Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מאדם שמוכן להחלפה- האם אמורה להידלק נורה אדומה?

aviad_hal
שימו לב! השרשור הזה בן 6386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לאחר שוטטות מרובה בלוחות למיניהם, הבחנתי בלא מעט רכבים שבעליהם מוכנים להחלפה.

האם הדבר אמור להדליק נורה אדומה?

- ההיגיון אומר שמי שמוכן להחלפה בדר"כ זה אדם שאינו מצליח למכור מסיבה כלשהי- (רכב אחרי תאונה, ק"מ גבוה ממה שמצויין, תקלות רבות ועוד...).

- או שיכול להיות שהאדם אינו מצליח לעמוד בעלויות האחזקה (אם לדוגמא החלפת רכב יקר ברכב זול יותר).

מה דעתכם בנושא?

עדיפות שני ציפורים על העץ מאשר שהדשא של השכן יהיה ירוק יותר... או משהו כזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה שמוכנים להחלפה כי הם לא רוצים להשאר בלי רכב, או לחילופין להתקע עם שני רכבים.

הסיבה הפחות אידיאלית שאכן צריכה להדליק נורה- זהירות, סוחר.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה היא פעולה חשודה מעט יותר ממכירה רגילה. היא מתבצעת בשיטת מחירון מול מחירון בה מרוויח בעל הרכב היקר יותר והלא סחיר יותר מבעל הרכב הזול. זכור לי מקרה משעשע בו ניגש אלי נהג משאית שעובד במקום בו אני עובד והציע לי להחליף את המיצובישי צאמפ' שלי בBMW 520 שלו "מחירון מול מחירון". הוא נימק את רצונו בהחלפה בכך שהוא "אוהב לטייל בשדות". רק בשביל הקטע בדקתי לו את האוטו וראיתי הזנחה פושעת: מזגן מושבת. צמיגים גמורים, תיקוני צבע ביתיים ועוד...

לסיכום: מי שמציע החלפה הוא חשוד ב"רצון לקומבינה קטנה" אך לא ברצח עם... ולכן אפשר בהחלט להכנס לתהליך מסודר של בדיקה וקבלת החלטות אם הרכב מתאים לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פטנט" לנסיון גילוי סוחרי רכב:

בחלון החיפוש של "גוגל" להקיש את מס' הטפון או הנייד שמופיע במודעה.

תופתעו שלפעמים עולולת הרבה תוצאות של מודעות מכירת רכב באינטרנט עם מס' הטלפו הזה והמסקנה הנה סוחר רכב. דרך אגב, אין פסול בסוחר רכב, רק שיגיד זאת מראש ולא יסתיר זאת וירמה שהמכונית של גרושתו השניה של האח של בן דודו הנמצא בדיוק בשליחות בחו"ל.

אם אתם כתבתם באיזה מקום באינטרנט את מס' הטלפון או הנייד שלכם אז נסו אות בחיפוש בגוגל וצמאו את עצמכם.

בברכת חתימה טובה - רפי לין :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים זה דווקא בסדר. להוריי יש רכב שהם קנו כשרצו לשדרג, והסתבר שהזוג שמכר היה לחוץ על כסף ורצה רכב זול. ההחלפה היתה מוצלחת וכולם יצאו מרוצים. אבל אני מסכים שבאופן כללי צריך להיזהר שבעתיים, ולבדוק רשיונות ומספרים כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פטנט" לנסיון גילוי סוחרי רכב:

בחלון החיפוש של "גוגל" להקיש את מס' הטפון או הנייד שמופיע במודעה.

תופתעו שלפעמים עולולת הרבה תוצאות של מודעות מכירת רכב באינטרנט עם מס' הטלפו הזה והמסקנה הנה סוחר רכב. דרך אגב, אין פסול בסוחר רכב, רק שיגיד זאת מראש ולא יסתיר זאת וירמה שהמכונית של גרושתו השניה של האח של בן דודו הנמצא בדיוק בשליחות בחו"ל.

אם אתם כתבתם באיזה מקום באינטרנט את מס' הטלפון או הנייד שלכם אז נסו אות בחיפוש בגוגל וצמאו את עצמכם.

בברכת חתימה טובה - רפי לין :idea:

אחלה שיטה שבעולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מספרי טלפון - נכון.

אבל כשרכב נמכר הם ממחזרים את הקווים הנ"ל לרכבים הבאים בתור.

כך שיש סיכוי למצוא בגוגל, המספרים לא חד פעמיים לגמרי.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...