Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה דאינמיק 97-טורים עולים ויורדים

davblum
שימו לב! השרשור הזה בן 6344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנוע מזייף בגדול בהילוך סרק בזמן עצירה

ניסיתי את כל האפשרויות

תוסף דלק

החלפת מע' הצתה

החלפת מסנני אויר ודלק

נתקתי את הזרם מהמצבר כדי לאתחל את המחשב

אני חושד באביזר שמפקח על כניסת האויר

נאמר לי שזה יקר מאוד מעל 1000 ש"ח

מבקש עצות מהפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בצע חיפוש. יש המון מידע בנושא "טורים משחקים", "טורים לא יציבים", "סל"ד סרק" וכו'

לדעתי במקום לשחק בהחלפות וניחושים (לא מבין למה החליפו לך מע' הצתה מבלי לאתר את הבעיה) גש למוסך רציני שיבצע דיאגנוסטיקה ויגיד לך בדיוק מה התקלה שמופיעה במחשב.

אם תרשום מהיכן אתה תוכל לקבל המלצה על בעלי מקצוע אמינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושד באביזר שמפקח על כניסת האויר

נאמר לי שזה יקר מאוד מעל 1000 ש"ח

יתכן ואכן מדובר במנוע הצעדים.

מחירו יכול להגיע לסכום שכזה, אולם יתכן ואין צורך בהחלפתו וניקוי יעזור לפתירת הבעיה.

נסה לחפש בפורום על 'מנוע צעדים' וניקויו, אם כי יש לציין שלא מומלץ לבצע זאת לבד ללא נסיון.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורים אצלך נשארים גבוהים ואז יורדים, או סתם עולים ויורדים?

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לי דינמיק שנת 98 והיתה לי בול את אותה הבעיה (תוקנה רק לפני שבועיים).

אני לא מבין גדול במכוניות וחבר שקבוע פה בפורום חשב שזאת המכונית שלי, לכן נרשמתי רק כדי לעזור לך.

לי היו מספר סימפטומים נוספים שאם גם קורים לך, זה מגדיל את ההסתברות לאותה בעיה:

1. האוטו נכבה לפעמים בזמן עמידה , או בזמן הטרדת הילוך לראשון או שני בנסיעה איטית.

2. בזמן עמידה (הילוך סרק) לחצתי קלאץ' ושחררתי, הטורים פתאום השתנו.

הייתי בכמה מוסכים ואף אחד לא מצא לי את הבעיה, אך תוך כדי הבחנתי שיש רעש של אוויר (בריחת וואקום).

ממליץ לך שתפתח מכסה מנוע ותאזין לרכב, תראה אם גם לך זה קורה.

הבעיה היא של צינורות וואקום מחוררים (אצלי אלו היו הצינורות שמחוברים לסעפת היניקה).

אם אכן אתה מצליח לאבחן בצינור מחורר, לא ממליץ לך ללכת למוסך של פורד, כיוון שהיה לי גם צינור וואקום קטן מחורר אולם בפורד הוא חלק מ-קיט שביקשו עליו 430 ללא עבודה וללא מע"מ!!!!, שמתי חלופי שעושה את אותה עבודה.

גם אצלי חשבו שזה מנוע הצעדים וניקו אותו (היה ממש מטונף ואני משער שזה לא יזיק גם לך אם ינקו אותו) אבל זה לא פתר את הבעיה.

מי שבסופו של דבר איבחן לי את הבעיה היה ציון ממוסך MAX POWER (שם אחר מוסך אלי את ציון) שנמצא באיזור תעשייה רחובות (המפוח 24, ממש מול היפר יוחננוף הגדול).

גבו לי 450 ש"ח לא כולל מע"מ לתיקון והחלפת צינורות וזה לקח כמה שעות (חייבים לחכות שהמנוע יתקרר כדי לגעת בסעפת יניקה) וזה מחיר לא זול אבל שווה את זה (לו רק בצריכת דלק שהיתה ממש גבוהה 1 ל-8 או 1ל-9).

הטלפון שלהם הוא: 08-9470700 וצריך לקבוע איתם מראש.

הם ממש נחמדים ואם הסימפטומים שלך דומים אז אני ממליץ להזכיר לציון שהייתה אצלו בעיה דומה רק לפני שבועיים עם כמעט אותו רכב, יכול להיות שזה יקצר את משך האבחון ואת המחיר הנגבה.

אשמח לעדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...