Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ניתן לרכוש רפידות של פרודו?

בולדוג
שימו לב! השרשור הזה בן 6315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יוכול להפנות אותי ליבואן או לחנות שמחזיקה פרודו במלאי.

פשוט אני צריך לחדש רפידות אז כבר חשבתי על לשדרג ל ds2500 .העניין הוא שאני לא מוצא מי מיבא או מוכר אותם ,חוץ מיובל מלמד שמוכר רפידות של ספארקו דגם מקביל לפרודו.הבעייה שאין לו במלאי ובגלל הקריסמס הוא יקבל את המשלוח הבא רק בסוף ינואר.

עזרה בבקשה :|

רועי

coupe turbo 16v

ibiza turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף ינואר? זה לא רע בכלל. תמתין בסבלנות.

(כמובן שאתה יכול להזמין בדואר אקספרס מה שבא לך מאיפה שבא לך,

אבל חבל על הכסף).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שמר!.

זה לא ריאלי בשבילי לחכת עד סוף ינואר כי אני צריך להחליף רפידות.

אז בכל זאת ,יש עוד ספק פרט למלמד

תודה

coupe turbo 16v

ibiza turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לקחת גולום מקוריות אבל הם לא משהו ,מאבדות יכולת נורא מהר,וחוץ מזה שצריך לחרוט את הדיסקים אחרי כל החלפה לא? ,נראה לי מיותר לחרוט פעמיים.

ויצרתי קשר אם המדביק הם כבר לא מייבאים את סוג ההוביט הזה.

(על תגיד שלא זרמתי איתך!).

רועי

coupe turbo 16v

ibiza turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב קשה.טוב קראתי שגם HAWK HTS מומלצות אבל בכל החיפושים שערכתי לא כתוב מי מייבא אותם.

אז please מישהו יכול להפנות אותי לחנות/יבואן שמחזיקה/מייבא אותן.

תודה שוב.

רועי.

coupe turbo 16v

ibiza turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקות וברורים יבואני FERODO הנם "אוטו וורקס" שבלוד טל', 08-9218460.

הם אינם מוכרים לבודדים אלא לסיטונאים ולכן טלפן אליהם ולפי מיקומך יגידו לך מי הסטונאי שיוכל למכור לך. כששאלתי, אין להם ולא היה ds2500 אך אולי אם תגדיר להם באיזה רכב מדובר ימצא מה שמצאים.

בהצלחה ובברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...