Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביומיים האחרונים התחדשתי ב106MKII ומכרתי את ה205

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 6429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,כידוע לכמה ממכם[מהדיונים שפתחתי בקניה וברכב כללי] חיפשתי בנרות 106MKII 1.4 שמורה לחלוטין ,הדבר היה קשה מכמה סיבות:

1.הן נימכרות כמו לחמניות [בדיוק יום עד יומיים מיום הפירסום בדר"כ,מהניסיון שלי בזמן החיפושים]

2.לא קל למצוא אקסמפלר שמור ומטופל במחיר הגון[הן משום מה נימכרות מעל למחירון ב2-2.5K,שלא נדבר על מתחת]

בכ"א ,בחיפושי אני התמקדתי בדגם הXS[המאובזר]ולאחר 3 מכוניות שראיתי ,מצאתי 106 98 XS כסופה מעתלית בעונה לדרישות ולסטנדרטים שלי,לקחתי רגילה מהצבא ,דיברתי עם הבחור וקבעתי איתו ליום שלמחרת להגיע ולהתרשם מהרכב,לצערי ביום למחרת כשהרמתי טלפון אליו ,נידבשר לי שהרכב נימכר בדיוק ב8 בבוקר כשהדואר ניפתח [הבחור שילם היטב 3K מעל המחירון]כולי התבאסתי ,בדיוק אחרי יום אני מדשדש בייאוש באתר יד 2 כשלפתע מודעה חדשה וטריה המבשרת על 106MKII XR 1.4 99 כסופה למכירה[כידוע דגם הXR משנתון 99 אינו בה בגירסת ה"דייאט לייט" כמו שנתונים 97-8 כל השוני בדגם הXR משנתון 99 לXS ,מתבטא בכנפון מאחור והפנסי ערפל מלפנים] בכ"א ביום שישי האחרון הלכתי לראות את הרכב ולאחר בדיקה הרכב נימצא כשר לביצוע העיסקה,כמובן שכמו כל ישראלי ,פרץ ביני לבין המוכר ויכוח על ערך הרכב ולבסוף רכשתי את הכלה ב1K מתחת למחירון]ביצענו העברת בעלות ,זיכרון דברים,וכסף וסיימנו את היום המתיש והמשמח הזה בלחיצת יד,עכשיו היה לי על הראש ,מכירת ה205 שלי[שמי שמכיר היא אחת השמורות לשנת 92] שמתי אתמול שלט ,פירסמתי באתר ומיד התחילו הטלפונים והיום היא נימכרה במחירון מלא![7.7K]אשכרה- 2 ציפורים צרפתיות במכה אחת.

אז הינה התמונות של הכלה החדשה שלי[שהולכת לשרת אותי בשנתיים הקרובות] פשוט חולה על צרפתיות!!!:-D

שוב תודה למי שעזר לי במצוד החיפושים החודש האחרון.

P9033026.JPG

P9033025.JPG

P9033023.JPG

P9033022.JPG

P9033019.JPG

P9033016.JPG

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזל טוב :) לפחות הדש-בורד לא מפורק ;)

תתחדש.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורשת הגנזה[מגנזיום של GTI ,גבי ההמנכה פחות קריטי..]:-D היום הולבש עליה אזעקה של קוברה,ומחר קודנית..:lol:

לגבי מתי אני ירכיב את המערכת[לא בחודש הקרוב,אין לי זמן וכוח]:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר תמונה של פנים הבאגז'?

כדי שאני יוכל להתחיל לתכנן את הבנייה למערכת.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלבה אתה חרוץ וחבר טוב ואני מעריך אותה,אבל אתה קופץ מדיי מעל לפוקיק,אני יצלם לך מחר את התמונה של הבגאז ויעלה לפה שתוכל להתחיל לתכנן לי בניה חמודה לאחור.אין כמוך ואין עלייך סלבה!:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, כמו שכבר אמרתי - תתחדש.

מי יתן ותזכה להכיר רק את הצד הצרפתי והיפה שבה. ;)

מי יתן ובקרוב נראה אותה ממוגנזת סטייל GTI - עם פנסי ערפל וכנפונים לתפארת מדינת ישראל (וצרפת? :D ).

מי יתן ונדע רק סיבובים משמחים ומלאי אדרנלין.

(אני כבר מרגיש כמו בדרשה של בר מצווה, נפסיק פה. :D ).

שוב פעם, מברוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד על זה[זאת אומרת,סלבה שלנו יעבוד על זה במקביל לבניה של המערכת בבגאז..:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אחלה אוטו.

בבקשה אל תהרוס אותו עם נרגילה ושטויות.

בשביל מה אתה צריך את הליכלוך הזה.

תעיף את הטאסות האלו בהקדם האפשרי :grin:

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אחלה אוטו.

בבקשה אל תהרוס אותו עם נרגילה ושטויות.

בשביל מה אתה צריך את הליכלוך הזה.

תעיף את הטאסות האלו בהקדם האפשרי :grin:

נו בנתיים אין לי גאנטים מגנזיום,ועדיף הטסות מאשר סתם גאנטים ערומים ושחורים[תדמית של רכב מהשכרה,צי רכב]...והנרגילה זה היה בצחוק..

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...