Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור נוסף ב-VTR

שימו לב! השרשור הזה בן 7548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

שמתי לב בזמן האחרון שכאשר אני עומד ונותן לחיצת גז בזמן ירידת הסל"ד שומעים רעשים של מאין פוף כזה, וכמה כאלו ברצף. זה קורה אך ורק כאשר הסל"ד יורד ולא כאשר הוא עולה. האם הדוד האחורי מת? למה כדאי להחליף בהתחשב בזה שהמטרה היא להוציא כמה שפחות? (שלום למיתון, ברוך הבא)

תודה!

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כמו המחיצות שמתפרקות בדוד האחורי ומרשרשות מהלחץ החוזר בעזיבת דוושה.

המלצות? מקורי? תחליפי? :roll:

האם אני יכול להישאר המצב הזה עוד קצת (נניח כמה חודשים) או שעדיף להחליף כרגע?

(אין לי בעיה להחליף גם כרגע, אני פשוט רוצה לדעת את מידת הלחץ להחלפה)

תודה!

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמיע לי את הרעש במפגש הקרוב, קח בחשבון שמקורי יעלה לך לא מעט בחברה

אני מאמין שהמצב לא דורש התיחסות דחופה, אולי תמיר יוכל לעזור :wink:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתלת מנוע 16V עולה קצת יותר ממערכת פליטה

:idea:

וגם קצת יותר מועילה

:idea:

אין, אין כמו 16V ;-)

(נוסטלגיה מימי YNET: אין, אין כמו גולף :mm_tongu:)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה תמיר קודם כל עשית את כל זה לדעתי בצורה יפה ולא חאפרית זה דבר ראשון.

דבר שני לדעתי זה שקודם היית מחליף את החלק העיקרי שזה הסעפת פליטה זה השינוי

המשמעותי ביותר במערכת הזאת. בכל זאת תנסה כמה שיותר מהר להשיג את הסעפת

ואתה תראה ממש שינוי מורגש. חבל פשוט לעשות חצי עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדיוק לקראת החלפת דוד אחורי+צינור מרכזי ברכב שלי . לפני כשבועיים דיברתי בטלפון עם "המשתיק" (99% שזה היה ליאור...) ושאלתי על החלקים הנ"ל תוצרת SUPERSPRINT . בכל אופן , לדברי הבחור (ציטוט לא מצוטט :wink: ) הם "לא מביאים בכלל את הצינור המרכזי מכיוון שהוא ללא ממיר וזה לא חוקי" . כתחליף , הוא הציע לי באופן "מפתיע" בנייה עצמית שלהם של צינור מרכזי עם דוד מעבר שיעלה כמחצית עלות הצינור של SUPERSPRINT . בנוסף , הוא התחיל להציע לי אפשרויות של הרחבת צנרת ושאר ירקות ...

בשורה התחתונה - לא נראה לי , ונכון לעכשיו אני ממשיך לכיוון SUPERSPRINT - גם דוד אחורי וגם צינור .

בכל אופן , האם יש למישהו דעות נוספות ו\או ניסיון עם העבודה של "המשתיק" ?

פשוט נראה לי שהמוצרים של SUPERSPRINT מספיק איכותיים וברמה גבוהה יותר ואני מוכן לשים את ההפרש הכספי בשביל משהו מוכר ואיכותי מאשר להתחיל להתעסק עם משהו לא מוכר (לי , בכל אופן...) , בנייה עצמית וכדומה .

אם יש למישהו דעות ותגובות לנושא , אשמח לשמוע ...

דרך אגב , רציתי לדעת מה ההבדל בין הצינור המרכזי ללא הממיר של SUPERSPRINT לבין זה המקורי של הרכב (גם ללא ממיר, לשם השוואה) מלבד החומרים מהם הם עשויים ועמידותיהם ובמה מתבטא ההבדל מבחינת זרימה , ביצועים (אם בכלל) וכדומה ? מדוע עדיף , בעצם , להחליף את הצינור ?

עידו .

...*106GTI*...

!!! That's The Way I Like It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון בצינור המרכזי של סופרספרינט שהוא מגיע אם תבחר באופציה הזאת (מומלץ) עם דוד מעבר תואם למערכת המלאה.

וזה אומר תאימות ללחצים במערכת ולרמות הרעש וזה אומר גם צינור רציף בלי מדרגות ותפרי הלחמות, אני השוותי בין הצינור המקורי לצינור של סופרספרינט והכיפופים לא היו זהים.

דעתי היא ששמכל המערכת רכיב הסעפת הינו החשוב ביותר מבין ה-3

ואם הולכים על כל המערכת לא כדאי לוותר על הצינור המרכזי.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , זה ברור שהסעפת הינה לב המערכת , אין ספק . בתחילה תיכננתי להחליף גם אותה .

היום , לאחר מעט בירורים בנושא , ויתרתי על רעיון הסעפת ואני נשאר עם הצינור והדוד האחורי. לא שזה לא מומלץ להחליף סעפת , פשוט הבנתי שהסעפת המקורית של ה-GTI מספיק טובה וכדאי אולי לחסוך את ה-2800 ש"ח של הסעפת מבית SUPERSPRINT לדברים אחרים - או פשוט לחסוך !!! ברור לי שהסעפת המקורית אינה ברמת SUPERSPRINT אבל במחיר של הנ"ל אני אשאר איתה , נכון לעכשיו .

אז מה בכל זאת מוסיף הצינור המרכזי שעליו דיברתי קודם לכן ???

...*106GTI*...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הווו , שלום לך ....

ולגבי הערתך הבונה :

סופר ספרינט תיכננו את המערכת שלהם כיחידה שלמה ולא כטלאים.

גם נכון . אז מה שאתה אומר זה "הכול או לא כלום" ???

הרי גם אם מחליפים רק צינור ודוד , יחול שיפור כלשהו . אמנם לא משמעותי כמו זה שיהיה לאחר החלפת הסעפת בנוסף , אבל עדיין ...

הרי החלקים מפורטים ומפורסמים כל אחד לגופו בהתאמה לכל רכב (כמעט) , ולא רק כמערכת קומפלט .

אז שאלתי , שוב , היא כיצד יתבטא ההבדל בין הצינור המקורי לזה של SUPERSPRINT על הרכב ???

...*106GTI*...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, אהלן

8)

אז מה שאתה אומר זה "הכול או לא כלום" ???

לדעתי כן

אז שאלתי , שוב , היא כיצד יתבטא ההבדל בין הצינור המקורי לזה של SUPERSPRINT על הרכב ???

שאלה טובה

אבל אם אתה לא מחליף סעפת - הייתי שם, אם כבר, רק דוד אחורי במקומך

דר"א, הממיר אצלך עדיין מורכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...