Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מאתרים אדם ע"פ שם ות.ז. ?

חנן-ג'יפולוג
שימו לב! השרשור הזה בן 6340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי זכרון עם דברים עם אדם, שמו אלי, על קניית רכב ממנו. בבדיקת שעבוד ברשם המשכונות הסתבר שהרכב ממושכן לבנק הפועלים, כשמי שעשה את המשכנתא היה אדם בשם דוד וזה היה בשנת 97 כשהרכב היה חדש. מאז הרכב עבר עוד שלוש בעלויות עד שהגיע לאלי. יש לי ת.ז. של דוד וכתובת שלו, אבל היא כנראה רלוונטית לשנת 97 ולא לעכשיו, כי ב144 לא הצלחתי להשיג טל' שלו. יש לי עניין לקנות דווקא את הרכב הזה, ולא לעבור הלאה לקניית רכב אחר. בבנק הפועלים לא מוכנים להעביר לי את הפרטים של דוד.

איך אני מגיע אל דוד? אם למישהו יש הצעה שעדיף שלא תופיע על דפי הפורום, אני אשמח לקבל אותה בהודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור קשר בפרטי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה באמת מעודכן כמו שרשום בפרטי הקובץ להורדה ?

כן/לא יספיק לי

אלא אם מישהו יסתור אותי - מדובר בהרצאה מתישה ומבישה של אמנון יצחק להחזרה בתשובה.

הרשומון הכי מעודכן שיצא לי לראות היה נכון לשנת 99 או 2000.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא הוגן לתת לכל אחד להשיג מידע על כל אחד בלי להציג סיבה מוכחת וסבירה לצורך שלו בפרטים.

בקשר לרישומון, למיטב ידיעתי, יש עוד גרסאות מתחילת שנות ה2000, 99 לא הכי חדשה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם גרסאת 2005, 2 גיגה של פרטים והממשק שלה נותן אפשרות דרך הבנאדם למצא את ההורים הילדים והאחים שלו בלחיצת כפתור.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא קוראים מה כתוב ? משרד הפנים נותן לכם את השירות הזה תמורת 15 שקל באופן חוקי.

תן ת"ז - קבל פרטי האזרח.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחנו לפנות אל הבנק בסופו של דבר, והוא ווידא שההלוואה כבר לא רלוונטית, וביטל את המשכון, בלי לערב בכלל את לוקח ההולוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם גרסאת 2005, 2 גיגה של פרטים והממשק שלה נותן אפשרות דרך הבנאדם למצא את ההורים הילדים והאחים שלו בלחיצת כפתור.

באימיול אני רואה שרשומון 2005 פועל על ממשק תוכנת האופיס "אקסס". זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סגור על זה?

ולמי ששאל, אני חושב שזה עובד על ACCESS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...