Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת רישיון מירוץ בגרמניה?

OfirGS
שימו לב! השרשור הזה בן 6234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הייתי רוצה לקבל מידע על קורסים מקצועיים להוצאת רישיון מירוצים באירופה . (גרמניה בפרט)

הבנתי שבגרמניה ישנם קורסים ברמה גבוהה.

אני מעוניין לעבור קורס שכזה וכל פרט בנושא מאנשים שעברו יעזור לי מאוד.

שבוע טוב

אופיר

REALITY BEATS FICTION BY FAR!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר

קיים הבדל מהותי בין עשיית קורס נהיגת מרוצים לבין הוצאת רשיון מרוצים.

קורס נהיגת מרוצים אתה יכול לעשות בכל בית ספר לנהיגת מרוצים בעולם .

לגבי הוצאת רשיון מרוצים , כאשר אתה פונה להתאחדות כלשהי בעולם להוצאת רישיון מרוצים הם בתור התחלה שולחים אותך למדינה ממנה באת להוציא את זה שם.

ישנה אופציה להוציא רישיון במדינה זרה , בתנאי שלא הוצאת כבר רישיון אחר ובתנאי שאתה מביא אישור מיוחד מההתאחדות המקומית שם אתה מתגורר שאין להם התנגדות שתוציא רישיון במדינה אחרת.

בזמנו סייעתי לחבר להוציא רישיון מרוצים זר והסמכות להביא ממנה את המכתב המשחרר אותך מאישור מקומי היא מ.מ.ס.י ברחוב הרכבת 14 בתל-אביב , שהם למעשה הגוף שמייצג את ה-FIA בארץ , נכון להיום וכנראה שגם מחר.

למ.מ.ס.י באופן עקרוני לא היתה שום בעיה להכין לי את המכתב הזה , אני לא יודע מה קורה שם כיום

בעקבות החקיקה והתקנות וכו'.

בכל מקרה , לדעתי , תוך חודשיים תיכנסנה התקנות לתוקף ואז תוכל להוציא רישיון בארץ , בתנאי שתעמוד בקריטוריונים שמחייב החוק .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי, בחלק מהמקומות בחו"ל , גם בכדי לעבור קורס נהיגת מירוצים [פורמולה פורד, רנו , 3 וכו] צריך להוציא מכתב מממסי. לי לא היו מאשרים לעלות על מונזה כשהייתי בקורס באיטליה עם רישיון נהיגת ראלי בלבד אותו הוצאתי ב99 . הייתה שם בעבר [2001] בחורה בשם דבי שהוציאה לי את המכתב בעלות של 100 ש"ח אם אני זוכר נכון. אם איתן בלנק לא היה אומר לי את זה , הייתי נוסע לשם ואז מחכה לפקס מהארץ.

אבל צריך לבדוק את זה ספציפית מול בתי ספר במדינות שונות. יכול להיות למשל שב ג'ים ראסל לא צריך.

אגב אופיר, גם החבר'ה האיטלקים שעשו איתי הקורס במשך 4 ימים טענו שהכי כדאי לעבור קורסים בגרמניה. אז אתה בכוון הנכון.. :wink:

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון , דבי מ-מ.מ.ס.י היא זו שאחראית על רשיונות המרוץ (על הקיר מאחורי השולחן שלה יש הרבה תמונות עם תודות של חבר'ה ישראלי שיצאו לתחרויות בחו"ל) - אני לא יודע באם היא עדיין שם .

לגבי המדינה הנבחרת - חלק מהעניין זה השפה .

ללמוד נהיגת מרוצים ועוד בגרמנית...?

אישית הייתי דווקא לוקח את הקורס של "מסלולים" בטורקיה -

http://www.maslulim.co.il/index.php?i=417 (ואני מאמין שבהחלט אעשה אותו בקרוב ) - כי הרי בקורס מלמדים את הבסיס והיסודות , כל השאר זה עניין של תרגול, כשרון וכסף והסדר לא מחייב...:wink:

אריק לפטר , חבר, עשה את כל הדרך הזו דווקא באיטליה - http://www.aric.20m.com

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע מחבר שלי שהייה בגרמיה 3 שנים,

שיש שם קורסים של נהיגה מתקדמת והבעל שלה הוא שומאכר בעצמו והוא למד שם אצלו ונהג כל מה שאתם אוהבים פורשה 911 T, פרארי, למבורגיני, ועוד וקבל בסוף רשיון שהוא למד בבצפר הזה הוא אמר לי שזה בצפר למתקדמים לא יודע אם זה גם למירוצים כי המכוניות לא סתם שם.

פיג'ו - כשהחיים גונג'ל כדי שתהייה אריה - peugout

אני לא נוסע מהר אני טס לאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקור באתר ההתאחדות הגרמנית ADAC ב- www.adac.de וחיפוש אחר בתי ספר לנהיגת מרוצים מביא את התוצאות הבאות -

http://www.adac-motorsport.de/index.php?display=kategorie&kategorieid=5

מבדיקה ראשונית ועם הבנת הגרמנית החלשה שלי , יש הרבה אופציות נחמדות .

תהנה

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע מחבר שלי שהייה בגרמיה 3 שנים,

שיש שם קורסים של נהיגה מתקדמת והבעל שלה הוא שומאכר בעצמו והוא למד שם אצלו ונהג כל מה שאתם אוהבים פורשה 911 T, פרארי, למבורגיני, ועוד וקבל בסוף רשיון שהוא למד בבצפר הזה הוא אמר לי שזה בצפר למתקדמים לא יודע אם זה גם למירוצים כי המכוניות לא סתם שם.

לא הבנתי כלום.

באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר, אם יש לך אפשרות לעשות קורס כלשהו בארה"ב, זה אידאלי עבורך. לא רק בגלל השפה והמנטליות , יש לך היצע הרבה יותר נרחב לבחור ממנו. גי'ם ראסל, סקיפ בארבר, בוב בונדיוראנט, ועוד המון.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה חייב להגדיר לעצמך מטרה לפני שאתה הולך לקורס כזה או אחר .

נהיגת מתקדמת או נהיגת מרוצים

קורס בשביל הכייף או בכוונה למשהו רציני לאחר מכן

ורק אחר כך להחליט איזה קורס ואיפה .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר, אם יש לך אפשרות לעשות קורס כלשהו בארה"ב, זה אידאלי עבורך. לא רק בגלל השפה והמנטליות , יש לך היצע הרבה יותר נרחב לבחור ממנו. גי'ם ראסל, סקיפ בארבר, בוב בונדיוראנט, ועוד המון.

בשביל קורס בבית ספר האגדי של גים ראסל לא צריך אישורים מיוחדים

הבעיה היא שהוא ממוקם באנגליה במרחק של כשעתיים מלונדון

אה והקורס שלו עולה באיזור ה10 קילו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל קורס בבית ספר האגדי של גים ראסל לא צריך אישורים מיוחדים

הבעיה היא שהוא ממוקם באנגליה במרחק של כשעתיים מלונדון

אה והקורס שלו עולה באיזור ה10 קילו

לג'ים ראסל בתי ספר לא רק באנגליה, גם בארה"ב ובקנדה.

http://www.jimrussellusa.com/index.php

דובי, לנסוע לחו"ל על מנת לעבור איזשהי התנסות בנהיגה מתקדמת/ספורטיבית זה נחמד. אבל אם כבר אז הולכים עד הסוף לנהיגה במכונית פורמולה. אפשר אגב לעשות את זה במשולב. מרבית הקורסים מתחילים בנהיגה במכוניות תיור/קארטינג ומשם עוברים למכונית פורמולה.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...