Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיים למאזדה mx 3 ממיר? והאם אפשר להוריד אותו?

meir11
שימו לב! השרשור הזה בן 6405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני צריך לדעת את שנת הייצור של הדגם בשביל לוודא ב-EPC2 האם יש או אין ממיר.

שנית, אפילו אם יש ממיר אז ניתן להורידו ללא בעיה או חשש מפסילה במכוני הטסט, זה בתנאי שהרכב מתחת לשנת ייצור 1995.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לפי ה-EPC2, בדגמי MX3 (מנועי סדרת K) ישנו ממיר קטליטי, עוד מעניין שבחלק מהדגמים בעל מנוע B6 יש 2 ממירים (לארץ לא הגיעו MX3 עם מנועי B6 לפי מה שידוע לי).

בשביל לתת פרטים מדוייק אני צריך לדעת את מספר השלדה של הרכב ואז ניתן יהיה לדעת אפילו את תאריך הייצור של הרכב הספציפי.

mx3ge6.th.jpg

EPC2:

http://www.mc-il.net/forum/showthread.php?p=1610&mode=linear#post1610

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה mx3 v6 שנת ייצור 94

קיים בארץ שני דגמים 93 ו -94 אז שלי זה 94

ולא אכפת לי מהטסט כל פעם כשיהיה לי טסט אני יחזיר אותו זה לא בעיה

השאלה אם יש לו ממיר לאוטו אם אפשר לברר באיזה אתר שיש לדגם הזה ממיר

JMZEC13B200131298

זה המספר שלדה שלי אם זה יעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, רכבך יצא מהמפעל בתאריך 23.07.1993 ושייך לסדרה שהחלה ב-1991 (בגלל זה אתה רואה 1991 ליד מספר השלדה למעלה בתמונה המצורפת).

כפי שאתה רואה בתמונה המצורפת, יש ממיר קטליטי לרכבך או לפחות היה כאשר הוא יצא מהמפעל (מסומן בחץ האדום).

corelcq7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...