Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברינקס שנוהג כמו אמבולנס

Croc
שימו לב! השרשור הזה בן 6323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר תוך כדי תנוע עמוסה בתוך רחובות העיר ראיתי רכב משוריין של ברינקס שנדחף בבפראות בין רכבים שעומדים/זוחלים/ממתינים לירוק המיוחל, חותך כך 2 נתיבים, מתקדם בנתיב הפנוי של פניה שמאלה ואז נדחף שוב דרך 2 נתיבים כדי להיכנס לנתיב שפונה ימינה.

הכל מלווה בצפירות ו-"פיזור" של מכוניות מסביב.

לפי מה שראיתי עד היום אפילו אמבולנסים נוהגים בצורה יותר שקולה ופחות חצופה.

או שאולי זה עוד רכב של ברינקס שנגנב ע"י עובד שלהם? :lol:

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עוד חדש תחת השמש...

המתואר לעיל נעשה ע"י רבים ולא משנה מהו כלי רכבם, יהא זה זחל"מ ויהיו אלה אופניים.

תעשה מצווה תרשום את המספר שלו ופנה למעסיק.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעסיק.................

מצד אחד אין לי כוח ומצד שני זה כאילו טוב לדווח על כזה דבר..........

בדרך גם ראיתי 406 שתוך כדי נסיעה בכביש של 90 קמ"ש פתאום נדחפה בין מכוניות שעודמות בנתיב הממתין לפניה שמאלה ברמזור וכך חוסמה את כל הנתיב.

היכ מצחיק היה לראות על התחת שלה מדבקה "בפלאפון נוהגים בטוח" ועצוב היה לראות שאדם בעצם עסוק בשיחה בטלפון נייד (עם דיבורית).

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן לפנות למעסיק. ברינקס זו חברה מסחרית שלא רוצה להפסיד כסף, ברגע שמנהל העבודה יבין כמה עלול לעלות לו הנהג הזה בעלויות של דוחות \ נזקים \ תביעות, הוא יחשוב פעמיים אם להעסיק אותו.

נהג מופרע על הכביש זו צרה צרורה, אבל נהג מופרע שנוהג במשוריין.. אלוהים ישמור!

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יצא לי לראות משאית שלהם מתפרעת (נוסעת בנתיב השמאלי וכשנהגים ניסו לעקוף אותה מהנתיב הימני היא פשוט חסמה אותם ונסעה באמצע הכביש, מזגזגת בין הנתיבים וגורמת לנהגים האחרים לסטות לשוליים, לבלום וכיו"ב. תופעה שלא רואים בכל יום) על כביש 433 לפני כשנה. מי שנסעתי עימו דיווח על כך לחברה אך אינני יודע אם החברה פעלה בעקבות התלונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמדובר באותו נהג...

לפני כחודש משאית ברינקס נסעה 15 קמ"ש בכביש שאפשר ורצוי לנסוע בו 50 (זה מבחינת החוק). לא הייתי מוטרד מזה, אם היא לא הייתה נוסעת בנתיב השמאלי (כשהימני כמעט חסום ע"י מכוניות חונות) וצוברת מאחוריה תור ענק, ונהגים אחרים, כדי לעקוף את הברינקס מימין, היו צריכים לפלס את דרכם בין רכבים חונים תוך סיכון המראות והפח.

במקרה הייתי הראשון שעקף, אז לנהג הברינקס הייתה עוד חוצפה לצפור לי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...