Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך את המספר של תומ קאר המתקינים לא האתר (רמי קארדי)

amit_a
שימו לב! השרשור הזה בן 6366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שמעתי הרבה המלצות על תומ קאר (רמי קארדי) בהוד השרון, לא האתר (הבנתי שהם לא קשורים בכלל), עשיתי חיפוש ולא מצאתי מספר טלפון, למישהו יש?

תודה ולילה טוב,

עמית.

יש הרבה דגים בים....אבל הכל תלוי באורך החכה שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי...

אבל הבנתי שבאתר זה חנות שבמושב רינתיה והיא לא קשורה לתומקאר שבהוד השרון, ורוב ההמלצות שהיו פה הם לרמי קארדי שבהוד השרון.

מישהו פה יכול להסביר לי יכול להיות שאני טועה? או שיש שתי חנויות שונות? ואם כן אז אני צריך את המספר שבהוד השרון.

תודה,

עמית

יש הרבה דגים בים....אבל הכל תלוי באורך החכה שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0523577879

זה המספר של רמי קארדי מהוד השרון.

והם לא קשורים באמת.

הוא אחד האנשים הכי טובים בלי קשר להתקנות וכל השאר.

לדעתי גם שווה לקנות אצלו מוצרים כי אני ראיתי בעצמי כמה אנשים שבאו אליו עם רמקול שרוף או שיש בו בעיה והוא פשוט מחליף בלי לשאול אפילו למה.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...