Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבנית, אבנית... אבל למה בקרבורטור?

V8_וחצי
שימו לב! השרשור הזה בן 6356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הורדתי את הקארבים בגלל שהאופנוע לא מניע ככל הנראה בגלל סתימת דלק, וכאשר הורדתי את הכוסיות של העודפים, היה על הקרקעית עליהם, ועל חלקים נוספים בפנים, משקע דמויי אבנית בגוון של הדלק כמובן... האבנית נראת כאילו היא הצתברה שם לא מעט זמן.

השאלה היא מאיפה זה הגיע, ומה ניתן לעשות בשביל להימנע מהתופעה בעתיד?

מדובר כמובן באופנוע שלי... (SUZUKI GSX250 )

עוד שאלה שעניינה אותי- מאיפה הקארב מקבל את הדלק, ישירות מהצינור שבא מהמיכל, או שהוא שואב את הדלק מהכוסית של העודפים בתחתית הקארב?

תודה,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיירים שהצטברו בקרבורטורים נובעים ממספר סיבות - דלק מהול ומלוכלך, דלק שהתייבש בקרבורטור , מים שחדרו והתייבשו ועוד...

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הורדתי את הקארבים בגלל שהאופנוע לא מניע ככל הנראה בגלל סתימת דלק, וכאשר הורדתי את הכוסיות של העודפים, היה על הקרקעית עליהם, ועל חלקים נוספים בפנים, משקע דמויי אבנית בגוון של הדלק כמובן... האבנית נראת כאילו היא הצתברה שם לא מעט זמן.

השאלה היא מאיפה זה הגיע, ומה ניתן לעשות בשביל להימנע מהתופעה בעתיד?

מדובר כמובן באופנוע שלי... (SUZUKI GSX250 )

עוד שאלה שעניינה אותי- מאיפה הקארב מקבל את הדלק, ישירות מהצינור שבא מהמיכל, או שהוא שואב את הדלק מהכוסית של העודפים בתחתית הקארב?

תודה,

דימה.

קודם כל יש לך קצת בלאגן.

נתחיל מזה שקוראים לו קרבורטור

ועכשיו...

הכוסית שאתה מדבר עליה היא לא כוסית עודפים אלה תא הדלק,לשם מגיע הדלק מהצינור של המיכל,

וגבוהו של הדלק מתייצב על ידי המצוף והסיכה.

הצינורית שמתחברת לכוסית היא צינורית עודפים,דלק זורם דרכה כאשר גובה הדלק עובר גובה מסויים,במקום שהדלק ימצא דרכו לסעפת היניקה הוא נשפך החוצה.כך נמנעת הצפת המנוע.

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם...

עמית, אני יודע שקוראים לו "קארבורטור", פשוט אין לי כוח לכתוב את כל המילה, אז אני כותב בקיצור- קארב'.

תודה על ההסבר...

עוד שאלה- דלק שעמד סגור במיכל הדלק 3-4 שנים, עדיין יהיה בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק' שעומד במיכל סגור, יסחוף לחות בכל מקרה, אין טעם לאגור דלק, אם לצפוי מחסור צפוי בגלל מלחמת עולם שלישית.

המקור העקרי למים בטנק הדלק הוא דלק מהול בנוזל החיים, המקור השני לחות שהטנק סוחף מהאוויר

בנסיעה על טנק ריק למחצה, בטנק כמעט מלא, הסכוי לעבוי מים על דפנות צינור המלוי קטן יותר עד אפסי.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני זה שאוגר את הדלק... הוא היה שם עוד מהפעם האחרונה שהאופנוע תודלק. שזה היה לפני כ3-4 שנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני זה שאוגר את הדלק... הוא היה שם עוד מהפעם האחרונה שהאופנוע תודלק. שזה היה לפני כ3-4 שנים...
כמובן שתחליף את הדלק, כמו גם מצת ושמן! א' - ב' של ניסיונות התנעה של מנוע שעמד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לנסות למכור אותו בלוח של השוק עתיק.

רק שהמחיר יהיה ראלי

:mm_tongue

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר יהיה מאוד גבוהה, כי יש לי רק ליטר של דלק-אספנות.

ועכשיו ברצינות, ניקיתי את הקארב(ורטור) ביסודיות, פירקתי והרכבתי אותו בדיוק לפי היינס, החזרתי את כל הדיזות, הסילונים והברגים למקום בדיוק אותו מספר סיבובים שפירקתי ובדיוק לאותו המצב. כמות החלקים הסתומים הייתה מדהימה!

הרכבתי הכל חזרה לאופנוע נסיתי להניע, ו...

מת.

אין תגובה.

אותו הדבר כמו מקודם ב-ד-י-ו-ק.

נותן סטרטר, מנסה להניע, המנוע מגיע ל- 300- 400 סל"ד, ונכבה.

מה עוד כדאי לנסות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי, אתה בטוח שיש מעבר של דלק מהמיכל לקרבורטור, ומהקרבורטור למנוע? ניצוץ בפלאג יש?

נסה לטפטף מעט דלק לצילנדרים ללא הפלאג להרכיבו מחדש ואז לנסות ולהניע-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יספח לחות , לא יסחוף.

בברכה

אבשלום קור.

אבשלום קור, איתך הסליחה, טעות סופר, הקלדה מהירה, ניסחפתי, אנא סלח לי, מוכן אני לעשות ספיחס!

תודה על התיקון.

שמר

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר מהמיכל לקרבורטור יש, סביר להניח שיש גם מהקרבורטור למנוע, כי הוא מנסה להניע. הבעיה היא שהוא לא מצליח להישאר מונע יותר משניה- שתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...