Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בגרמניה

sharonarn
שימו לב! השרשור הזה בן 6370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

כנראה שבעוד חודש אני נוסע לגרמניה ברצוני להשכיר

רכב ספורטיבי ליומיים בערך

עשיתי חיפושים בפורום לגבי זה ונותרו לי עדיין כמה שאלות

1 בעיקרון אני מחפש להשכיר רכב ספורטיבי לא קבריולט

בחברה מוכרת מי שיודע חברות שיש להם רכבים כאלה+

מחירים של השכרה ליום עדיף 911

2 ברצוני להגיע ל Nurburgring ראיתי בפורומים בחו"ל

שיכולה להיות בעיה מבחינת הביטוח במקרה תאונה במסלול

רציתי לדעת העם אנשים פה נתקלו בבעיה בביטוח או שהמסלול

נחשב כמו כביש אגרה רגיל

תודה

שרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בסיקסט ברלין , במוו 650

המחיר 458יורו ליומיים השכרה ו3000קמ

אין שום ביטוח בנורבורגרינג

מבחינת חברות ההשכרה זה מסלול מרוצים לכל דבר ולא כביש אגרה

אם אתה לא מכיר את המסלול תנהג מאוד בזהירות,על אחת כמה וכמה עם מכונית כמו הבמוו

הקצב שהיא יכולה לייצר מהיר מאוד אבל שבריר שניה של טעות\חוסר ריכוז יעלה לך מאוד ביוקר

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AVIS מחזיקים בוקסטר S וגם 911.

בדוק מולם (כמובן מול המוקד בחו"ל-בארץ לא תוכל להגיע איתם לשום דבר).

WWW.AVIS.COM

למה אתה מדבר שטויות?

כל הסניפים מקושרים אחד עם השני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הם מקושרים, אבל לפי נסיון עבר שיש לי עם הרץ גרמניה, אי אפשר להשכיר מכוניות מסוג זה דרך הסוכנות בארץ - אלה רק דרך האינטרנט או בטלפון לגרמניה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מדבר שטויות, כשאנחנו השכרנו את הS4 ואת הXK8 בארה"ב עשינו זאת מול הסוכנות בחו"ל, בארץ אין להם אפשרות להציע דגמים, הדגם פתוח הגג הכי "יוקרתי" שהיה להם היה מוסטנג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע דרך מי השכרת גיבסון , אבל לי לא רק שלא הייתה שום בעיה להזמין את מה שאני רוצה דרך הסוכנות בארץ גם המחיר היה יותר זול בפער לא קטן

זה תלוי מאוד מאיזה חברה אתה משכיר

אם אתה משכיר מחברה רצינית ולא מהפרימיטיביות והדפוקות(מיותר לציין שמות) לא צריכה להיות לך שום בעיה

אפילו להפך, תקבל מחירים ותנאים יותר טובים ברוב המקרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- השאלה היא איזה רכב אתה משכיר. אני יודע שגם הרץ וגם באדג'ט לא נותנות את הרכבים האלו (דברים מיוחדים כמו רכבים ספורטיביים, או ממש יוקרה (סטייל בנטלי וכו')) להשכרה דרך הארץ אלה רק בתיאום מול הסוכנות בחו"ל.

2- לדעתי ממש לא מיותר לציין לאיזה חברות אתה מתכוון כשאתה אומר "פרימיטיביות ודפוקות" - כי לדעתי הרץ ובאדג'ט הן ממש לא חברות לא רציניות ופרימיטיביות/דפוקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אומר לך שהן הרץ והן באדג'ט לא מאפשרות את זה, ולפי מה שאני זוכר גם "גיבסון" השכיר מחברה גדולה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שני הרכבים הנ"ל השכרנו מהרץ.

בארץ לא היה ניתן להזמין אותם, אפילו לא באמצעות קוד הדגם שלקחתי מהאתר.

