Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המציאות שמאחורי "יד ראשונה מליסינג. נהג יחיד. מטופלת במוסכים מורשים". ויש גם חידה...

ארנון
שימו לב! השרשור הזה בן 6312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בצהריים ירדנו לחדר האוכל בחברת ההייטק הקטנה בה אני מועסק. היינו חמישה ואיכשהו, התגלגלנו לדבר על רכבי ליסינג. כמובן שאני דפקתי את נאום ה"חייבים להעלות את שווי השימוש ברכבי ליסינג" למול מבטיהם הנדהמים של חבריי לצוות.

הם שאלו מדוע, ואני נתתי, בין כל שאר הנימוקים, גם את ההסבר בדבר רמת התחזוקה הנמוכה.

וזה הזכיר לאחד מיושבי השולחן שבמכונית שלו דולקת נורת Check Engine כבר שבועות. הוא התקשר לאחראי בחברת הליסינג, שאמר לו שכנראה הלך סליל הצתה, אבל אין להם כרגע במלאי, ושימשיך לנסוע ככה. אין בעיה. הם יתקשרו כשיהיה להם במלאי...

ואז זו שישבה מולו סיפרה שגם לה נדלקה נורת Check Engine, ואין לה מושג מה קרה עם זה. המכונית הלכה לטיפול תקופתי, וחזרה עם נורה כבויה. לדעתה הם פשוט כיבו אותה איכשהו.:2gunfire:

וזה שישב בין שניהם סיפר ש,הפלא ופלא, גם אצלו נדלקה נורת Check Engine, וגם הוא התקשר לאחראי בחברת הליסינג. התשובה שהוא קיבל ? "אין בעיה. ככה זה צריך להיות" (!) :roll:

ואיך התקלה נפתרה בסופו של דבר ? לרכב מלאו שלוש שנים, והחליפו אותו ברכב אחר...

סתם כך, אנקדוטה משעשעת, למי שחושב להשתכנע ממתק השפתיים והצבע המטאלי הבוהק במגרש המכירות של חברת ליסינג כזו או אחרת.

ועכשיו לחידה. לשלושתם יש מכוניות מאותו הדגם. אתם מוזמנים לנחש.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההימור שלי נופל על שברולט אוויאו

יש לי גם חבר עם check engine שדולקת כבר חודשים

הפתרון? לשלוף את לוח השעונים ולנתק את המנורה :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו חדר אוכל בחברה, גם לי יש סיפור בעיניין.

יום אחד יצא לי לשבת באוכל עם כמה מנהלים , אלו היותר מבוגרים שיש להם ילדים בני 18-20.

ובשיחה שפתחתי איתם היה מצחיק לשמוע (מצחיק שהמצב עגום) את הסיפורים שלהם על ילדיהם כשהם נותנים להם את הרכב בערבים ובסופי שבוע.

כל אחד עם הסיפורים שלו על הדוחות המגיעים אל קצין הרכב ועל מיכל הדלק שמיתרוקן בערב אחד וכל מה שבעצם צעירים עושים לרכב מליסינג של אבא בכל זמן נתון ובעיקר שיוצאים לטיולים.

וכל זה קורה כשההורים מודעים לכך ומיצידם הם עשו את שלהם בכך שהם יוצאים מידי חובה בכך שמידי פעם הם מטיפים להם מוסר בעניין (פחות לגבי שינרור הרכב, יותר לגבי התפרעויות בכביש)

בהקשר לסיפור, דווקא אצלנו ניו קופל מתקנת כל דבר מייד, חלק נכבד בטיפול הרכב הניתן ע'י חברת הליסינג תלוי ביכולות של הקצין רכב בחברה.

והתשובה החלקית לחידה זה ששלושתם מייצרות קוואליר ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

307?

12345

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש נגד ההכללות הללו.

ידוע כי ישנן מספר חברות ליסינג אשר זהו יחסן לרכבים אך צריך להיות ברור לכולם כי ישנן עוד הרבה חברות שלא נוהגות כך.

אין צורך להוציא לליסינג שם רע כפי שקורה כאן.

עריכה:

רציתי להוסיף כי בכל אופן, למרות שרוב החברות יטפלו במצב שטענת, אני סבור כי ישנם עוד הרבה אנשים בעלי רכב פרטי שלא יטפלו ברכב במצב דומה, שלא יכניסו את הרכב לטיפול במוסך (ואם כן אז לא במוסך מורשה) וכן הלאה.

בכל דבר ישנם יוצאי דופן.

בנוגע לאותן החברות המסוימות שדיברת עליהן, אני מסכים ב100% כי תגובתן לא הייתה במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

307?

12345

ניראה לי שאתה היחיד שצודק :)

בכל מקרה, הרכבים האלה עכשיו הולכים להמכר לידים פרטיות לא?

לפי דעתי צריך להזהיר אנשים שהולכים לקנות את הרכבים האלה.

שבוע שעבר אבא שלי הלך לראות מונדיאו מליסינג, הוא כמעט קנה, אבל אחרי מה שראיית עכשיו, לליסינג אנחנו לא נתקרב.

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר שהרכב המהולל עם נורת CHECK ENGINE הוא גטס. (בלי סיבה ספציפית. אבל לא שמעתי על מחלה כזו בפוקוסים או מגאנים או מזדות אז מה נשאר...)

אצלי במזדה3 ליסינג התחילו בזמנו "מכות" מורגשות היטב בהעברות בין ראשון לשני, במיוחד בדקות הראשונות אחרי התנעה קרה ובנסיעה רגועה.

האוטו נכנס לטיפול 15K כמה שבועות אחרי זה ורשמתי להם את העניין הזה.

רשמו לי בטופס חזרה מטיפול שיש לבצע שדרוג תוכנה בגיר וכשתגיע אליהם התוכנה החדשה (תוך זמן קצר) יצרו איתי קשר כדי לבצע זאת.

במשך חצי שנה לא שמעתי מהם מילה ואז הרכב הועבר לעובד אחר ולמיטב ידיעתי לא טיפלו בזה.

וזה ב"אלבר".

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי לשמוע ביקורת על חברות הליסינג מאדם שנסע מרמון לאילת בשעה ורבע - ועוד מתפאר בזה.

היה ליסינג... הנסיעה המדוברת היא עם קליאו ספורט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...