Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח אספנות - היכן עושים? (מהכותרת הושמטו התאורים הנרגשים)

spectre440
שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, הייתי רוצה לדעת איפה אני יכול לעשות ביטוח (חובה + צד ג) לרכב אספנות (חיפושית שנת 74), נואשתי כבר! התקשרתי כבר לאיזה ארבע או חמש חברות ביטוח ואף אחד לא מוכן לבטח את הרכב כי הוא אספנות... הדבר הכי קרוב שהיה לי זה ב כלל ביטוח ושם אמרו שהם יכולים לבטח אותי אך הרכב אניו מופיע במחירון שלהם, ואין להם את ה "קוד דגם" של הרכב אז הם אמרו שאם אני מברר את זה הם יוכלו לבטח אותי, אבל אין לי מושג איך מבררים את זה... כמו כן, האם העובדה שאני נהג צעיר\חדש (אני בן 23 וקיבלתי רשיון נהיגה לפני כשנתיים) תשפיע?

כל עזרה תתקבל בברכה! תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חבר במועדון החמש, אני מניח שבמשרד יתנו לך רשימה.

אם לא ויש לך הורים עם רכב רגיל, בדרך כלל פניה לסוכן הביטוח שלהם תחולל פלאים...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמדה גלאט, שדרות הנשיא 44 קרית אונו. 03-5357903

היא מתמחה בביטוח רכבי אספנות, ורבים מחברי הפורום מבוטחים אצלה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמדה גלאט, שדרות הנשיא 44 קרית אונו. 03-5357903

היא מתמחה בביטוח רכבי אספנות, ורבים מחברי הפורום מבוטחים אצלה.

מומלץ בחום ,

חמדה אישה חביבה , נחמדה , מחירים טובים , יחס אישי

הפוליסה תמיד מגיע בזמן , ואם תרצה משולמת בדואר .

כיף לעבוד איתה !!!

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, הייתי רוצה לדעת איפה אני יכול לעשות ביטוח (חובה + צד ג) לרכב אספנות (חיפושית שנת 74), נואשתי כבר! התקשרתי כבר לאיזה ארבע או חמש חברות ביטוח ואף אחד לא מוכן לבטח את הרכב כי הוא אספנות... הדבר הכי קרוב שהיה לי זה ב כלל ביטוח ושם אמרו שהם יכולים לבטח אותי אך הרכב אניו מופיע במחירון שלהם, ואין להם את ה "קוד דגם" של הרכב אז הם אמרו שאם אני מברר את זה הם יוכלו לבטח אותי, אבל אין לי מושג איך מבררים את זה... כמו כן, האם העובדה שאני נהג צעיר\חדש (אני בן 23 וקיבלתי רשיון נהיגה לפני כשנתיים) תשפיע?

כל עזרה תתקבל בברכה! תודה

חברות הביטוח (מן הסתם הישירות) לא מבטחות רכבי אספנות, לא יודע למה.

לכן פניה לסוכן ביטוח "רגיל" תהיה הכי הגיונית ובנוסף בעלת יחס אישי וכתובת זמינה למקרה שתזדקק לממש את הביטוח (לא עלינו).

בהצלחה,

שחר

פורד אנגליה 1963 95% מושלמת

פיז'ו 304 קבריולט 1973

מועדון פורד אירופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמירה על רכב, כל רכב! ללא קשר לאספנות או לו, זהה לסקס בטוח, הסכנות ידועות וברורות, כולם מדברים עליהם, פורסמו עשרות מחקרים ותכשירים למניעה, התוצאות עלולות להיות סופניות, דרכי ההגנה, מוכרות ידועות ויעילות, הבעייה שרבים בוחרים לוותר עליהם, להשתולל ולהינות מהחיים...ויש כאלה שנדפקים-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ בחום ,

חמדה אישה חביבה , נחמדה , מחירים טובים , יחס אישי

הפוליסה תמיד מגיע בזמן , ואם תרצה משולמת בדואר .

כיף לעבוד איתה !!!

דרור .

מסכים בהחלט עם דרור ועם צביקה, רוב חברי מועדון החיפושיות עובדים עם חמדה, ומן הרושם שקיבלתי, ממנה , כשנפגשנו, במפגש השנתי של מועדון החיפושיות, הייתי ממליץ על חמדה בחום.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה ניסגר? יש חדשות?

דיברתי עם דייגו (מהביטוח בכפ"ס, פשוט כי מסתבר ש הוא עצמו גר שתי רחובות ממני, והסוכנות היא משהו כמו רבע שעה מהבית שלי) וסגרנו עניין.

תודה רבה על ההמלצה! ותודה לכולם על כל התגובות! מעריך את זה מאד!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...