Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה על חניה בלבן?!

snowbol
שימו לב! השרשור הזה בן 6403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לפני מספר ימים קיבלתי דוח חניה על חניה ליד מדרכה בצבע לבן,לא לבן כחול,לא לבן אדום...סתם לבן.

אמרו לי שבתחילה הרחוב היה שלט שאומר שהחניה מותרת לדיירים עם תו חניה ואכן צד אחד של הרחוב היה צבוע כחול לבן והשני רק בלבן.

אני לא ראיתי את השלט וכשחזרתי ראיתי את הקנס מתנוסס על וישר שלי... ישר צילמתי את הרכב שלי ועכשיו אני חושב מה אפשר לעשות עם זה?

האם אפשר איכשהו לבטל את הקנס בטענה שהמדרכה לא הייתה צבועה ולא ראיתי את השלט

?

נ.ב החניה הייתה בראשון לציון מאחורי היכל התרבות,והעברה כביכול היא חניה ללא תו דייר

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה כשרק עברתי לגור בכפ"ס.

כאשר המדרכה צבועה רק בלבן, יש לחפש שלט בקרבתה שבו כתוב באילו שעות, החנייה מותרת רק לבעלי תו אזורי X. בדר"כ השעות הן בין 19:00 עד 8:00 למחרת וזאת על מנת לאפשר לדיירי הבניין הקרוב לחנות קרוב לבניין. אצלך מדובר על צד אחד שבו מותר לחנות עם כרטיס חנייה (שקונים במדחן) ובצד השני מותר לחנות רק לבעלי תו חנייה X בין שעות מסוימות. לא תוכל לבטל את הקנס (ניסיתי גם פעם).

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזלך שזה נגמר רק בדו"ח. אני מכיר מקומות דומים ששם גוררים (וגם נותנים דו"ח).

שלם ושכח...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית- מדרכה בצבע לבן אינה אוסרת חנייה ואינה מתנה את החנייה בתשלום כלשהו. אם התמרור אינו בצד שחנית, שלח בקשה לביטול דו"ח, וחזור עם תוצאות.

ביטלתי בעבר דו"ח דומה.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר באיזה צד התמרור,אני אחזור למקום ההוא בכדי לבדוק זאת שוב..

דרך אגב אם במקום אחד המספר של הרכב נרשם באופן לא ברור ובשני הוא נרשם נכון זה לא מספיק בכדי לבטל נכון?

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...