Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לרכב - אצל מורשה או לא מורשה? זאת השאלה :)

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 6312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, הבנתי שיש חנויות מורשות וחנויות לא מורשות, ורק אלה שעובדות עם היבואן הרשמי יכולות לתת 3 שנות אחריות והשאר נותנות שנה. האם שווה להוסיף כסף בשביל 3 שנים אחריות?(בסביבות ה 100-150 ש"ח) או להשאר עם המחיר המוזל ולהסתפק בשנת אחריות אחת? אני מדבר על מערכת של פיוניר \ ג'י וי סי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לשלם קצת יותר ולקבל 3 שנות אחריות של יבואן רשמי שיש לו אחרי ה"תואר" שלו גם מעבדת חלקים עם חלקים מקוריים וטכנאים מקצועיים ואלופים.

מאיזה איזור אתה? אולי נוכל להכוונך.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות חשובה יותר מהכל כמעט בתכנון של מחיר.

הרבה פעמים המחיר הזול יוצא בסוף יקר במקרה של תיקון.

תחשוב שאתה חוסך איזה 300-400 שקל אבל שעת תיקון במעבדה טובה(ואני מדבר על טובה לא על חאפר) זה 150 שקל לפני חלקים ואמייט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים, והרי תגובות:

אני מציע לשלם קצת יותר ולקבל 3 שנות אחריות של יבואן רשמי שיש לו אחרי ה"תואר" שלו גם מעבדת חלקים עם חלקים מקוריים וטכנאים מקצועיים ואלופים.

מאיזה איזור אתה? אולי נוכל להכוונך.

בברכה

דני

אני מאיזור המרכז, ת"א. אני יודע ש"רוני רדיו" (משהו כזה?) היבואן של פיוניר יושב כאן על יגאל אלון. אני אשמח לקבל עוד כמה טיפים.

אחריות חשובה יותר מהכל כמעט בתכנון של מחיר.

הרבה פעמים המחיר הזול יוצא בסוף יקר במקרה של תיקון.

תחשוב שאתה חוסך איזה 300-400 שקל אבל שעת תיקון במעבדה טובה(ואני מדבר על טובה לא על חאפר) זה 150 שקל לפני חלקים ואמייט.

נכון, אבל מישהו כאן טען באוזניי שאחרי השנה הראשונה של האחריות, החברה המבטחת טוענת שהבעיה שנגרמה למערכת נגרמה עקב שימוש לא נכון וכו' , וככה בעצם מחייבת אותך בתיקון. מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים, והרי תגובות:

אני מאיזור המרכז, ת"א. אני יודע ש"עוזי רדיו" (משהו כזה?) היבואן של פיוניר יושב כאן על יגאל אלון.

Transporter,

הכל תלוי באיזה HU מדובר. אם מדובר על HU שעולה כמה מאות שקלים, אני לא בטוח ששווה להשקיע יותר כסף ולקנות את המכשיר אצל היבואן הרשמי. כמובן שאם מדובר ב - HU יקר, שווה להוסיף קצת יותר כסף, ולקנות את המכשיר אצל היבואן הרשמי ולקבל אחריות מורחבת.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Transporter,

הכל תלוי באיזה HU מדובר. אם מדובר על HU שעולה כמה מאות שקלים, אני לא בטוח ששווה להשקיע יותר כסף ולקנות את המכשיר אצל היבואן הרשמי. כמובן שאם מדובר ב - HU יקר, שווה להוסיף קצת יותר כסף, ולקנות את המכשיר אצל היבואן הרשמי ולקבל אחריות מורחבת.

שלו.

סלח לי על הבורות, אבל מה זה HU ? אני מניח שמדובר על הפאנל. אז ככה - אני מתכוון לקנות משהו בסביבות ה 600-800 ש"ח. ללכת על יבואן לא רשמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HU - HeadUnit - יחידת ראש - רדיו-דיסק.

זאת בחירה שלך כמובן. אם אתה רוצה להוסיף כ10% ואולי מעט יותר ולקבל אחריות לתקופה ארוכה יותר תוסיף. תעשה את השיקולים שלך.

אני אישית הייתי מוסיף כסף בשביל עוד שנתיים של אחריות ממחיר של 800 שקלים פחות או יותר.

פחות מזה פשוט חבל על הכסף.

בברכה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום, אפשר להגיד, שאם אני מתכוון לשלם 800 ש"ח על רדיו דיסק (פיוניר \ ג'י וי סי) עם אחריות לשנה, אין טעם להוסיף עוד 100 ש"ח רק בשביל להאריך את האחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה שלא תקנה 366/356 של קלריון ב 850 שקל ותקבל 3 שנות אחריות אוטומטית?

זה בדיוק מה שהציעו לי היום, אשמח אם תציץ באשכול שפתחתי לפני כמה דקות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1167529#post1167529

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...