Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת מכונת כביסה

psychuil
שימו לב! השרשור הזה בן 6325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המכונת כביסה שלנו החליטה למות, אחרי משהו כמו 10 שנות שימוש, אז צריך אחת חדשה שתחליף אותה.

בגדול כל מה שהיא צריכה לעשות זה לרצות משפחה של 4 נפשות. ואם יש מכונה משולבת מייבש זה גם אחלה.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת כביסה משולבת עם מייבש זה דבר שלא הייתי ממליץ עליו.

יש לי נסיון רע עם השילוב הזה. מייבש ייעודי עושה עבודה הרבה יותר טובה, בפחות זמן ופחות חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לא מזמן אינדסיט אחרי שהאינדסיט הקודמת החזיקה 10 שנים (פשוט הלכו המיסבים ובגלל שאני לא במצב פיזי כזה שאני יכול לעשות את זה לבד עכשיו אז העדפתי להחליף מאשר להשקיע 400 ש"ח במכונה בת 10. היא עובדת טוב מאוד אצל מישהו שנתתי לו אותה).

עלתה לי 2150 ש"ח ובינתיים אני מרוצה.

עדיף לקנות מיבש נפרד כי עלות המייבש זניחה והתנאים בו הוא עובד לא בריאים למכלולי המכונה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונת כביסה שלנו החליטה למות, אחרי משהו כמו 10 שנות שימוש, אז צריך אחת חדשה שתחליף אותה.

בגדול כל מה שהיא צריכה לעשות זה לרצות משפחה של 4 נפשות. ואם יש מכונה משולבת מייבש זה גם אחלה.

אהלן,אני אישית ממליץ במקום מכונה משולבת עם מייבש לקנות מכונת כביסה AEG שמגיעה ל 1400 סל"ד,היא הכביסה יוצאת כמעט יבשה.

והמחיר לא גבוהה כל כך,המכונה תוצרת גרמניה וקנינו אותה לפני בערך כשנה ב 2800 ש"ח.

דרך מכרז של SAKAL.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AEG שמגיעה ל 1400 סל"ד

נתון חשוב שכולם מתעלמים ממנו כשמתיחסים למהירות הסחיטה הוא קוטר התוף. ככל שהקוטר גדול יותר מספיקה מהירות איטית יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה אישית בתור אחד שמכר הרבה מכונות כביסה

אל תקנה סל"ד גבוהה ,בטח לא מכונה משולבת עם מייבש.

אני אישית הייתי ממליץ על אינדיסיט כמו חברנו, לא צריך יותר מ- 800 סל"ד (לא בריא לבגד)

אחלה מכונה תוצרת איטליה (לא טורקיה כמו רובם היום)

ואתה לא תעבור סכום של 2000 שקל.

הבעיה עם ה-AEG וכל שאר המכונות בעצם שלכולם יש פיקוד אלקטרוני היום,

שלצערנו מתקלקל ותיקון מגיע ל- 1000 שקל,

אני חושב שיכאב לך יותר לזרוק מכונה במצב כזה ששילמת עליה 1700 שקל ולא 3000

הכביסה תצא נקייה בכל מכונה שתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הערה קטנה: איזו מכונה שלא תקנה היום - לא משתווה לעמידות ה"מכונות של פעם".

בדיוק כמו מכוניות, היום כבר לא בונים מכונות כביסה כמו שבנו פעם. הן מחזיקות פחות זמן - אבל גם עולות מחצית הסכום ממה שהיה "פעם". קח את זה בחשבון (לנו אישית יש באוקנכט בת שנתיים, 5 ק"ג, סוחטת עד 800 סל"ד. בסחיטה על 800 הכביסה יוצאת דיי יבשה וגם בימים קרים מתייבשת דיי מהר בלי צורך במייבש. מרוצים עד כה.).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק להמליץ לך לא ליקנות ווירפול.

ומצד שני (ואולי גם יקר ומעבר למה שאתה צריך) זה סימנס.

בקיצור לך על משהו אירופאי ב 2000 שקל

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון חשוב שכולם מתעלמים ממנו כשמתיחסים למהירות הסחיטה הוא קוטר התוף. ככל שהקוטר גדול יותר מספיקה מהירות איטית יותר.

זה נכון כמובן, אבל לא באותו יחס.

מהירות סחיטה של 800 סל"ד מייצרת כוח סחיטה גדול פי 4 מאשר מהירות סחיטה של 400 סל"ד.

הכפלה שך קוטר התוף רק תכפיל את כוח הסחיטה.

לכן בכל הקשור לכוח ואיכות הסחיטה, למהירות הסיבוב יש השפעה מכרעת.

לא ממליץ לך על אלקטרה ממשפחת ELT 6xxx בעלת דלת עליונה, המנוע שורק בזמן סחיטה וכפי שהבנתי מטכנאי של אלקטרה זו תופעה אופיינית.

מכונה דומה מאד נמכרה לפחות בעבר תחת השם ספקטרה.

לדעתי גם לא כדאי להתפתות למכונות יקרות בעלות מנוע בהנעה ישירה - כל המכונות שהכרתי עד היום היו בעלות מנוע תחתי והנעת רצועה והן פעלו שנים רבות ללא בעיות מיוחדות.

אם אתה יכול לקנות מכונה עם 3 שנות אחריות מלאה של החברה המייבאת בלא יותר כסף מאשר אחריות לשנה אחת, מה טוב.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל זבל ממילא. אני קניתי באיזה 1200 קריסטל תוצרת טורקיה עם סחיטה עד 1200 סל"ד שבחיים שלא השתמשתי ביותר מ 800 (הכל יוצא מקומט מאוד), 9000 תוכניות (אני משתמש רק ב2-3)

קנה משהו פשוט וזול וזהו.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

א. מכונה במשולב עם מייבש נחשב למשהו מאוד לא מומלץ (כפי שרשמו גם קודמי בפורום)

ב. סחיטה מעל 800-1,000 גם כן לא מומלצת, אז תתעלם מהנתונים הגבוהים.

ג. לי באופן אישי היה נסיון מאוד רע שם באוקנכט שכל שנת האחריות התקלקלה (והם הנחו אותנו לשים את הגרביים בשקיות, כי לטענתם הגרביים נכנסות למנגנון - דבר שלא עזר) וגם לאחר מכן וכך אחרי שנתיים נפרדנו ממנה לשלום, אבל אולי זה היה "גורם אקראי" שקורה רק בחלק מהמכונות.

ד. תקפיד על מכונה המבצעת "קריס קרוס", שזה גורם לבגדים לצאת פחות מקומטים.

ה. תחשוב על מכונה הגדולה מ - 5 ק"ג רק אם יש לך מייבש בהתאם.

ו. לי יש כבר יותר משנתיים מכונה מעולה (לטענתה של אישתי) של זנוסי, שהיתרון העיקרי מבחינתי הינה שהיא מוציאה בגדים נקיים גם ב"תוכנית מהירה", כלומר פחות משעה לכביסה, קנינו אותה במחסן העודפים שלהם.

ז. בכל מקרה אל תסחף במחירים, 2,000-2,5000 הינם התחום של מכונות שנותנות תמורה טובה וגם שומרות על הבגד.

ח. במייבשים תרכוש את הזול ביותר, הרי מיבש איננו מבצע דבר פרט לתנור חימום וסיבוב, בשונה ממכונה שיש לה הרבה השפעה על איכות הנקיון, שמירת הבגד, רעש וכו'.

בברכת שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...