את הS4 הזמנו ישירות מהרץ ארה"ב במיאמי, עלה לנו הון (כ$700 לארבעה ימים)

את הXK8 שידרגנו ממוסטנג שהזמנו מהארץ, תנאי השובר שהוזמנו מהארץ היו כ"כ טובים ששילמנו ממש "גרושים" (יחסית לS4 לפחות) :

שובר מקורי - שבועיים עם מוסטנג, לקיחה מווגאס והחזרה בLAX, נהג נוסף, כל הביטוחים, מיכל דלק, GPS, ק"מ ללא הגבלה וכו' וכו'... - $790

שידרוג לXK8 - אחרי משא ומתן קצת עוד $20 ליום תוך שמירה על תנאי השובר המקורי (גמענו אלפי מיילים עם הXK8...! בהזמנה ישירה של הרכב הוא מוגבל ל100 מיילים ליום)

בקיצור - מומלץ מאוד להזמין את הרכב הכי קרוב שאפשר מהארץ עם שובר ולשדרג בתחנה עצמה בתשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בנורבורגרינג לפני שבועיים.

הנה קטע ממה מכתבה שהכנתי על המסלול:

שבת בבוקר. אני מוצא את עצמי בהאג, הולנד, עם הרבה אגרסיות שמצפות לשחרור, אך מסביבי (ולמעשה בכל הולנד) יש רק כבישים ישרים ומשעממים ושהגבלות המהירות בהם נאכפות על ידי מצלמות רבות.

בדיקה באתר המפות והמסלולים המצויין viamichelin

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Driving_directions#

מראה ש Nürburgring, חלום ילדות שלי ושל חובבי נהיגה רבים, נמצא 350 ק"מ ממני.

זו לא עובדה שאמורה לעצור בעדי מלצאת לדרך.

בדרך אני עוצר בסניף המקומי של חברת ההשכרה כדי לבדוק אם אפשר לשדרג את הגולף 1.6 השכורה שלי במשהו קצת יותר חזק. "מצטערים, כל המכוניות שלנו הושכרו לסוף השבוע" אומרים לי.

לא נורא, זה מה יש.

אני פותח בנסיעה רגועה ככל האפשר, מזרחה לכיוון גבול גרמניה, משתדל לא לעבור את המהירות המותרת, למרות שהכבישים מצויינים.

אני חוצה את הגבול, מתחיל להדרים לכיוון קלן ובון ומגביר את הלחץ על הדוושה. זה לא מרשים אף אחד. גם כשהייתי ב 180קמ"ש (קצה גבול היכולת של הגולף), נעקפתי על ידי מרצדסים וב.מ.וו. כאילו עמדתי במקום.

אוטובאן מס' 1 מתחיל להיות הררי קמעה, רמז לכך שאני נכנס להרי האייפל, האיזור בו נמצא מחוז חפצי.

אני יורד מהכביש הראשי וכדי להיות בטוח שאני בכיוון הנכון, אני שואל מקומיים. אנגלית הם לא מבינים, אך למשמע שם המסלול המפורסם הם מחייכים ומסבירים לי בתנועות ידיים את הדרך.

כשאני מתקרב אני מבין שלטעות אי אפשר.

לאותו כיוון נוסעת מיטב התוצרת של פורשה וב.מ.וו. פה ושם רואים גם לוטוס או למבורגיני וכן הרבה אופנועים ספורטיבים.

חלק מהדגמים חדשים, אך רבים גם ישנים. חלקם אף מתחילת שנות ה -80 ואף שנות ה-70.

אני מגיע למסלול, משלם 16 יורו בקופה (לסיבוב אחד, עבור ארבעה סיבובים תשלמו 56 יורו) ומקבל כרטיס.

את הכרטיס אני משחיל למכונה בכניסה למסלול והמחסום מתרומם.

זהו, אני בפנים.

ההתחלה היא ישורת שבסופה עיקול.

