Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אפשר לקנות במחיר הבא...

Episkolt
שימו לב! השרשור הזה בן 6409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.. יש לי רנו מגאן מודל 2000.. עכשיו אני רוצה ככה מערכת סבירה.. לא משהו אם מותג אפילו..

מגבר יש לי משהו סביר .. אפילו לא יודע להגיד לכם איזו חברה כי הוא קבור איפהשהוא צריך להוציא..

עכשיו מה שאני צריך זה.. רמקולים אחוריים.. קדמיים.. דיסק אמפי 3 כמובן.

נגיד ככה אני רוצה לבזבז כמה שפחות כסף.. אבל אני בכל זאת רוצה שישמעו משהו טוב יחסית..

אני יסביר לכם בערך מה היה לי בפג'ו שמכרתי אותה אם מה שהיה בפנים.. ואני רוצה משהו כזה...

מגבר היה לי 800 ואט.. לא זוכר איזה..

רמקולים אחוריים.. בלי מותגר.. 100-150 שקל באוטו דיפוט...

רמקולים קדמיים. קדנס תחלס המחיר שלהם 500 עשו לי ב 450 ...

ורדיו דיסק היה לי של JVC משהו יחסית טוב.. שכיום עולה בסביבות ה 800 נראה לי.. קניתי אותו לפני שנה וחצי..

עכשיו ככה.. בווליום יחסית גבוה.. ואני מדבר על גבוה.. שמעתי דיי ברור.. אפיו שהיה לי רמקולים אחוריים לא איכותיים.. לעומת הקדמיים..

בקיצור חפרתי גם ככה.. :) אם אפשר בערך לדעת כמה יעלה לי מערכת כזאת.. כולל הסידי.. המחירים של הרמקולים אני לא בדיוק יכול להשיג חוץ מהאחוריים כמובן.. אבל הסידי יקר לי.. 800 יקר לי עכשיו.. אני חייל :(

מה אני יכול להחליף במקום? משהו זול? אבל שיעבוד.. לא צריך את כל השטויות של לא יודע אפשרויות שלא צריך בכלל..

תודה מראש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת ממוצעת - 500 -650 שקל (פיונר,גי וי סי, וכו).

קומפ' בינוני - 500 -600 שקל (מורל פולס לדוג').

אתה תשמע יותר טוב ממה שמעת בעבר.

ואם בעתיד הרחוק תרצה לעלות עוד ברמה,

תרכוש מגבר 4 ערוצים נחמד + סאב בינוני (באזור ה150RMS).

בהצלחה,

שימי.

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על רמקול פול ריינג' (כמו אחורי) רק 6 וחצי אינץ' להוסיף טוויטר (לא מה שמוכרים ב 5.90)

רמקול אחורי של ג'יי בי אל\קנווד הג'יי בי אל נמכר היום בסביבות ה 400-500

תקבל ממנו גם צליל נקי וגם באס

עד פה הגענו ל.. אממממ

6.5 בסביבות 200

טוויטר טוב 100

6X9 500 ניקח את המקסימום

מיכוון שאתה רוצה אמ פי 3 ואתה עובד ללא מגבר הייתי הולך על משהו סביר 2750 לחבר שלי יש כזה באוטו עובד איתו ללא מדבר והוא נותן יופי יופי זה בערך 800

הגענו ל 1600

עדיף מאזדה 3 עם דלקן מאשר M3 בלי דלקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתגובה הראשונה.. אממ.. יש פה משהו שנראה לי שאני יכול להרשות לעצמי.. מה שאמרת מערבת ממוצעת.. זה רק רמקולים אחוריים וקדמיים? או מה? אם אתה יכול לפרט בבקשה.. אל תשכח.. יש לי רק מגבר.

בקשר לתגובה השניה.. אני כן עובד אם מגבר.. יש לי מגבר..

עכשיו אני צריך רמקולים. 2 אחרוה 2 קדימה.. ואמפי 3.. יש מבין ? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על רמקול פול ריינג' (כמו אחורי) רק 6 וחצי אינץ' להוסיף טוויטר (לא מה שמוכרים ב 5.90)

רמקול אחורי של ג'יי בי אל\קנווד הג'יי בי אל נמכר היום בסביבות ה 400-500

תקבל ממנו גם צליל נקי וגם באס

עד פה הגענו ל.. אממממ

6.5 בסביבות 200

טוויטר טוב 100

6X9 500 ניקח את המקסימום

מיכוון שאתה רוצה אמ פי 3 ואתה עובד ללא מגבר הייתי הולך על משהו סביר 2750 לחבר שלי יש כזה באוטו עובד איתו ללא מדבר והוא נותן יופי יופי זה בערך 800

הגענו ל 1600

איזה מזל שיש פה אנשים עם טיפה יותר נסיון ממך,

קודם כל! איזה מן המלצה זו לקנות רמקול 6.5 אינץ ולהוסיף טוויטר "איכותי" ב100 שקל ?!

500 שקל רמקולים אובליים?! כשהוא מנסה לחסוך בהוצאות? נו באמת ..

MP3?

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=378692 הנה סדרה מעל במחיר זול יותר.

1600 שקל להמלצה כמו שלך, שאלוהים יעזור לך ולמי שיקשיב לך,

אנשים שבאים לפורום מנסים לקבל עצות מאנשים שטיפה מבינים יותר, עם טיפה יותר נסיון ושהם לא ייצתרכו לאכול את הנפילות שאתה ואחרים כמוך אכלתם.

בכל מקרה, הנה המלצה שלי:

650 שקל, תסתכל בלינק המצורף. - HU

קומפ' - מורל פולס, לאור שאלתך בפרטי, קומפ' מורכב מ3 חלקים, קרוס אובר, וופר, וטוויטר.

התפקיד של הקרוס אובר הוא לחלק את התדרים כך שכל חלק ייקבל את התדרים המיועדים לו וכך הוא "ייתפקד" ויינגן טוב יותר, ויהיה יותר איכותי.

כרגע ההמלצה שלי עומדת על 1200 ש"ח - 1300 ש"ח. + התקנה? עוד 100 - 150.

וכמו שאמרתי בעתיד כשיהיה לך יותר תקציב תשקיע במגבר 4 ערוצים (נורמלי, לאור זה שאינך אפילו יודע את הסוג ודגם אני מבין לא לצפות ליותר מידיי מהמגבר הנוכחי) ואפילו תוסיף סאב.

בהצלחה,

שימי.

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון ברנו נכנס 4" מקדימה בדש בורד.

שים זוג 2 WAY של 4" של כל חברה בינונית -300 שקל.

שים זוג 6.5 2WAY של JVX,PIONEER,KENWOOD בדלתות , 150-200 שקל.

חבר הכל לרדיו דיסק. 700 שקל עם MP3 באוטו דיפו.

סע לשלום .

בברכה,

ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זוכר נכון.. חש בדש בורד עצמו.. 2 מקומות לרמקולים.. ותחלס אין שם כמעט מקום.. בטח זה לטווויטרים..

מה שאני יעשה זה 2 בדלתות ו 2 מאחורה.. מגבר. ורדיו דיסק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...