לקנות איתם משהו הכי שווה שאפשר. ראיתי כמה משקפות של BUSHNELL וTASCO ועוד כמה חברות בריקושט בגרנד-קניון (בחיפה), אבל אני לא חושב שזה מקום כל כך זול שם, אז:

האם מישהו מכיר חנות טובה שמוכרת משקפות באיזור חיפה-קריות-עכו במחירים הוגנים?

תודה מראש לעוזרים, ועוד יותר תודה לזריזים שיוכלו לתת לי תשובה בהקדם האפשרי!

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בהמשך של אותה שדרה של מיכלין לכיוון הרכבת יש מגרש חניה גדול (אם אתה חיפאי במקור אז ליד המקסימוס)

יש שם חנות לציוד טיולים שלא שוחטת אותך במחיר(לחנות יש שלט גדול על הקיר ממש מולך שאתה מגיע למגרש(המאולתר)

את שם החנות אינני זוכר

עריכה - חנות כל הנשק והמטווח של מיכלין נימצאים רחוב מאחורי העצמאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...