באמצע העיקול אני רואה במראה גולף מהדור הראשון, כזה שיוצר עד שנת 1983. אני זז ימינה, כפי שחוקי המסלול מורים והגולף עוקפת אותי ברעם מפלטים.

אני מזהה שזה הדור הראשון של הגולף GTI, אך כניראה שהיא משופרת בטירוף, שכן בישורת הבאה היא מתרחקת ממני במהירות.

בהמשך אני נעקף על ידי מכוניות יקרות בהרבה, כמו פורשה, לוטוס למבורגיני וכן הדגמים הספורטיבים (והיקרים) של מרצדס, ב.מ.וו. ואודי.

כולם משאירים לי עשן, אך זה תענוג לראות אותם נאבקים זה בזה.

אין ספק שהחבר'ה מכירים כל פינה במסלול, שכן הם יודעים בדיוק היכן לקחת את הסיבובים ובאיזו מהירות, למרות שלא רואים מעבר לסיבוב וחלקו רטוב בגלל הגשם שירד בבוקר.

בהמשך אני משתדל לנסוע באותו קו של המכוניות שלפני ואני מרגיש שמהירותי משתפרת, אך אין מה לעשות, נדרש פה מנוע חזק בהרבה מזה של הגולף השכורה.

אני מסיים את המסלול (21 ק"מ) ופונה למגרש החניה. החוקים מאפשרים לעשות רק סיבוב אחד בכל פעם. אני מבין למה – למרות שבחוץ קר מאוד ולא הפעלתי את החימום אני מזיע כהוגן.

במגרש החניה אני מגלה מכוניות שהגיעו מכל רחבי אירופה.

חלק גדול מהן מבריטניה, עם הגה בצד ימין. מסתבר שהמסלול נחשב אטרקציה בכל רחבי אירופה ורבים מהמבקרים נהגו הרבה יותר קילומטרים ממני בשביל הזכות לנהוג כאן.

על מכסה המנוע של רבות מהמכוניות מצויירת מפת מסלול Nürburgring, או ה"רינג" כפי שהוא מכונה בעגה המקומית.

אני נוסע לאחת מנקודות התצפית לאורך המסלול כדי לצפות בנהגים אחרים ובתחרויות ראש בראש בין הטובים בנהגים, וחוזר לעוד שלושה סיבובים על המסלול.

בשעה 18:00 המסלול נסגר ואני צריך לחזור להאג, עוד 350 ק"מ בנוסף לקילומטרז' שכבר צברתי היום.

בשביל מי שרוצה ללון באיזור, יש היצע מכובד של מלונות וצימרים מסביב למסלול.

אני מגיע להאג בלילה. אני מת מעייפות ונרדם עם הבגדים עלי, אך עם חיוך רחב.

מה כדאי לדעת לפני שנוסעים

אסור לשכוח שהמסלול אינו נעדר סכנות. מידי שנה מתרחשות בו מספר תאונות קטלניות ואף במהלך השעות הבודדות שאני שהיתי בו אירעו ארבע תאונות, אחת מהן שהצריכה הזעקת אמבולנס וסגירת המסלול לחצי שעה.

עם זאת, אם תנהגו כמוני, תזוזו ימינה כשמנסים לעקוף אותכם ולא תנסו להתחרות ראש בראש בנהגים מנוסים ממכם במכוניות חזקות ומשופרות – צפויה לכם חוויה של פעם בחיים.

לפני שאתם יוצאים לדרך אל תשכחו לבדוק ב http://www.nuerburgring.de/1_nuerburgring/touristenfahrten/index.html?L=1

האם המסלול פתוח לקהל באותו יום.

חשוב לדעת גם שאם אתם לא מעוניינים לנהוג בעצמכם, יש אפשרות לצאת לסיבוב ב"רינג טקסי" – מכונית ספורט משפחתית (כדוגמת ב.מ.וו. 5M), נהוגה בידי נהג מירוצים מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...