Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה הכי משתלם לקחת הלוואה לרכישת רכב

xyu
שימו לב! השרשור הזה בן 6356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופציות :

א. הלוואה מול קרן ההשתלמות שלך.

ב. הלוואה מול חברת האשראי (כן דרך כרטיס האשראי)

ג. הלוואה מול הבנק.

באופן אישי אני הייתי לוקח בבנק מזרחי, שהוא הבנק שלי, הוא נותן הצעות מאוד אטרקטיביות להלוואות שכאלו.

אבל רק הבנק שלך ייתן לך הלוואות ולא "סתם בנק" שלא מכיר אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח הלוואה מהשוק האפור, תנאים הכי נוחים.

סתם, אנחנו לא יועצי השקעות למינהם, הדרך הכי טובה לקחת הלוואה כזאת היא באמת דרך הבנק שלך.

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה לי אליך - אל תקנה אוטו בכסף שלא שלך.

אבל אם לחוץ לך, עדיף שבאמת תבדוק עם הבנק שלך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור תודה

ניגש לבנק המזרחי נברר

היתי בלאומי(הבנק שלי) והם נותנים לי הלוואה עם ריבית של 11.2%

חברה,למשהו היה נסיון עם "פמה" ?

הרמתי טלפון אבל הם לא מוכנים למסור פרטים בטלפון ואני השעבוע קצת לחוץ בזמן..

*מוזר שנושא כזה רלווניטי זוכה למעט תגובות! מה אני מהיחידים כאן שמוכן לקחת הלוואה בשביל אוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*מוזר שנושא כזה רלווניטי זוכה למעט תגובות! מה אני מהיחידים כאן שמוכן לקחת הלוואה בשביל אוטו?

הסיבה שלא כולם קופצים היא שזה לא רעיון כלכך חכם.

רכב הוא לא נכס, ולא השקעה לעתיד.

כל כלי רכב מאבד מערכו(אלא אם הוא הופך להיות אספנות וערכו יעלה כתוצאה מכך).

בגדול, אם אין כסף לרכוש רכב כרגע ואתה מעוניין לקחת הלוואה לצורך העניין, מה יקרה כשאר תזדקק לשלם עבור ביטוחים,דלק,אגרות רישוי,תיקונים וטיפולים שוטפים.

אגב, זה לא נכתב כהטפת מוסר הוא המלצה לביצוע שום פעולה, אלא רק כדי לתת קצת חומר למחשבה.

ולגבי "פמה" הם דורשים שעבוד של הרכב.

בברכה,

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פמה:

מימון עד 70% מערך הרכב, רכב חייב להיות מעל שנת 2000, לגבי הריבית אני לא בדיוק זוכר אבל יותר אטרקטיבי מהבנק, אפשרות לפרוס על 48 חודש, צריך 4 תלושי משכורת אחרונים בשביל זה.

וכמו שאמרו: תחשוב טוב טוב, תחשב את הסכום שתצטרך להחזיר על הרכב, תוסיף לזה 1500 ש"ח בחודש על דלק ותיקונים (את הסכום תזיז בהתאם לנסיעות שלך) ותחשוב שוב אם אתה מסוגל לעמוד בזה, כי מעבר לזה יש ביטוחים ורישוי.

בהצלחה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שלא כולם קופצים היא שזה לא רעיון כלכך חכם.

רכב הוא לא נכס, ולא השקעה לעתיד.

רכב הוא נכס. הוא לא השקעה, כי מדובר בנכס שערכו רק יורד, אבל הוא נכס ואפשר להשתמש בערכו (היורד) כנגד ההשקעה.

בגדול, אם אין כסף לרכוש רכב כרגע ואתה מעוניין לקחת הלוואה לצורך העניין, מה יקרה כשאר תזדקק לשלם עבור ביטוחים,דלק,אגרות רישוי,תיקונים וטיפולים שוטפים.

אין שום סיבה לא לקחת הלוואה למימון רכישה של רכב, כל זמן שיש תזרים מזומנים חודשי שוטף שיכול לממן את ההלוואה.

ולעניין, אפשר למנף רכישה של רכב גם באופן כזה:

נניח שהרכב עולה 100 ש"ח ואמור להחזיק 4 שנים. כעבור 4 שנים הוא, בניחוש גס, אמור להימכר עבור 50 ש"ח.

לך יש 30 ש"ח

אתה לוקח הלוואה על סך 50 ש"ח ל-4 שנים ומשלם בשוטף (חודשי) רק את הריבית בלי הקרן (נניח 10% מצטבר על כל ההלוואה, שיהיה קל). את הקרן תחזיר לאחר 4 שנים כשתמכור את הרכב או שתחזיר את החוב מהלוואה אחרת ותגלגל אותה הלאה על הרכב הבא.

חשוב(!) לוודא כי יש נקודת יציאה באמצע. כלומר, שאפשר למכור את הרכב באמצע התקופה ולהחזיר את ההלוואה.

עוד 20 ש"ח אתה לוקח כהלוואה רגילה (10% ריבית) עם תשלומים חודשיים קבועים ל-4 שנים (זו הלוואה שקל לקבל).

קנית את הרכב, כאשר למעשה הוא עלה לך 107 ש"ח, אבל בתשלומים.

מה היתרון בשיטה?

הקטנת התשלומים החדשיים תוך שימוש בנכס (הרכב) כביטחון שלך.

איפה הסיכון?

הסיכון הוא במקרה בו הרכב יילך בלי שיהיה כיסוי של הביטוח ואז איבדת את הנכס שחישבת את ערכו כנגד ההלוואה.

או

אם הרכב יאבד מערכו יותר ממה שחישבת

או

אם אין לך מספיק כסף גם כך להחזיר את (שתי) ההלוואות על בסיס חודשי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור תודה

ניגש לבנק המזרחי נברר

היתי בלאומי(הבנק שלי) והם נותנים לי הלוואה עם ריבית של 11.2%

חברה,למשהו היה נסיון עם "פמה" ?

הרמתי טלפון אבל הם לא מוכנים למסור פרטים בטלפון ואני השעבוע קצת לחוץ בזמן..

ריבית של 11.2% ?? אתה נורמלי? לרכב?? הם בפרוש עובדים עליך. במזרחי נותנים הלוואה של עד 100 אחוז מערך הרכב ובריבית פריים (6 אחוז לערך כמדומני).

לפמה יש מספר מסלולים, אבל הריביות שם יקרות מאוד יחסית לבנקים. כנ"ל גם ההלואות דרך כרטיסי האשראי.

תבדוק מה שהכי טוב לך.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...