Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדלים בין j.l audio 10w3 ו - j.l audio cs110w3 ??

magic
שימו לב! השרשור הזה בן 7827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בשני סאבים, כאשר על ה-cs-110w3 אני לא מוצא כלום באתרים בעולם,מפורסם ב-1700 אצל רכטמן בחיפה

השני ניתן לראות:

http://www.caraudiodirect.co.uk/shop/acatalog/CAD_10_inch__25cm__134.html

[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אי אפשר.

יש לסאב האלה שני סלילים שכל אחד מהם הוא 2 אום. אם תחבר אותם בחיבור טורי תקבל 4 OHM אם תחבר אותם בחיבור מקבילי תקבל 1OHM.

בשביל מגבר 2OHM שאתה צריך את הD4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alpine mrd-m200

1*200 ב-2 אום 14.4 או 1*150 ב-120וולט

1*150 ב-4אום ב-14.4 וולט או 1*100 ב-12 וולט

האם האלפיין יוכל לדחוף כראוי את ה-jl audio שהוא : 250ואט )rms continious ?

כל הנתונים rms-wat

http://www.alpine-europe.com/2002/products2002/gb/mrp-m200.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המגבר מותקן אז גש לחנות עם האוטו ותבקש לשמוע את הסאב.

חלש מדי לטעמי, ואתה סתם תבזבז המון כסף על הסאב. בכלל העוצמה שיש לך נראית לי מאוד חלשה בשביל סאב.

לדעתי תנסה למכור את המגבר, במחיר של הJL לבד אתה יכול לקנות מגבר נגיד של לנזר שיהיה חזק בהרבה (ואם אתה מוצא של חברה טובה יותר אז מה טוב) וסאב פיוניר 304C.

הייתי לוקח מגבר שנותן 300וואט ו304C בכל יום מאשר JL עם 100 וואט.

פוקו מוכר את הHIFONICS שלו ב1000 , מגבר איכותי, אני לא זוכר כמה הוא נותן ב4 אוהם מונו אבל נדמה לי משהו כמו 250W.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתונים ב 14.4volt הם לא רלוונטיים בשל העובדה שהם גבוהים בכ 20% לפחות ממה שהמגבר ייתר ב 12.2volt שהוא נתון מציאותי יותר לרכב.

אני מסכים עם אייל, המגבר לא ממש ירים את הסאב לדעתי, אבל שווה לחבר ולנסות.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני קונה את הדגם 10w3[/b]d4 כלומר דואל 4 אום,ומחבר טורי אז המגבר שלי והסאב יוכלו לעבוד ב-2 אום ? כמו-כן אם אני מחבר קבל- cap ,האם נתוני ההספק של המגבר אכן יתקרבו ל-1*200 וואט rms ב-2 אום -14.4 וולט כפי שאומרים נתוני היצרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה את הD4 ומחבר טורי זה יהיה 8 אוהם אם אתה מחבר מקבילי זה יהיה 2 אוהם. אבל 50 וואט לא יעשו כזה הבדל. הקבל לא קשור להספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...